הסלבס שלא הביאו ילדים לעולם מסבירים למה

Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere.

Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere. by Angela George (CC BY)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere.
Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere. by Angela George (CC BY)

סלבס ללא ילדים

הבאת ילדים לעולם אינה מתאימה לכל אחד, וההחלטה אם כן או לא היא מאוד אישית. הימצאות בעין הציבור פירושה שמפורסמים, ובעיקר מפורסמות 'בגיל מסוים', נתונים לביקורת או נשאלים שאלות פולשניות לגבי כוונותיהם, או היעדר כוונותיהם, להקים משפחה. הנה 12 סלבס שהתמודדו עם הנושא ושיתפו תשובות כנות ומרעננות לגבי הסיבות בגללן לא הביאו ילדים לעולם.

עוד בנושא: עובדות מרתקות על תינוקות

Oprah Winfrey
Getty Images/ Getty Images CC

אופרה וינפרי אמרה שאם היו לה ילדים, הם היו שונאים אותה

וינפרי אמרה ל"הוליווד ריפורטר" ב-2013 שהשילוב של לוח הזמנים הקדחתני שלה והמטרות הגדולות היה מונע ממנה להיות אמא טובה. "אם היו לי ילדים, הם היו שונאים אותי", אמרה. "הם היו מגיעים למקבילה של התוכנית 'אופרה' ומדברים עליי".

עוד בנושא: הילדות הטראומטית של אופרה וינפרי

Actress Helen Mirren at the Berlinale 2020
Actress Helen Mirren at the Berlinale 2020 by Harald Krichel (CC BY-SA)

הלן מירן מעולם לא החליטה שהיא לא רוצה ילדים

השחקנית זוכת האוסקר אמרה שלא להקים משפחה מעולם לא היה "החלטה מודעת": "תמיד הייתי עסוקה מדי בחיי כשחקנית. באותה תקופה, לא יכולתי להבין שאפשר לשלב הורות וקריירה בלי לאכזב את הילד בדרך כלשהי. זו אף פעם לא הייתה החלטה מודעת מוחלטת, זה היה פשוט, 'אוי, אולי בשנה הבאה, ואולי בשנה הבאה, עד שבאמת לא הייתה שנה הבאה."

עוד בנושא: השחקניות הכי עשירות, אי פעם. מנחשים מי במקום הראשון?

הנדלר, 2016
הנדלר, 2016 by US Dept. of Education (None)

צ'לסי הנדלר אמרה שהיא מעולם לא באמת רצתה להביא ילדים לעולם

בשנת 2013, צ'לסי הנדלר סיפרה בראיון עם אמנדה דה קאדנט על החלטתה לא להביא ילדים לעולם. "אני בהחלט לא רוצה להביא ילדים לעולם... כי אני לא אוהב אותם", אמרה הנדלר. "...אני לגמרי מבינה את זה. כלומר, לכל כך הרבה מהחברים שלי יש ילדים... אבל אני לא חושבת שאהיה אמא ​​נהדרת. אני דודה נהדרת". מאוחר יותר, ב-2017, התייחסה הנדלר לנושא ההורות בראיון ל-MyDomaine: "אני חושבת שאת צריכה להיות כנה לגבי החסרונות שלך בחיים - כי אין לי סבלנות, ואני לא אהיה טובה בזה. אני חושבת שהרבה אנשים כנראה צריכים להיות הורים, אבל הרבה אנשים, לעומת זאת, לא צריכים. אני חושבת שלחבק את החסרונות שלך זה לא דבר רע."

עוד בנושא: הסלבס שמצאו אהבת אמת וניצחו את מבחן הזמן

Seth Rogen, Co-founder, Houseplant, on centre stage during the opening night of Collision 2019 at Enercare Center in Toronto, Canada.
Seth Rogen, Co-founder, Houseplant, on centre stage during the opening night of Collision 2019 at Enercare Center in Toronto, Canada. by Collision Conf (CC BY)

סת' רוגן אמר שהוא ואשתו מאושרים יותר בלי ילדים

במהלך הופעה ב-"The Howard Stern Show" סת' רוגן פתח על כך שאין ילדים עם אשתו, לורן מילר רוגן. הוא אמר למארח שאשתו "רוצה ילדים פחות" ממנו, ושהיא "לא רוצה שידברו על זה". "וזה נהדר. אנחנו כל כך נהנים. אני לא מכיר מישהו שמפיק מהילדים שלו אושר כמו שאנחנו מפיקים מהחיים נטולי הילדים שלנו. אנחנו שוכבים במיטה בשבת בבוקר, מעשנים גראס, צופים בסרטים בעירום, ואומרים, 'אם היו לנו ילדים לא היינו יכולים לעשות את זה'."

עוד בנושא: השערוריות הגדולות שזעזעו את הוליווד

Stevie Nicks
Stevie Nicks by Matt Becker (CC BY)

סטיבי ניקס בחרה להיות אמנית, ולא אמא

כשהיא התחילה את הקריירה שלה, ניקס אמרה ל-InStyle ב-2002 שהיא נאלצה לעשות בחירות - אחת מהן היא האם לעבוד או להיות אמא. "זה כאילו, האם את רוצה להיות אמנית, או אישה ומאהבת? עם ילדים, המיקוד שלך משתנה."

