סלבס שהרגו (או רצחו) אנשים בחיים האמיתיים

Caitlyn Jenner

Jean_Nelson/depositphotos

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Caitlyn Jenner
Jean_Nelson/depositphotos

אופסי

למרות שהם עשירים ומפורסמים, הסלבס הם אנשים רגילים - בדיוק כמו כולנו. הם אוכלים, שותים, עושים קקי ולפעמים יוצא להם להרוג אנשים. אלו הסלבס שהרגו בטעות או רצחו אנשים. קריאה נעימה.

Norwood at the Essence Awards in 1997
Norwood at the Essence Awards in 1997 by Kingkongphoto & www.celebrity-photos.com (CC BY-SA)

ברנדי

הזמרת והשחקנית לשעבר, ברנדי נורווד, הייתה מעורבת בתאונת שרשרת בשנת 2006. ברנדי, שנסעה במהירות 104 קמ"ש בכביש המהיר 405 בלוס אנג'לס, לא הספיקה לעצור ופגעה ברכב. נהגת הרכב מתה מפצעיה ושני ילדיה נפצעו באורח קל. בני משפחת הקורבן תבעו את ברנדי והגיעו איתה להסדר שלא פורסם ברבים.

עוד בנושא: השערוריות הכי גדולות של הסלבס בישראל


Caitlyn Jenner
Jean_Nelson/depositphotos

קייטלין ג'נר

בפברואר 2015 ג'נר הייתה מעורבת בתאונת דרכים קטלנית. ג'נר, שניסתה להתחמק מצלמי הפפארצי, התנגשה במכונית שנסעה מלפניה והטיחה אותה אל הכביש המהיר, שם פגע בה רכב שלישי. הנהגת, קים האו, נהרגה במקום ושבעה אנשים נוספים נפצעו בדרגות חומרה שונות. 

עוד בנושא: סלבס שעברו ילדות טראומטית ולא היה לכם מושג


Don King and Billy Murphy
Don King and Billy Murphy by John Mathew Smith (CC BY-SA)

דון קינג

הפנים של עולם האגרוף, דון קינג, לא הרג אדם אחד - אלא שניים. ב-1954, קינג ירה בגבו של אדם שניסה לפרוץ לאחד מבתי ההימורים שלו והאירוע נחשב לרצח מוצדק. בפעם השנייה, בשנת 1966, קינג רמס ובעט שוב ושוב בראשו של העובד שלו, סם גארט, כי הוא היה חייב לו 600 דולר. קינג לא הפסיק עד שהגיע שוטר ועצר אותו, אבל כבר היה מאוחר מדי. קינג הורשע ברצח מדרגה שנייה, אך השופט הוריד את דרגת החומרה וקינג קיבל 4 שנות מאסר בלבד. לפני 4 שנים, עיריית קליבלנד הציעה לקרוא לרחוב בו קינג הרג את גארט "דרך דון קינג". למה? שאלה טובה.

Snoop Dogg
s_bukley/ DepositPhotos

סנופ דוג

ב-25 באוקטובר 1993, סנופ ושומר הראש שלו, מקינלי לי, נסעו כדי לדבר עם פיליפ וולדומאריאם, ראש כנופיה מתחרה של סנופ. פיליפ בן ה-20 הושיט את ידו לאקדחו כשהתקרב למכונית של סנופ ואז מקינלי ירה לעברו 2 יריות ונמלט מהמקום עם סנופ. בסופו של משפט ארוך יצא סנופ דוג זכאי.

עוד בנושא: פשעים חמורים שסלבס ביצעו ולא ידעתם


NBC Sports commentator and former professional football player O. J. Simpson sits with a group of servicemen to watch a Thanksgiving Day football game. Simpson is visiting U.S. troops who are in the region for Operation Desert Shield
NBC Sports commentator and former professional football player O. J. Simpson sits with a group of servicemen to watch a Thanksgiving Day football game. Simpson is visiting U.S. troops who are in the region for Operation Desert Shield by Gerald Johnson (None)

או. ג'יי. סימפסון

אשתו לשעבר של סימפסון, ניקול בראון וחברה, רון גולדמן, נמצאו מתים מחוץ לדירתה ב-12 ביוני 1994. לאחר מרדף משטרתי, או. ג'יי הובא למעצר, נשפט ויצא זכאי למרות הראיות נגדו. אביו של גולדמן תבע את סימפסון בבית דין אזרחי וזכה, אולם סימפסון לא שילם את הפיצויים שנפסקו (33.5 מיליון דולר). אם זה לא מספיק, בשנת 2000 נפסק כי הילדים של ניקול ואו. ג'יי יישארו בחזקת אביהם.

