"אל תלכו לישון כועסים" ועוד טיפים בתחום הזוגיות שהם עצות גרועות

020916 rekindle love 1 728

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
020916 rekindle love 1 728

האהבה מנצחת, לפעמים

כשאנשים נמצאים באיזשהו קונפליקט בזוגיות, הם מתייעצים עם החברים או עם המשפחה. אממה? כשזה נוגע לאהבה וזוגיות, חלק מההמלצות הנפוצות ביותר יכולות להזיק יותר מלהועיל. מטיפים גרועים ועד לבולשיט מוחלט - קבלו 17 המלצות לזוגיות מוצלחת שאתם לא צריכים להקשיב להן.

Sleep Relationship 3
depositphotos.com

אל תלכו לישון כועסים

במקרים מסויימים, זה בסדר ואפילו מומלץ ללכת לישון כועסים. לפעמים עדיף לנו לקחת קצת זמן להירגע כדי שלא נגיד משהו שנתחרט עליו. יכול להיות שבבוקר הפיל יראה כמו זבוב.

Don't Give up on Love (At Any Age)
monkeybusinessimages/istockphoto
It's Hard Not to Feel Cramped Sometimes
portishead1/istockphoto

שחק/י אותה קשה להשגה

לאנשים שבאמת רוצים זוגיות אין זמן לבזבז על אנשים שלא מעוניינים בהם, כך שאין תועלת לעשות כאילו לא מעוניינים. אפשר לגלות עניין בחזרה, אין בזה שום דבר רע.

עוד בנושא: השקרים הכי נפוצים בזוגיות

Don't Let Age Get in the Way
FlairImages/istockphoto

גיל זה רק מספר

יש משהו מרגש במראה של בני זוג קשישים מאוהבים מחזיקים יד ביד, והידיעה שזה לעולם לא יקרה לכם עם בן הזוג שמבוגר מכם ב-20 שנה יכולה לכאוב. והכאב הזה רק גדל ככל שהזמן עובר. בתחילת הקשר אנשים נוטים להבליג על דברים בעיתיים, אבל הבעיות צפות בהמשך. כמובן שלא מדובר בעובדה גורפת, אבל חשוב לדעת שייתכנו קונפליקטים שלא היו קיימים לולא פער הגילאים.


Happy couple in love on beach summer vacation
Depositphotos

יש דבר כזה "נשמות תואמות"

אנו יכולים לאהוב ולחוות חיבור עמוק עם יותר מאדם אחד. האמונה שמחכה לנו נשמה תואמת אחת, אי-שם באופק, קצת ילדותית.

עוד בנושא: הפרידות הכואבות של הסלבס

family
AleksandarNakic

הילדים צריכים להיות במקום הראשון

אתם יודעים מה טוב לילדים? הורים עם זוגיות חזקה ובריאה. אין דבר רע בהתמקדות בילדים, כמובן, אבל צריך לזכור שהורים מאושרים = ילדים מאושרים.

Proposal
iStock

היי סבלנית, הוא יציע בסופו של דבר

יכול להיות שהוא יציע ויכול להיות שלא. איש אינו יכול לחזות מה יעשה אדם אחר. אם אתם מחליטים להישאר במערכת יחסים למרות שהצעת נישואין לא נראית באופק, זה אומר שאתם גם לוקחים את הסיכון שיכול להיות שתבזבזו כמה שנים מהחיים שלכם על זוגיות שלא מתקדמת לשום מקום.

divorce/alimony
AndreyPopov/istockphoto

אם אתם כבר לא מאוהבים, אז אתם צריכים להיפרד

התאהבות היא רק טריק של המוח שמטרתו לגרום לנו להתחתן ולהתרבות. ההתאהבות תמיד נעלמת. עם זאת, זה לא אומר שאנחנו מפסיקים לאהוב את בן הזוג. למעשה, ברגע שההתאהבות נגרמת, זה הזמן בו האהבה האמיתית מתחילה.