Portia de Rossi
Jon Kopaloff/Stringer/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

פורשיה דה רוסי ואלן דג'נרס אמרו שהמשפחה שלהן כבר שלמה

"בכנות, כנראה שנהיה אמהות נהדרות", כתבה דג'נרס עבור People ב-2014. "אבל זה בן אדם. אלא אם כן את חושבת שיש לך כישורים מצוינים ויש לך דחף או כמיהה לעשות את זה, כמות העבודה והאחריות - לא הייתי רוצה לדפוק אותם!" דה רוסי חלקה תחושות דומות בראיון ל-OUT ב-2013: "יש לחץ באמצע שנות ה-30 שלך... את צריכה באמת לרצות להביא ילדים לעולם, ואף אחד מאיתנו לא עשתה זאת. אז זה הולך להיות רק אני ואלן, בלי תינוקות - אבל אנחנו החברות הכי טובות. חיי הנישואין שלנו מאושרים, הם באמת מאושרים", אמרה. "מעולם לא הייתי מאושרת יותר ממה שאני עכשיו."

לא רק אלן דג'נרס: הסלבס שמסתבר שהם ממש לא נחמדים בחיים האמיתיים

Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere.
Jennifer Aniston at the He's Just Not That Into You premiere. by Angela George (CC BY)

ג'ניפר אניסטון אמרה שנמאס לה מאנשים שמביישים אותה על כך שאין לה ילדים

ג'ניפר אניסטון התמודדה עם הרבה דיווחים שמסתובבים סביב הבטן שלה והריונות אפשריים. "ללדת ילד, כידוע, זה לא עניין של אף אחד מלבד בן הזוג ומי שעובר את זה", אמרה לגלמור ב-2017. "הרעיונות שלי לגבי חיים מאושרים ומלאים עשויים להיות שונים משל אנשים אחרים. לאף אחד אין זכות לשפוט בחירות של מישהו אחר... זה תחום מאוד רגיש. זה רגיש לי".

עוד בנושא: טריוויה על הסדרה 'חברים'

Christopher Walken receiving the Rencontres 7e Art Lausanne 2018 honorary award during the closing ceremony.
Christopher Walken receiving the Rencontres 7e Art Lausanne 2018 honorary award during the closing ceremony. by Pierre Vogel - www.r7al.ch (CC BY-SA)

כריסטופר ווקן אמר שהקריירה שלו לא הייתה מתאפשרת אם היו לו ילדים

ווקן אמר ל"גרדיאן" ב-2013 שסביר להניח שהקריירה שלו הייתה בלתי אפשרית לו היה בוחר להביא ילדים לעולם: "אני בטוח שרבים מהילדים שהכרתי כילד היו ממשיכים בשואו ביזנס, אבל היו להם ילדים משלהם, והם היו צריכים לעבוד במשהו בטוח יותר", אמר. "לא עשיתי זאת, אז יכולתי להסתדר גם בתקופות של אבטלה".

הגולשים בחרו: אלו הגברים הכי יפים בעולם

Comedian Sarah Silverman introduces singer Paul Simon during the Democratic National Convention in Philadelphia, July 25, 2016. (A. Shaker/VOA)
Public Domain

שרה סילברמן בחרה בקריירה על פני אימהות

שרה סילברמן פתחה מספר פעמים על בחירתה לא להביא ילדים לעולם, כולל בתוכנית שלה, "I Love You, America" ​​ובטוויטר. "כקומיקאית שתמיד עובדת ובדרכים נאלצתי להחליט בין אמהות ללחיות את החיים המלאים שלי ובחרתי באפשרות השנייה", צייצה בפברואר 2017. מאוחר יותר, בפרק של הסדרה שלה, סילברמן פירטה: "אם יכולתי להיות הורה מהסוג של החברים שלי, הייתי עושה את זה תוך שנייה", אמרה סילברמן כשדנה בסטנדרטים הכפולים שיוצרים פער בהורות בין גברים ונשים עובדים ועובדות. "אם יכולתי להיות אבא כייפי, הייתי עושה את זה לפני שנים. עדיין הייתי זוכה לשים את העבודה שלי ואת התשוקה שלי במקום הראשון ולהיות בדרכים ואז לחזור הביתה ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמי."

Zellweger at the 2009 Berlin International Film Festival
Zellweger at the 2009 Berlin International Film Festival by Siebbi (CC BY)

רנה זלווגר אמרה שהיא לא צריכה ילדים כדי להיות מאושרת

בראיון ל-Extra ב-2016, רנה זלווגר נרתעה כשנשאלה אם היא "משתוקקת ללדת": "אף פעם לא חשבתי ככה על שום דבר בחיים שלי, באמת", אמרה. "תמיד הייתי די פתוחה לכל מה שיהיה, סקרנית לראות מה הלאה. אף פעם לא הייתי כל כך מכוונת לגבי החיים שלי והדברים שאני צריכה כדי להיות מאושרת". השחקנית גם אמרה ל"טיימס" בשנת 2008, "אימהות מעולם לא הייתה שאיפה. אני לא חושבת ככה. אף פעם לא היו לי ציפיות כמו 'כשאני אהיה בת 19 אני הולכת לעשות את זה, ועד שאגיע לגיל 25 אני אעשה את זה'".

Actor Jon Hamm at The Paley Center For Media's PaleyFest 2014 Honoring "Mad Men"
Actor Jon Hamm at The Paley Center For Media's PaleyFest 2014 Honoring "Mad Men" by Dominick D (CC BY-SA)
Betty White
Amanda Edwards/Getty Images

בטי ווייט לא התחרטה על שלא היו לה ילדים משלה

למרות שלשחקנית המנוחה יש שלושה ילדים חורגים, היא דיברה על החלטתה שלא להביא ילדים משלה בראיון ל-CBS News ב-2011: "לא, מעולם לא התחרטתי על זה," אמרה ווייט. "אני כל כך כפייתית לגבי דברים. אני יודעת שאם אי פעם הייתי נכנסת להריון, זה היה כל הפוקוס שלי. בחרתי לא ללדת ילדים משלי כי הייתי מרוכזת בקריירה".

עוד בנושא: השחקניות הכי עשירות בהוליווד, אי פעם