אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי קטנוני ונקמן בכל גלגל המזלות

Bad guy scratching the car door with a screwdriver in the parking lot on the street. Damage of property from revenge for treason or betrayal, or threat. Auto insurance fraud or vandalism.

Ирина Мещерякова/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Bad guy scratching the car door with a screwdriver in the parking lot on the street. Damage of property from revenge for treason or betrayal, or threat. Auto insurance fraud or vandalism.
Ирина Мещерякова/istockphoto

קטנוניות רעילה

אם נתקלתם באנשים קטנוניים במיוחד - בין אם בין בני המשפחה ובין אם בעבודה ובין אם במראה- אתם ודאי יודעים עד כמה לא סלחניים הם יכולים להיות. מדוע יש אנשים שנוטים לשמור טינה יותר מאחרים? ובכן, לפי האסטרולוגיה, הסיבה יכולה להיות קשורה לתאריך הלידה. מפסיבי אגרסיבי ועד שטני ממש- אלו ששת המזלות הקטנוניים ביותר.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בכל גלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 6: מזל אריה

לבני מזל אריה יש תכונות חיוביות רבות. עם זאת, הם מבחינים ממש בכל דבר. ולפעמים, הם לא יתנו לכם לשכוח את זה. המאפיינים האלה מאפשרים להם להבחין בפרטים הקטנים ביותר, מה שיכול להוביל לקטנוניות מסוימת - אבל רק אם הם מאפשרים זאת. הם גם מאוד גאים, מה שאומר שהם יכולים לקחת דברים פעוטים, לכאורה, באופן אישי. אם הם אכן מרגישים עלבון, הם יכולים להשתמש בתשומת הלב שלהם לפרטים כדי לקרוע אנשים לגזרים. 

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בכל גלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 5: מזל תאומים

בני מזל תאומים לא מפחדים לומר מה הם באמת חושבים. מצד אחד, הם יודיעו לכם אם הם מרגישים נקמניים במיוחד, ומצד שני- יש להם את היכולת להטיח העלבות כואבות. מכיוון שיש להם קושי לראות את התמונה הגדולה יותר, הם יכולים להיתקע על פרטים מסויימים ולהיות אובססיביים לגבי הדברים הקטנים.

עוד בנושא: עובדות הזויות על תאומים

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 4: מזל טלה

בני מזל טלה יכולים להיות קצת מרושעים כלפי הסובבים. הם יכולים להיות קטנוניים מכיוון שהם נשלטים על ידי מאדים, כוכב המלחמה, והם יודעים להחזיר איפה שכואב. מחפשי תשומת הלב האלה יכולים להיות קצרי רוח ואנוכיים, אז אל תתפלאו אם הם גם צרי אופקים.

אסטרולוגים מדרגים: המזלות הכי טובים והכי גרועים במיטה

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 3: מזל סרטן

בני מזל סרטן יודעים איך לשמור טינה שיכולה להוביל להתנהגות קטנונית רצינית. יש להם נטייה לחשוב יתר על המידה ולהיתקע בזיכרונות, מה שיכול להוביל לאובססיה לדברים הקטנים ביותר. תשומת לב זו לפרטים יכולה לגרום לכך שהם לעולם לא ישכחו את מה שאמרתם ועשיתם, והם ימשיכו לזכור זאת לעד. מצד שני, אפשר להרגיע את בני מזל סרטן ולהפסיק את האובססיה הנקמנית שלהם על ידי הסחת דעת.

משקרים לכם? מדריך לקריאת שפת גוף

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

מקום 2: מזל עקרב

בני מזל עקרב נוטים להיות מתגוננים, מה שיכול להוביל לדפוס של תוקפנות וקצת רוע מצידם. זה אומר שהם יכולים להרגיש צורך להפחית הישגים של אחרים בשביל לחזק את עצמם. אם בני מזל עקרב לא יבינו איך לנהל את הרגשות שלהם, הם יכולים להוציא את הקונפליקטים הפנימיים שלהם על אחרים, וההתפרצויות הרגשיות שלהם מתבטאות בצורה של קטנוניות מרושעת.

עוד בנושא: מדריך לקריאה בכף היד

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

והמזל הכי קטנוני: מזל בתולה

בני מזל בתולה וקטנוניות הן מילים נרדפות. הם לא יתנו לכם לשכוח שום דבר, לא משנה כמה גדול או קטן. אם הייתם במערכת יחסים עם בתולה, אתם יודעים שהם יזכרו מה אמרתם להם בדייט ראשון. הם יכולים - ורוצים- להשתמש בזה נגדכם אם הם לא מרוצים או מרגישים שנעשה להם עוול. המילים הכנות והבררניות שלהם יכולות לבטל כל אחד תוך שניות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בכל גלגל המזלות