Slurpee Couple
DepositPhotos.com

הפכים נמשכים

לחפש מישהו שונה לגמרי מכם הוא מתכון לאסון. בזוגיות, חייבים להיות כמה אינטרסים וערכים משותפים. אחרת אין דבק שיחזיק את הקשר.

Young couple talking and drinking coffee
Depositphotos

תקשורת טובה היא המפתח לזוגיות מאושרת

תקשורת טובה מאוד חשובה להצלחת הקשר, אבל תקשורת לבדה אינה מספיקה. בני זוג בהחלט יכולים ללמוד ולתרגל מיומנויות תקשורת טובות. עם זאת, מחקרים מראים שכישורים אלה אינם פועלים בזמן ויכוח.

sad couple
LeoPatrizi/istockphoto

אהבה כואבת

זה אולי נשמע רומנטי בצורה מלודרמטית, אבל במציאות אהבה עושה לכם בעיקר טוב.

We're Not Exclusive Online
Tero Vesalainen/istockphoto

אהבה מגיעה כשמפסיקים לחפש

אפשר לקחת את הסיסמה הזאת ולזרוק לפח. נכון, יש הרבה אנשים שמצאו את אהבת חייהם בסופר, אבל יש עוד הרבה אנשים שמצאו אהבת חייהם באפליקציית היכרויות. אל תתנו למשפטים יפים להטעות אתכם - יש סיכוי גדול יותר למצוא זוגיות אם מחפשים אחת.

Divorcees turning away from each other
DepositPhotos.com

בגידה = סוף הזוגיות

בעוד שאנשים רבים חותכים לאחר בגידה ולעולם לא מסתכלים לאחור, יש אחרים שחותכים ומסתכלים לאחור בחרטה. עדיף ללכת לייעוץ לפני שטורקים את הדלת ולהבין מה לא עובד ולמה - ואז להחליט.

עוד בנושא: הסיבות בגללן גברים בוגדים

Love at First Sight
bokan76/istockphoto

את/ה יכול/ה להשיג טוב יותר

לחברים והמשפחה יש כוונות טובות כשהם אומרים לכם שאתם יכולים למצוא מישהו טוב יותר מבן הזוג הנוכחי, אבל דבר ראשון - הם לא תמיד צודקים. דבר שני, זה עלול לגרום לכם להרגיש שלא סומכים עליכם ולגרום לכם לא לסמוך על עצמכם.

Quarreling couple
DepositPhotos.com

מערכות יחסים צריכות להיות קלות

כמובן שאם אתם רבים עם בן הזוג כל יום, משהו לא תקין. ובכל זאת, מידה מסוימת של קושי היא בלתי נמנעת ברוב מערכות היחסים.

business woman
DepositPhotos.com

אישה שמרוויחה יותר יכולה לאיים על בן הזוג

נו, ויש גברים רבים שמבשלים ומנקים טוב יותר מבת הזוג שלהם. היום, זוגות רבים מגלים גמישות במילוי תפקידים מגדריים, והדבר החשוב ביותר הוא לפעול כצוות מנצח.

Identify Relationship Problems
jacoblund/istockphoto

אנשים משתנים/ אנשים לא משתנים

בדיוק כמו שאנשים אוהבים לזרוק סיסמאות כמו "אנשים משתנים", אנשים גם אוהבים להצהיר "אנשים לא משתנים". בכללי - אנשים אוהבים לזרוק סיסמאות ולהציג אותן כעובדות. האמת, כמובן, היא איפשהו באמצע - כולנו משתנים ומתפתחים עם הזמן, אבל יש דברים שקשה עד בלתי אפשרי לשנות. למשל, אפשר לגרום למישהו מבולגן לשנות הרגלי סדר וניקיון, אבל אי-אפשר להפוך אותו לחולה ניקיון כמוכם.