אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Puppet hands from leadership controlling our lives. Concept

Spencer_Whalen/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Puppet hands from leadership controlling our lives. Concept
Spencer_Whalen/istockphoto

מניפולטיביים מלידה

יש אנשים שהם הרבה יותר משכנעים מאחרים, ולפעמים הם יכולים להשתמש בזה לרעה - לשחק עם רגשות של אחרים או לנצל אותם. אבל מה מניע אנשים להתנהג בצורה מניפולטיבית? ייתכן שזה קשור למזל האסטרולוגי שלהם. ממעט חלקלקים ועד מאסטרים במזימות - אלו ששת המזלות הכי מניפולטיביים בגלגל המזלות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 6: מזל בתולה

בעוד שבני מזל בתולה ידועים כעדינים, מתחת לאישיות החביבה שלהם נמצא אדם שרוצה לכפות את מה שהוא רוצה על אחרים. עם זאת, המניפולציה שלהם נוטה לכיוון הפסיבי-אגרסיבי. סביר להניח שתבחינו שהם מעירים הערות צדדיות, איומים מצועפים, או משחקים את הקורבן כדי להשיג את מה שהם רוצים. עם זאת, קשה לדעת אם הם מפעילים מניפולציה. בני מזל בתולה יודעים להסתיר סוד, מה שמקשה עוד יותר לפענח את המניעים שלהם.

עוד בנושא: זה המזל שיודע לשקר הכי טוב

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 5: מזל אריה

אריות אוהבים תשומת לב. ובכל פעם שהם לא מקבלים הכרה, הצד המניפולטיבי שלהם יוצא החוצה. הם מאשימים אחרים בשביל להשיג את רצונם, וסביר להניח שהקורבנות למניפולציה שלהם לא יבחינו בכך עד שיהיה מאוחר מדי. הם גם נוטים להוריד לאנשים שמתחרים בהם את הביטחון העצמי. אם אתם מתחרים בכישרון מסויים מול בני מזל אריה, הם יתנו לכם לנצוץ ראשונים, ואז הם "יעלו מופע" במאמץ להעלים אתכם - ולעתים קרובות הם מצליחים. זה יכול לגרום לכם לוותר על דברים שאתם אוהבים לעשות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 4: מזל דגים

לא בהכרח הייתם מצפה שדגים יהיו מניפולטיביים - וזה מה שעושה אותם כל כך טובים בזה. בני מזל דגים יודעים לסובב אנשים סביב האצבעות הקטנות שלהם באמצעות חיזוק המעשים הטובים שהם עשו. אם הם רוצים משהו, הם יזכירו את כל התכונות החיוביות שלהם כדי לגרום לאנשים לחשוב שהם באמת ראויים לדבר הזה, גם אם הם לא. הדגים יודעים איך להשתמש בעיניים הטובות שלהם כדי לגרום לאחרים להזדהות איתם ולעשות עבורם דברים.

עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 3: מזל מאזניים

מכיוון שמאזניים מיומנים בשמירה על איזון, הם יודעים להשתמש בשילוב הנכון של טוב ורע כדי לוודא שהם מקבלים את כל מה שהם רוצים. הם ישחקו אותה תמימים, גם אם המניפולציה שלהם ממש לא תמימה. לבני מזל מאזניים יש את היכולת לגרום לכם לחשוב שמה שהם רוצים זה בעצם רעיון שלכם. הם מתבוננים באנשים סביבם מקרוב ולומדים מה הטריגרים והחולשות שלהם, כך שהם יכולים להשיג בקלות את מה שהם רוצים, תוך הימנעות מעימותים.

עוד בנושא: זה המזל שבוגד הכי הרבה

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 2: מזל תאומים

בני מזל תאומים יהיו הראשונים שיאשימו מישהו אחר כדי להתחמק מעונש. יש להם רעיונות ורצונות רבים והם יכולים לתכנן מגוון תוכניות כדי להשיג את מה שהם רוצים. אל תפריעו להם בדרך למטרות שלהם - אתם תתחרטו על זה. בגידה היא לא מחוץ לתחום עבורם. לרוב, הקורבן שלהם נאלץ לקבל את גורלו בעוד התאומים ממשיכים בחייהם כאילו כלום לא קרה.

עוד בנושא: זה המזל הכי נבון בגלגל המזלות

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

והמזל הכי מניפולטיבי: מזל עקרב

זה לא מפתיע שעקרב הוא המזל המניפולטיבי ביותר. בני מזל עקרב משגשגים בפינות חשוכות ונוטים להתבונן באנשים מהצד כדי לנצל את החולשות שלהם. הם מאוד משכנעים כשהם מדברים, מה שגורם לצד השני להאמין שהוא טועה או אשם גם אם הוא לא עשה כלום. זה מה שהופך אותם לאחד המזלות המבריקים והמסוכנים ביותר.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות