הצלקות של הסלבס, והסיפור מאחוריהן

Seal

Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Seal
Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

צלקות מפורסמות

לכל צלקת יש סיפור. חלק מהסיפורים מפחידים, חלקם עמוקים וחלקם עשויים אפילו להיות מצחיקים. מפציעה בילדות ועד קטטה בבר - הנה כמה מההסברים מאחורי הצלקות של הסלבס.

Keanu Reeves: Through The Years
©ISLAND PICTURES/COURTESY EVERE

קיאנו ריבס

קיאנו ריבס הוא רוכב אופנוע נלהב, ויש לו את הצלקות להוכיח זאת. הוא קיבל צלקת אנכית על בטנו מתאונה בשדרות קניון טופנגה ב-1988, הוא התרסק ונשכב על המדרכה במשך חצי שעה במחשבה שהוא עומד למות. לאחר שהגיע לבית החולים, הרופאים הסירו את הטחול שלו.

עוד בנושא: דרכים מוזרות של הגוף לאותת לכם שאתם צריכים לרוץ לרופא

GettyImages-1323100899.max-784x410.jpg
Jim Spellman/Getty Images

טינה פיי

הסיפור מאחורי הצלקות בצד השמאלי של פניה וסנטרה של טינה די מחריד. כשהייתה רק בת 5, גבר זר ניגש אליה בחצר ביתה וחתך את פניה בסכין. היא לא חשבה על זה הרבה עד שהתפרסמה: "בתור ילדה קטנה הייתי מאוד בטוחה בעצמי," אמרה פיי . "זה באמת כאילו הייתי מסוגלת לשכוח מזה, עד שהייתי מול המצלמה."

עוד בנושא: סלבס שעברו ילדות טראומטית

GettyImages-1333129781.max-784x410.jpg
Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

מייקל ק. ויליאמס

ביום הולדתו ה-25, מייקל יצא ממסיבה כשקבוצת גברים הקיפה אותו ואת חבריו. אחד מהם חתך את פניו של וויליאמס עם סכין גילוח. עם זאת, הוא הרגיש שהצלקת השיגה לו יותר תפקידי משחק.

Jason Momoa
Jason Momoa by Gage Skidmore (CC BY-SA)

ג'ייסון מומואה

את הצלקת בגבה קיבל ג'ייסון לאחר שאדם בבר ניפץ כוס זכוכית על פניו, מה שהוביל ל-140 תפרים. התוקף, שנזקק לתפרים בידו, נעצר ונידון לחמש שנות מאסר.

עוד בנושא: סלבס שהרגו או רצחו אנשים בחיים האמיתיים

GettyImages-1173956850.max-784x410.jpg
Gotham/Getty Images

ג'ונה היל

יש אזור גדול ומצולק על זרועו הימנית של ג'ונה היל. הוא סיפר שלילה אחד, כשהיה בן 15, הוא היה במכונית עם חבריו. הוא הוציא את זרועו מהחלון, וחברו התחיל לנסוע קדימה ואחורה כדי להתבדח. המכונית התהפכה וגררה את זרועו על הקרקע. ג'ונה התעורר רק בבית החולים.

Seal
Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

סיל

הצלקות בפניו של סיל נובעות ממחלה אוטואימונית וסוג של זאבת (אדמנתית מערכתית) המשפיעה בדרך כלל על הקרקפת, הלחיים והאוזניים ומותירה צלקות. 

GettyImages-1134943415.max-784x410.jpg
Alberto E. Rodriguez/Getty Images

סטיב בושמי

הצלקת בצד שמאל של צווארו ולחיו של בושמי נגרמה בעקבות קטטה בבר. בזמן צילומי סרט, הוא הלך לבר בשם Firebelly ביחד עם וינס ווהן. אישה הגיעה לשוחח עם ווהן ואז החלה מריבה בין גבר אחר לווהן, מה שהוביל לכך שאותו גבר זר דקר את בושמי. התוקף הואשם בתקיפה בנשק קטלני. ווהן נעצר ונקנס על חלקו בקטטה.

GettyImages-1193962134.max-784x410.jpg
Paras Griffin/Getty Images

קווין לטיפה

יש צלקת ממש באמצע מצחה של קווין לטיפה. כשהייתה בת 3 היא מעדה על חוט טלפון וחטפה "וואחד" מכה בראש מדלת חדר האמבטיה. היא אמרה שהיא מעדיפה שלא יטשטשו את הצלקת בצילומים. "זה חלק ממי שאני".

GettyImages-1209165867.max-784x410.jpg
Frazer Harrison/Getty Images

ג'ו ג'ונאס

לג'ו ג'ונאס יש צלקת גלויה על גשר האף. באופן לא מפתיע, היו אלה תעלולים עם אחיו שגרמו לכך. בזמן שהם צילמו סרטון ליוטיוב, הוא נתקל בקיר ונזקק לניתוח.

עוד בנושא: כוכבי רשת ששווה לעקוב אחריהם

GettyImages-1354982058.max-784x410.jpg
Max Mumby/Indigo/Getty Images

הנסיך ויליאם

לנסיך ויליאם יש צלקת כמו של הארי פוטר, והוא מתבדח על כך לעתים קרובות. הוא קיבל את הצלקת בגיל 13 כששיחק גולף עם חבר. "פתאום הגיע מחבט משום מקום ופגע לי בראש".

GettyImages-1343903851.max-784x410.jpg
Pool/Samir Hussein/Getty Images

קייט מידלטון

גם לאשתו של הנסיך ויליאם, קייט מידלטון, יש צלקת גלויה. אורכה כמה סנטימטרים והיא ממוקמת ממש מעל קו השיער שלה בצד שמאל של הקרקפת. אפשר לראות את הצלקת רק כשהשיער שלה אסוף לאחור. כשהארמון נשאל על כך, התגובה הייתה שזו תוצאה של משחק בילדות.

A photograph of American actress Sandra Bullock.
A photograph of American actress Sandra Bullock. by Eva Rinaldi (CC BY-SA)

סנדרה בולוק

קל מאוד לפספס את הצלקת הזעירה של בולוק - זה נראה כאילו זה יכול להיות פשוט קמט טבעי. אבל היא קיבלה את הצלקת כשהייתה ילדה. היא נפלה לתוך נחל בזמן משחק והכתה את ראשה בסלע.

קיילי ג'נר, 2017
קיילי ג'נר, 2017 by Hayu (CC BY)

קיילי ג'נר

קיילי ג'נר לא מתביישת להציג את הצלקת הארוכה ברגלה, גם על שערי מגזינים. כשהייתה בת 5, קיילי וקנדל  שיחקו מחבואים. היא התחבאה על יד שער גבוה, ונאלצה לטפס מעליו כשאחותה לא מצאה אותה. היא החליקה ומוט חד חדר לרגלה והותיר צלקת מהחלק האחורי של הברך ועד לירך.

עוד בנושא: סלבס שביצעו פשעים חמורים