עוד בנושא: הרוצחים הסדרתיים האכזריים בהיסטוריה


Broderick with wife Sarah Jessica Parker in 2009
Broderick with wife Sarah Jessica Parker in 2009 by David Shankbone (CC BY)

מתיו ברודריק

השחקן, הזמר ובעלה של ג'סיקה פרקר הרג שתי נשים ב-1987 כששהה באירלנד עם בת זוגו דאז, ג'ניפר גריי. באירלנד נוסעים בצד ההפוך של הכביש, וברודריק התבלבל, לקח פנייה לצד הלא נכון ופגע חזיתית ברכב אחר. שתי הנוסעות ברכב, אם ובתה, נהרגו במקום. בתחילה הואשם ברודריק בהריגה ועמד בפני עונש של עד חמש שנות מאסר, אך בסופו של דבר הורשע בנהיגה רשלנית וקנס של 175 דולר.

עוד בנושא: סלבס שהתחתנו עם המעריצים שלהם


Vicious in Winterland, 14 January 1978, final concert of the Sex Pistols
Vicious in Winterland, 14 January 1978, final concert of the Sex Pistols by Chicago Art Department (CC BY)

סיד וישס

וישס, הסולן הראשי של להקת ה"סקס פיסטולס" ובת זוגו, ננסי, שהו במלון צ'לסי ב-1979. לאחר שהשניים צרכו סמים, סיד התעורר ומצא את ננסי ללא רוח חיים עם פצע דקירה בבטנה. סיד טען לאורך כל הדרך כי הוא מצא אותה כך, אך לבסוף הודה במעשה. בכל אופן, סיד שקע בדיכאון לאחר מותה של ננסי ומת מספר שבועות לאחר מכן מת ממנת יתר של הרואין שסיפקה לו אימו. נשמע מוכר? כנראה בגלל הסרט 'סיד וננסי'.

עוד בנושא: מצעד הסרטים הגרועים בהיסטוריה


Mark Wahlberg 2018
Jean_Nelson/depositphotos

מארק וולברג

השחקן והראפר מארק וולברג אמנם לא הרג אף-אחד, אבל הוא כן ניסה: וולברג הואשם בניסיון רצח בשנת 1987 לאחר שהכה שני גברים אסייתיים תוך התבטאויות גזעניות. הוא נשלח לכלא לשנתיים ובסוף ישב רק 45 יום.

George W. and Laura Bush with Spot
Brooks Kraft/Contributor/Sygma/Getty Images

לורה בוש

ב-6 בנובמבר 1963, יומיים בלבד לאחר יום הולדתה ה-17, אישתו לעתיד של הנשיא ה-43 של ארצות הברית לא עצרה בתמרור עצור, התנגשה במכונית אחרת והרגה את הנהג. הקורבן, מייקל דאגלס, היה ידיד קרוב של לורה ואפילו צצו שמועות שהוא היה בן זוגה. לורה לא הואשמה בתקרית.

Spector in 2000
Spector in 2000 by Kingkongphoto & www.celebrity-photos.com (CC BY-SA)

פיל ספקטור

בפברואר 2003 נמצאה גופתה הירויה של השחקנית לנה קלארקסון בביתו של ספקטור, שהואשם ברצח של השחקנית. ספקטור טען שהוא הרג אותה בטעות, אבל ב-2009 נגזר עליו מאסר עולם. בינואר האחרון ספקטור בן ה-81 מת בבית הכלא לאחר שחלה בקורונה.

עוד בנושא: מקרי המוות הכי מתוקשרים של הסלבס


Venus at the Western and Southern Open
Venus at the Western and Southern Open by Ken Maynard (CC BY)

ונוס ויליאמס

ביוני 2017 נסעה אחותה של סרינה בפאלם ביץ' והתנגשה במכונית אחרת בצומת. נהגת המכונית שרדה, אבל בעלה בן ה-78, ג'רום ברסון, מת שבועיים לאחר מכן בבית החולים. עדי ראיה טענו כי ויליאמס עברה באדום. לעומת זאת, ויליאמס טענה כי היא הגיעה לצומת כשהרמזור היה ירוק, ניסתה לעבור נתיב ולא ראתה את מכוניתה של ברסון. מאוחר יותר הרשויות השיגו סרטון שהוכיח שוויליאמס לא אשמה.

עוד בנושא: השערוריות הכי גדולות של הסלבס בישראל