"בלי חיתולים": הסלבס שנוקטים בשיטות חינוך מוזרות בגידול הילדים

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)

הסלבס מציגים: הדרכה הורית

פסיכולוגים חילקו את סגנונות ההורות ל-4 סוגים: מתירני, סמכותי, מזניח וסמכותני. לפי מחקרים, סביר להניח שהגישה הסמכותית היא שתעזור לילדים לגדול להיות עצמאיים ולהסתדר היטב חברתית. לא משנה איך בוחרים לגדל את הילדים, הורות היא מסע אישי, אלא אם אתם סלבס ואז כולם יודעים איך אתם מחנכים את הילדים שלכם. אלו הסלבס שיש להם גישות מעניינות לחינוך הילדים. המשיכו לקרוא.

עוד בנושא: הסלבס שנישלו את ילדיהם מהירושה

קירה נייטלי
קירה נייטלי by Patrol110 (CC BY)

קירה נייטלי - לבת שלה אסור לצפות בסינדרלה

השחקנית האנגלית חשפה שכמה סרטים של דיסני הם אסורים לצפייה עבור בתה כיוון שהיא לא מסכימה עם המסר שהם מעבירים לנערות צעירות. היא הסבירה שסינדרלה עוסקת בהמתנה לבחור עשיר שיציל אותה - "לא, תצילי את עצמך!" שבת הים הקטנה הוא עוד סרט שהיא לא לגמרי מסכימה איתו - ''השירים נהדרים, אבל שתוותרי על הקול שלך בשביל גבר? הלו?!"

בחירת הגולשים: הנשים הכי יפות בהוליווד. מנחשים באיזה מקום גל גדות?

Alicia Silverstone at the Gushcloud Grand Opening Party in Studio City California in June 2019 - Photo by Glenn Francis of www.PacificProDigital.com
Alicia Silverstone at the Gushcloud Grand Opening Party in Studio City California in June 2019 - Photo by Glenn Francis of www.PacificProDigital.com by Toglenn (CC BY-SA)

אלישיה סילברסטון - ללא חיתולים

השחקנית חשפה שהיא התחילה לגמול את בנה מחיתולים בגיל 6 חודשים. לדבריה, "בדיוק כמו שהתינוק שלך אומר לך שהוא צריך לאכול, או שהוא עייף, הוא אומר לך מתי הוא צריך ללכת לשירותים. זה הדבר הכי טבעי, ראשוני". סילברסטון המשיכה (להשוויץ) והודתה שהגישה הזו טובה גם לכדור הארץ: ''אתם חוסכים טונות של כסף לחיתולים, טונות של זמן כי זה לא כל כך מבולגן, וגם עוזרים לכדור הארץ!"

דיוות: הסלבס שאף אחד רוצה לעבוד איתם

Madonna Rebel Heart Tour 2015 - Stockholm
Madonna Rebel Heart Tour 2015 - Stockholm by chrisweger (CC BY-SA)

מדונה - אין דייטים עד גיל 18

כשלורדס (בתה הבכורה של מדונה) הייתה בגיל תיכון, מדונה אמרה שהיא עדיין צעירה מדי מכדי לצאת לדייטים. ''לורדס לא תיפגש עם בנים עד שהיא תהיה בת 18'', ונראה שזה לא הכלל היחיד שיש לה בבית: "טלוויזיה בשעות הערב המאוחרות, ג'אנק פוד ובלאגן לא מקובלים בבית שלי''.

בחירת הגולשות: הנשים הכי יפות מעל גיל 40

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)

מילה קוניס ואשטון קוצ'ר - בלי מתנות

זוג הכוכבים, שהם הורים לבת ובן, התוודו שהם לא אוהבים לפנק אותם במתנות. קוניס אמרה בזמנו, "עד כה, המסורת שלנו היא בלי מתנות לילדים... בחג המולד, כשהילדה הייתה בת שנתיים, לא נתנו לה כלום - הסבים והסבתות נתנו לה. היא הסבירה, "ילדים כבר לא מעריכים מתנה אחת. הם אפילו לא יודעים למה הם מצפים; הם רק מצפים לדברים."

