9 אבות מפורסמים שמגדלים את ילדיהם לבד

Reedus in 2014

Reedus in 2014 by Gage Skidmore (CC BY-SA)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Reedus in 2014
Reedus in 2014 by Gage Skidmore (CC BY-SA)

אין כמו אבא

אמהות שמגדלות את ילדיהן בעצמן זה לא דבר נדיר. אבות שעושים זאת לבדם, זה דווקא כן. עם זאת, יש הרבה אבות יחידנים שלוקחים אחריות מלאה על גידול הילדים. את חלקם אתם אפילו מכירים מהטלוויזיה. אלו סיפוריהם של המפורסמים שהפכו לאבות חד הוריים וגידלו את ילדיהם לבד. מי ולמה? המשיכו לקרוא.

עוד בנושא: השחקניות הכי עשירות אי פעם

Liam Neeson
Lars Niki /Getty

ליאם ניסן

לפני 10 שנים, אשתו של ליאם ניסן, נטשה ריצ'רדסון, נפלה ונפגעה בראשה כשבילתה באתר סקי ומתה לאחר מספר ימים. ניסן נשאר לבד עם שני הבנים, דניאל ומייקל, בני 12 ו-13. לקח למשפחה הרבה זמן להתגבר על הטרגדיה הזו, אבל הם הצליחו להתמודד עם האובדן. ליאם ניסן הקדיש את חייו לילדיו ולא התחתן שוב.

עוד בנושא: הסלבס שמצאו אהבת אמת בהוליווד וניצחו את מבחן הזמן

ברוסנן, 2019
ברוסנן, 2019 by Georges Biard (CC BY-SA)

פירס ברוסנן

לאחר שהתחתן עם השחקנית קסנדרה האריס, פירס ברוסנן אימץ את שני ילדיה: שרלוט וכריס. 3 שנים מאוחר יותר, הם הביאו לעולם את בנם שון. מאוחר יותר חוותה משפחת ברוסנן טרגדיה - קסנדרה מתה מסרטן. מאז השחקן גידל את ילדיהם לבד בלי שום כוונה להתחתן שוב. אבל בשנת 1994, ברוסנן פגש את העיתונאית קילי שיי סמית', איתה התחתן רשמית בשנת 2001. יש להם 2 בנים - דילן ופריס.

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס

 

Nicolas Cage
RB/Bauer-Griffin/Getty

ניקולס קייג'

בנו של ניקולס קייג', וסטון, נולד בשנת 1990. השחקן לא היה נשוי רשמית לאמו של הילד והזוג נפרד במהרה. קייג' נדרש לתת לזוגתו לשעבר בית בהוליווד כדי שתהיה לו הזכות לגדל את בנו לבד. היום וסטון הוא מוזיקאי המנסה את מזלו במשחק. בשנת 2005 לקייג' נולד בן נוסף.

מינוס בבנק: הסלבס שבזבזו את כל כספם את גחמות מטופשות

Filmmaker George Lucas
Michael Kovac/Getty Images

ג'ורג' לוקאס

היוצר של סאגת מלחמת הכוכבים, ג'ורג' לוקאס, מגדל 3 ילדים מאומצים כבר שנים רבות בכוחות עצמו. אמנדה אומצה יחד עם בת זוגו דאז והיא נשארה עם אביה לאחר הגירושים. מאוחר יותר הוא גם אימץ בת ובן נוספים, קייטי וג'ט. ג'ורג' לוקאס לא התחתן שוב עד 2013. בת זוגו הנוכחית היא אשת העסקים, מלודי הובסון. לאחר נישואיהם, בני הזוג הביאו לעולם בת.

250 חדרים: הבתים הכי יקרים של הסלבס, אי פעם

Lenny Kravitz
Rich Fury/Getty
Al Pacino
Dimitrios Kambouris/Getty

אל פצ'ינו

אל פצ'ינו הוא אב ל-3 ילדים, אבל הוא מעולם לא היה נשוי באופן רשמי. בתו הבכורה, ג'ולי, נולדה ב-1989, וב-2001 ילדה השחקנית בוורלי ד'אנג'לו את התאומים שלהם - אוליביה ואנטון. בני הזוג נפרדו לאחר מספר שנים, אך ההורים הצליחו לשמור על משמורת משותפת והילדים מבלים זמן שווה עם אביהם ועם אמם. השחקן תמיד ניסה לתזמן את שעות העבודה שלו כך שיוכל לבלות יותר זמן עם ילדיו.

עוד בנושא: השמות הכי "מקוריים" של ילדי הסלבס

רונאלדו במדי הנבחרת הלאומית, 2011
רונאלדו במדי הנבחרת הלאומית, 2011 by Ludovic Péron (CC BY-SA)

כריסטיאנו רונאלדו

לכריסטיאנו רונאלדו יש הרבה ילדים. בנו הראשון נולד על ידי אם פונדקאית בשנת 2010. קוראים לו - תחזיקו חזק - כריסטיאנו. בשנת 2017, הספורטאי הפך לאב לתאומים, גם מאם פונדקאית, הבת אווה והבן מטאו. מאוחר יותר באותה שנה, נולדה לו ולבת זוגו, ג'ורג'ינה רודריגז, תינוקת בשם אלאנה מרטינה. רגע, קחו אוויר: וב-2022 נולדו לרונאלדו תאומים, אך רק הבת שרדה את הלידה והבן נפטר.

עוד בנושא: עובדות הזויות על תינוקות

Reedus in 2014
Reedus in 2014 by Gage Skidmore (CC BY-SA)

נורמן רידוס

כוכב סדרת הטלוויזיה "המתים המהלכים", נורמן רידוס, מגדל את בנו, מינגוס, לבד. הוא יצא עם הדוגמנית הלנה כריסטנסן במשך כ-5 שנים, אבל מערכת היחסים ביניהם לא החזיקה. בני הזוג חלקו משמורת משותפת על בנם, אולם הוא גר רוב הזמן עם אביו בלוס אנג'לס. מאז מינגוס גדל ונורמן רידוס התחיל לצאת עם השחקנית דיאן קרוגר ובשנת 2018 נולדה להם בת.

עוד בנושא: הסלבס שמצאו אהבת אמת בהוליווד וניצחו את מבחן הזמן

Farrell at the 2010 Tribeca Film Festival
Farrell at the 2010 Tribeca Film Festival by David Shankbone (CC BY)

קולין פארל

קולין פארל מגדל 2 בנים: ג'יימס  והנרי. אמו של ג'יימס היא הדוגמנית קים בורדנייב, אבל מערכת היחסים שלה ושל פארל לא נמשכה זמן רב. בשנת 2009, לפארל נולד בנו השני, הנרי. גם מערכת היחסים עם אמו של הנרי לא החזיקה מעמד.

עוד בנושא: הסלבס שלא מפסיקים להתגרש