כפתורים, ידיות ואפילו מפתחות: כך תימנעו ממגע עם משטחים מזוהמים

Woman taking out trash

istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Woman taking out trash
istockphoto

לא רק נגד קורונה

כפתורי מעלית, כספומט, עגלת קניות… למרבה הצער, הדברים שאנו נוגעים בהם מדי יום שופעים חיידקים. אך אל דאגה, לכל בעיה יש פתרון - קבלו 11 מוצרים שמאפשרים לכם להימנע ממגע במשטחים עמוסי חיידקים.

Kooty Key Germ Utility Hook and Door Opening Tool- Avoid Touching Bacteria Ridden Surfaces
Courtesy of amazon.com

קוטי קי

מחיר: 64 ש"ח כולל משלוח
קוטי קי הוא מעין וו מולטי פונקציונאלי המאפשר לפתוח דלתות, ללחוץ על כפתורים של מעלית או כספומט - והכל מבלי לגעת באותם משטחים. הוא גם משמש לסחיבת עגלת קניות, אבל בשביל זה יש מוצרים מעט יותר נוחים. המוצר לא עובד על מסכי מגע.
לרכישה

עוד בנושא: גאדג'טים מאמזון שיקלו לכם על החיים

MEKO Universal Stylus,[2 in 1 Precision Series] Disc Stylus Touch Screen Pens for All Capacitive Touch Screens Cell Phones, Tablets, Laptops Bundle with 6 Replacement Tips - (2 Pcs, Black/Black)
Courtesy of amazon.com

עט אוניברסלי למסכי מגע

מחיר: 80 ש"ח כולל משלוח
העט הזה עובד על כל מסכי המגע ומומלץ לכם להשתמש בו בעיקר בחנויות הדורשות חתימה דיגיטלית. אתם לא רוצים להשתמש בעט שהם מציעים. חוץ מזה שזה גם נחמד לסמארטפון או לטאבלט.
לרכישה

Secure Grip Grocery Cart Handle Cover, Pack of 2 | Hygienic Protector for Shopping (Black), Extra Padded & Non-Slip, Non-Sharp Velcro Patch, Machine Washable
Courtesy of amazon.com

כיסוי לידית עגלת הקניות

מחיר: 69 ש"ח כולל משלוח
אם אתם מעדיפים להימנע ממגע בידית עגלת הקניות, ואתם מעדיפים, פשוט רכשו כיסוי ייעודי. המוצר פשוט לשימוש וניתן לכיבוס, כמובן.
לרכישה

Scrub Daddy Cart Daddy Reusable Shopping Bag System Set of 3 - Color-Coded Trolley Bags for Grocery Carts, Easy Organization, Compact Storage, Durable Material & Machine Washable- 1ct
Courtesy of amazon.com

ולמחמירים מביננו - שקיות לעגלת הקניות

מחיר: 88 ש"ח
אולי כיסינו את הידית, אבל אין לנו ממש זמן לקרצף את שאר העגלה. אם אתם רוצים שהמצרכים שלכם יימנעו ממגע עם עגלה מפוקפקת, לכו לקניות עם סט של שקיות תלייה לעגלה. כן, אפשר לכבס.
לרכישה

August Smart Lock + Connect Wi-Fi Bridge, Satin Nickel, Works with Alexa. Keyless Home Entry from Anywhere
Courtesy of amazon.com

מנעול חכם

מחיר: 467 ש"ח כולל משלוח
סקופ: המפתחות שלכם מזוהמים. מאוד. מלבד זאת, נעילה חכמה היא הרבה יותר נוחה. המנעול הזה מאפשר לכם לפתוח את מנעול הבית בעזרת אפליקציה שמזהה שאתם קרובים לדלת, או במילים אחרות - "אמא, תראי, בלי ידיים!" כמובן שאפשר גם בלחיצת כפתור. לא ניתן לכיבוס.
לרכישה

Universal Keyboard Cover for 15.6"-17.3" Laptop Notebook with Numeric Keypad Keyboard (Width 14.4" x Height 5.3"), Ultra Thin Silicone Waterproof Keyboard Protector Skin -Blue
Courtesy of amazon.com
iTouchless 13 Gallon Stainless Steel Automatic Trash Can with Odor-Absorbing Filter and Lid Lock, Sensor Kitchen Garbage Bin, Power by Batteries (not included) or Optional AC Adapter (sold separately)
Courtesy of amazon.com
NoCry Cut Resistant Gloves - Ambidextrous, Food Grade, High Performance Level 5 Protection. Size Medium, Complimentary Ebook Included
Courtesy of amazon.com

כפפות למטבח

מחיר: 72 ש"ח כולל משלוח
מלבד העובדה שכפפות מונעות מגע עם חיידקים, הן גם מונעות שימוש בכפפות פלסטיק מזהמות. הכפפות הספציפיות האלו, המיועדות לטבחים, לא מגבילות תנועות ידיים עדינות, עמידות לחתכים וניתנות לכיבוס.
לרכישה

עוד בנושא: מתנות לחובבי בישול

MECO Soap Dispenser, Touchless Automatic Soap Dispenser with Infrared Motion Sensor Hands-Free Three Speeds Adjustable Waterproof Base for Home, School, Office, Hotel, Restaurant (Silver)
Courtesy of amazon.com
[New Version] Non Contact Forehead Thermometer for Adults and Kids, No Touch Infrared IR Digital Medical Body Laser Gun with Instant Accurate Reading & Fever Alarm, Indoor and Outdoor Use

מדחום אינפרה אדום

מחיר: 104 ש"ח כולל משלוח
אם אתם רוצים למדוד חום גוף מבלי לתקוע דברים לפה או לאוזן, מדחום אינפרה אדום זה בדיוק מה שאתם צריכים. כך גם תוכלו לעשות סלקציה לחברים שבאים להתארח, בהתאם להנחיות כמובן.
לרכישה

Reacher Grabber Tool, 32" Foldable Grabber Reacher for Elderly, Lightweight Extra Long Handy Trash Claw Grabber, Reaching Assist Tool for Trash Pick Up, Nabber, Litter Picker, Arm Extension (Blue)

תפסן עם הארכה

מחיר: 71 ש"ח כולל משלוח
התפסן הזה יכול לעזור לסחוב שקיות אשפה מבלי לגעת בהן ולמעשה לתפוס כל דבר שנפל לרצפה. נהדר גם לעצלנים.
לרכישה