עוד בנושא: הסלבס שמסרבים לפנק את הילדים שלהם

Kelly Ripa speaking at the 2018 San Diego Comic-Con International in San Diego, California.
Kelly Ripa speaking at the 2018 San Diego Comic-Con International in San Diego, California. by Gage Skidmore (CC BY-SA)

קלי ריפה - אין חשבון אינסטגרם ציבורי עד גיל 18

לשחקנית ומנחת הטלוויזיה האמריקאית יש בת אחת ושני בנים. הבכור שלה התוודה שהוריו היו קפדניים יותר בגידולו בהשוואה לאחיו הצעירים. עם זאת, יש כלל אחד בבית שאין עוררין עליו: הבת האמצעית צריכה לחכות עד גיל 18 כדי להפוך את האינסטגרם שלה לציבורי.

מיליונים פר פוסט: הסלבס שמקבלים הכי הרבה כסף עם פרסום באינסטגרם

פוקס, 2014
פוקס, 2014 by Eva Rinaldi (CC BY-SA)

מייגן פוקס - בלי טלוויזיה ובלי טלפון

השחקנית הודתה שלילדים שלה מותר לצפות בסרטים, אבל זה לא חל על טלוויזיה. היא הסבירה, "בסרטים אני מרגישה שיש התחלה, אמצע וסוף. יש סיפור ברור. אני חושבת שזה שונה מסתם לשים ילד מול הטלוויזיה כי זה פשוט ממשיך וממשיך בלי סוף". היא הוסיפה שהיא גם נגד טלפונים לילדים, ואמרה, ''המטרה שלי היא בלי מחשבים ובלי טלפונים סלולריים עד כיתה ח' לפחות".

עוד בנושא: סרטים מומלצים לכל המשפחה

Paltrow at the 84th Academy Awards in 2012
Paltrow at the 84th Academy Awards in 2012 by MingleMediaTVNetwork (CC BY-SA)

גווינת' פלטרו - טלוויזיה רק ​​בצרפתית או בספרדית

לשחקנית, שהיא גם אם לשניים, היה כלל מוזר בכל הקשור לצפייה בטלוויזיה. ''אני נותנת להם לראות טלוויזיה רק ​​אם זה בצרפתית או בספרדית.'' היא הוסיפה שכשהם היו קטנים היא הייתה קונה להם סרטים מצוירים בכל פעם שביקרה בצרפת.

הדרכה הורית: טעויות חינוך נפוצות

Jennifer Lopez at GLAAD Media Awards (cropped)
Jennifer Lopez at GLAAD Media Awards (cropped) by dvsross (CC BY)

ג'ניפר לופז - אייפד רק בימי ראשון

ללופז, אמא לבן ובת (תאומים), יש כלל נוקשה בכל הנוגע לשימוש באייפד. היא שיתפה שהילדים שלה ''לא משתמשים באייפד שלהם במהלך השבוע, או משחקים במשחקי וידאו כי זה זמן בית הספר. ראשון הוא היום היחיד בשבוע שבו הם יכולים להשתמש באייפד, וגם זה בתנאי שהם למדו כמו שצריך במהלך השבוע.

עוד בנושא: הסלבס שמצאו אהבת אמת וניצחו את מבחן הזמן

Brad Pitt
Matt Winkelmeyer / Getty

אנג'לינה ג'ולי ובראד פיט - לילדים אסור לחפש אותם בגוגל

כשבראד פיט היה עדיין נשוי לאנג'לינה ג'ולי, הוא חשף: ''בכל המחשבים של הילדים חסמנו את השמות שלנו". הוא הסביר שהילדים ''לא יכולים לגגל את אמא ואבא שלהם… אני לא רוצה להפוך את עצמי [כאבא] לתלוי במה שאנשים אחרים חושבים".

עוד בנושא: הפרידות של הסלבס שעוד לא התגברנו עליהן

Julia Roberts
Flickr

ג'וליה רוברטס - לילדים אסור לצפות בסרטים שלה

למרות שהיא אחת השחקניות המצליחות ביותר בהוליווד, ג'וליה רוברטס חשפה ששלושת ילדיה לא צופים בהרבה סרטים או תוכניות טלוויזיה. ''יש לנו כללי צפייה די נוקשים בבית. אנחנו נמצא את הזמן המתאים שבו זה יהיה מתאים וכיף לכולנו [לצפות ביחד בסרט / סדרה], אבל זה בטח לא יקרה בשבועיים הקרובים". לגבי סרטים שלה, זה בכלל מחוץ לתחום.

הלם: סלבס שלא ידעתם שהם קרובי משפחה