aliens
aliens by kellepics (None)

סלבס שטוענים שהם ראו חייזרים (ואפילו צילמו את זה)

View Slideshow
aliens
aliens by kellepics (None)

מסע בין כוכבים

אם אתם שואלים את הסלבס ברשימה הבאה, אנחנו ממש לא לבד ביקום. אז מי הסלבס שבטוחים שהם ראו חייזרים ולמי יש גם הוכחות? המשיכו לקרוא וגלו.

Muhammad Ali
Dutch National Archives, The Hague, Fotocollectie Algemeen Nederlands Persbureau (ANEFO)/Wikimedia Commons

מוחמד עלי

מוחמד עלי טוען שראה לאורך חייו 16 עב"מים. בתקרית אחת, עלי ראה שני עב"מים מחוץ לניו יורק. "במקרה הבטתי לשמיים, כפי שאני עושה לעתים קרובות תוך כדי ריצה, ושם ריחף מעלי אור מבריק שכאילו היה תלוי על ידי חוט בלתי נראה." במקרה אחר, מוחמד נסע עם עוד מישהו במכונית ושניהם ראו "ספינת חלל בצורת סיגר מרחפת מעל המכונית. יכולנו לראות גם את הצל של החללית על הכביש".

Demi Lovato 2017
Jean_Nelson/depositphotos
Miley Cyrus' Dog Car
JStone/shutterstock

מיילי סיירוס

סיירוס סיפרה בראיון שהיא נסעה במכונית עם חברה ושמשהו שנראה כמו מפלסת שלג מעופפת עם אור צהוב זוהר רדף אחריהן. סיירוס טענה שגם חברתה ראתה את המפלסת ושהיו עוד נהגים בכביש שעצרו להסתכל. אבל בניגוד לשאר, סיירוס ראתה גם את החייזר שנהג במפלסת. היא בטוחה במה שראתה, למרות שהייתה תחת השפעת שמן קנאביס.

Nick Jonas 2018
PopularImages/depositphotos

ניק ג'ונאס

זמר הפופ סיפר פעמים רבות על המפגש שלו עם חייזרים. "הייתי עם חבר בחצר האחורית שלי בלוס אנג'לס, הסתכלנו בשמיים והיו שלוש צלחות מעופפות." ג'ונאס חיפש באינטרנט וגילה שהיו עוד שלוש תצפית זהות לחלוטין שבועיים לפני כן. 

Russell Crowe 2016
tanka_v/depositphotos

ראסל קרואו

כמו דמי לובאטו, גם ראסל קרואו צילם את החייזרים. בסרטון רואים צילום בטכניקת קפיצות זמן שמתעד משהו זוהר בשמיים מחוץ למשרד של קרואו.

Kurt Russell speaking at the 2016 San Diego Comic-Con International in San Diego, California
Kurt Russell speaking at the 2016 San Diego Comic-Con International in San Diego, California by Gage Skidmore (CC BY-SA)

קורט ראסל

בשנת 1997 הייתה תצפית המונית של כתמי אור בשמי פיניקס (אורות פיניקס). האורות הבוהקים ריחפו ולאחר זמן מה דעכו. קורט ראסל היה הטייס הראשון שדיווח על האורות המשונים. "ראיתי שישה אורות מסודרים בצורת וי", סיפר קורט. "הבן שלי אמר לי 'אבא, מה זה האורות האלה?'. לא ידעתי מה זה ודיווחתי".

Mick Jagger
JStone/shutterstock

מיק ג'אגר

בשנת 1968, מיק ג'אגר יצא לקמפינג עם מריאן פיית'פול, שם שניהם ראו "אור זוהר בצורת סיגר". בערך באותו זמן ג'אגר התקין בביתו גלאי עב"מים והאזעקה שלו המשיכה לפעול כאשר הוא לא היה בבית, מה שמעיד על שדה מגנטי חזק בקרבת מקום. בנוסף, ג'אגר טוען שראה חייזרים שנה לאחר מכן כשהופיע על הבמה בפסטיבל אלטמונט.

Ke$ha's Glitter Fix
Tinseltown/shutterstock

קאשה

קאשה סיפרה בראיון שהיא ראתה חלליות בשמי המדבר. "הייתי צלולה, פשוט אישה סאחית במדבר. הסתכלתי לשמים וראיתי כמה חלליות. בין חמש לשבע ספינות. ישבתי על סלע ואמרתי לעצמי 'מה קורה פה לעזאזל?'." החוויה נתנה לה השראה לאלבום "Rainbow".

Post Malone
Post Malone by Tore Sætre (CC BY-SA)

פוסט מאלון

פוסט מאלון טוען שהוא ראה עב"מים רבים במהלך חייו. הפעם הראשונה הייתה כשהיה בן 16 ושהה אצל הדודים שלו בצפון ניו יורק. "הסתכלתי דרך החלון עם בן דודי, והיה בשמיים אור מוזר שלא זז." בנוסף, הוא טוען כי ראה עב"מים בשמי יוטה וקליפורניה. "זה נראה קצת כמו מעין שדה אנרגיה בצורת כיפה מעגלית." לדבריו, הכיפה נמתחה בזמן שהוא הסתכל עליה, ושהיו עוד ארבעה עדים.

January Jones at the 67th Annual Peabody Awards Luncheon. Waldorf-Astoria Hotel. New York, NY USA. June 16, 2008
January Jones at the 67th Annual Peabody Awards Luncheon. Waldorf-Astoria Hotel. New York, NY USA. June 16, 2008 by Peabody Awards (Cropped and retouched by Danyele) (CC BY)

ג'נוארי ג'ונס

כוכבת 'מד מן' סיפרה בראיון אצל ג'ימי קימל שלפני כמה שנים היא ראתה אור בשמיים שעושה תנועות לא יציבות. "זו בהחלט הייתה חללית," אמרה. "או כוכב נופל שפשוט לא הצליח להבין את זה".

Alicia Keys
DepositPhotos.com

אלישיה קיז

אלישיה קיז ישבה עם עוד אנשים בפארק ג'ושוע טרי בקליפורניה ולטענתה כולם ראו "משהו מוזר שעף בשמיים. אני בטוחה שמה שראינו היה עב"ם".