kid watching movie
Geber86

"יו קילד מיי פאדר, פריפר טו דיי": הסרטים המשפחתיים הכי טובים בכל הזמנים

View Slideshow
kid watching movie
Geber86

לכל הגילאים

מתקשים למצוא סרט שכל המשפחה תהנה לראות? קבלו את 15 הסרטים הכי טובים לכל המשפחה, מכל הזמנים, שאתם פשוט חייבים לראות עם הילדים לפחות פעם בחיים

Spirited Away
Courtesy of amazon.com

המסע המופלא

אין מגבלת גיל ליצירת המופת של הייאו מיאזאקי. הסרט מספר על צ'יהירו, ילדה שמוצאת עצמה בעולם הרוחות של קאמי ויוצאת למסע שמטרתו לחזור לעולם האנושי. מומלץ לילדים מגיל 10 ומעלה.

Inside Out
Disney Pixar

הקול בראש

דרמה קומית בהנפשה ממוחשבת של פיקסאר ודיסני. עלילת הסרט מתרחשת בתוך ראשה של ילדה בשם ריילי שנאלצת להתמודד עם מעבר דירה והסתגלות למקום חדש, כשהיא מובלת על ידי 5 רגשות: שמחה, פחד, כעס, גועל ועצב.

עוד בנושא: מצעד הסרטים הכי גרועים בכל הזמנים

matilda
Courtesy of amazon.com

מטילדה

עיבוד קולנועי לספרו של רואלד דאל. מטילדה היא ילדה חכמה ומוכשרת שהוריה לא ממש שמים לב ליכולות שלה. כלומר, עד שמטילדה מגלה שיש לה כוחות טלקינטיים.

Ghostbusters
Amazon

מכסחי השדים

שלושה מדענים שמחליטים לפתוח חברה שמתמחה בגירוש שדים ורוחות רפאים והופכים לתקווה היחידה של האנושות כאשר הם נאלצים להילחם בשד בן 8,000 שנים בשם גוזר. קאסט מעולה, שיר נושא מעולה וסרט פשוט מצוין.

עוד בנושא: האם אתם מזהים מאיזה סרטים הלקוחים הציטוטים הבאים?

Toy Story 3
Amazon

צעצוע של סיפור 3

בסרט השלישי אנדי כבר בן 17 והוא מוכן לעבור למכללה. הצעצועים שלו נתרמים בטעות למעון היום "סאניסייד", משם הם מנסים להימלט במטרה לחזור לאנדי.

Edward Scissorhands
Twentieth Century Fox

המספריים של אדוארד

אדוארד נוצר על ידי מדען בטירה אפלה, אך המדען מת לאחר שחווה התקף לב ולא הספיק להשלים את אדוארד, כך שהוא נותר לבדו בטירה, עם מספריים במקום ידיים. אישה מהפרבר הסמוך לטירה מוצאת את אדוארד ואוספת אותו לביתה, שם הוא מנסה להתמודד עם העולם ה"רגיל".

Home Alone
Courtesy of amazon.com

שכחו אותי בבית

מקולי קאלקין בן ה-8 נשכח לבדו בביתו, כשמשפחתו טסה לצרפת בחופשת חג המולד. הסיפור מסתבך כששני שודדים מגיעים לשכונה. עובדת בונוס: מקולי קאלקין יצא עם מילה קוניס במשך 8 שנים.

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס

The Muppets
Courtesy of thedrum.com

מזמור חג המולד של החבובות

הסרט הרביעי של החבובות מבוסס על הספר 'מזמור חג המולד' של צ'ארלס דיקנס. אחת ההופעות הטובות ביותר של מייקל קיין, המגלם את אבנעזר סקרוג' הממורמר.

Searching For Bobby Fischer
Courtesy of amazon.com

מהלכים תמימים

אביו של ג'וש בן ה-7 מגלה שבנו הוא שחקן שחמט מוכשר ולכן הוא מחליט לשכור רב-אמן שיטפח אותו. העניינים מתחילים להסתבך כאשר ג'וש נכנס לעולם התחרותי. אולי הילדים שלכם יבקשו לוח שחמט ליום ההולדת לאחר הצפייה; שווה לנסות.

Mrs. Doubtfire
Courtesy of amazon.com

גברת דאוטפייר

אחת הקלאסיקות של רובין ויליאמס. הסרט מבוסס על הרומן 'מאדאם דאוטפייר' ומתאר את ניסיונותיו הנואשים של גבר גרוש ומובטל להיפגש עם ילדיו על-ידי התחזות לקשישה בשם "גברת דאוטפייר".

The Goonies
Courtesy of amazon.com

הגוניס

ג'וש ברולין לפני שהיה ג'ונה הקס, שון אסטין לפני שהיה הוביט וקורי פלדמן לפני שהיה בגמילה. אחד הסרטים הכי אייקוניים של שנות ה-80.

Up
Disney Pixar

למעלה

קומדיה משעשעת של פיקסאר המביאה את סיפורו של קרל בן ה-78 שמחליט להגשים את חלום חייו ולקשור אלפי בלונים לגג ביתו במטרה לצאת להרפתקה. סיוט של חייו מתגשם כשהוא מוצא נוסע סמוי - ילד בשם ראסל.

The Princess Bride
Courtesy of amazon.com

הנסיכה הקסומה

הרפתקאות, קומדיה, דמויות אייקוניות ואהבת אמת - בסרט הזה יש את כל מה שאפשר לבקש מסרט לכל המשפחה.

Back To The Future
Amazon

בחזרה לעתיד

סרט קלאסי, נצחי ומושלם - בכל זמן. מומלץ, כמובן, לראות את כל הטרילוגיה.

hook
Courtesy of amazon.com

הוק

מה קורה כשפיטר פן מתבגר והופך לעורך דין חסר חוש הומור ושמחת חיים? ובכן, הוק פשוט חוטף את הילדים שלו ואז אין לו ברירה אלא לחזור ל"ארץ לעולם לא" ולצאת להרפתקה בלתי נשכחת. עוד תפקיד קלאסי של רובין ויליאמס.