אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות

Top view of grey crowd of identical people and special one man, difference and diversity concept

master1305/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Top view of grey crowd of identical people and special one man, difference and diversity concept
master1305/istockphoto

כריזמה מולדת

יש אנשים שהם כל כך כריזמטיים שהם מצליחים להקסים את כולם סביבם ברגע שהם נכנסים לחדר. האנשים האלה כל כך מגנטיים שהם מושכים אליהם אחרים - בין אם הם מנהלים שיחה עם עמית לעבודה או יושבים בדייט. אז מה הקסם שלהם? יכול להיות שזה קשור בכלל לתאריך הלידה שלהם. המשיכו לקרוא כדי לגלות מי הם המזלות הכריזמטיים ביותר בגלגל המזלות.

אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי כפוי טובה בכל גלגל המזלות

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 6: מזל דלי

בעוד שרוב האנשים חושבים שבני מזל דלי קרים ומנותקים, זו למעשה מסכה. מתחת לחיצוניות שלהם, הם אנשים מאוד חכמים שיודעים איך לשכנע אחרים לראות את העולם דרך העיניים שלהם. בני מזל דלי הם גם יצירתיים ולעתים קרובות הם עוסקים בעבודות דרכן הם יכולים להשפיע על אחרים, כמו משחק או מוזיקה. אווירה של אלגנטיות ולפעמים מסתורין אופפת אותם ואת מוחותיהם, מה שהופך אותם לאטרקטיביים ומעניינים עבור אחרים.

עוד בנושא: זה המקצוע שמתאים לך לפי המזל האסטרולוגי שלך

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 5: מזל מאזניים

בני מזל מאזניים יכולים לרתק אנשים בקלות כי הם משדרים כריזמה ואלגנטיות. מכיוון שהם מתמקדים באיזון, הם לא מאמינים שאנשים יכולים לעשות רע או והם לא מפקפקים במניעים של אנשים. במקום זאת, הם מחבקים את כולם. הם עושים זאת על ידי שיתוף רעיונות ורצונות והזמנת כל מי שסביבם לקחת חלק.

אסטרולוגים מדרגים: המזלות הכי טובים והכי גרועים במיטה

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 4: מזל תאומים

בני מזל תאומים יכולים להקסים כל אחד כי האישיות שלהם משתנה בהתאם לאנשים שהם מבלים איתם. יש להם יכולת הסתגלות מפותחת, והם יכולים להיות כל אחד, בכל זמן ובכל מקום. התאומים הם אנשי תקשורת מהנים ורב-תכליתיים שיכולים להפוך אפילו את האירוע היומיומי ביותר למרתק. הכריזמה שלהם נובעת משיתוף סיפורים על חייהם הפרועים, בין אם זה דייט אחרון שהם יצאו אליו או דרמה בעבודה שלהם.

עוד בנושא: עובדות הזויות על תאומים

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 3: מזל קשת

קשתים יודעים לבדר באמצעות סיפורים מצחיקים ופרועים. הלהט והדברנות שלהם הופכים אותם למושכים ובהחלט לכריזמטיים. הם יורים את החץ שלהם לעבר כיף והרפתקאות, ומשתפים תמונות לאורך המסע הבלתי נגמר שלהם. הביטחון העצמי שלהם מאוד בוגר, מה שהופך אותם למאוד מושכים ומלאי זוהר.

עוד בנושא: זה המזל הכי צבוע בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום שני: מזל אריה

המלכים והמלכות של גלגל המזלות מלאים בכריזמה ואין להם בעיה לעקוב אחר הרצונות שלהם. אם אתם יוצאים עם אריה, צפו להרבה מחמאות וחיבה במסע שלהם לחזר אחריכם. הם ירתקו אתכם עם סיפורים משעשעים ויבטיחו שכל העיניים נשואות אליהם.

עוד בנושא: מדריך קריאה בכף היד

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל טלה

מזל טלה הוא המזל הכריזמטי ביותר של גלגל המזלות. בני מזל טלה יצליחו להקסים את כל מי שסביבם עם שלל הרעיונות והחיוניות הפיזית המחשמלת שלהם. הם גם אנשים שיודעים ליזום דברים והם יכולים להרים מסיבה בארון מטאטאים, אם הם רוצים. הם הרפתקנים ונלהבים, מה שהופך אותם לקלים להערצה.

עוד בנושא: המזלות הכי מצחיקים בגלגל המזלות