אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי רגיש בגלגל המזלות

Shot of a young female doctor comforting a senior patient at a clinic

Moyo Studio/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Shot of a young female doctor comforting a senior patient at a clinic
Moyo Studio/istockphoto

רגישים מלידה

יש אנשים עדינים יותר מאחרים. האנשים העדינים האלו נוטים להיות מודעים מאוד למצבי הרוח של אנשים אחרים ולפעמים יכולים להיעלב מבדיחות או אמירות אחרות, גם אם לא נאמרות ברצינות. אלו הם המזלות הכי רגישים בגלגל המזלות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 6: מזל אריה

בני מזל אריה הם המלכים והמלכות של הג'ונגל, אבל הכוח שלהם לא אומר שהם חסרי רגישות. עם אריה, הכל קשור ללב. הם נראים חזקים ואמיצים, אבל הם גם אינטואיטיביים באופן טבעי. הם מתאהבים באנשים במהירות, וכשהם במערכת יחסים, הצד הרגיש שלהם יוצא החוצה.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 5: מזל קשת

בעוד קשתים יכולים להגיד דברים קשים לאחרים בקלות- הם לא אוהבים להיות בצד השני. אם הם מרגישים שאנשים שופטים אותם או לא מסכימים איתם, הם כועסים. עם כמה שהקשתים אופטימיים מטבעים, העולם יכול להיות מקום אכזרי וגם הקשתים נפגעים בסופו של דבר. הם לא אוהבים שחלומותיהם מתנפצים או כשאומרים להם שהם לא יכולים להגשים את החלומות שלהם. אז למרות שהם נראים די שובבים וקשוחים, היזהרו להגיד להם את הדבר הלא נכון. הם עלולים להגיב רע.

עוד בנושא: המזלות הכי מצחיקים בגלגל המזלות

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 4: מזל מאזניים

בני מזל מאזניים הופכים לעתים קרובות לעורכי דין כי הם כל כך מתמקדים בצדק והוגנות. בגלל השאיפה שלהם לשוויון, הם גם רגישים לאחרים. אם הם לא עומדים במטרותיהם, הם יכולים גם לשפוט את עצמם בדיוק כפי שהם שופטים אחרים. המזל ההיפר מודע הזה רואה באחרים כמראה של עצמו ומרגיש שאחרים תמיד מביטים בו.

עוד בנושא: איזה מקצוע מתאים לך לפי המזל האסטרולוגי שלך?

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

מקום 3: מזל עקרב

עקרבים הם אנשים עמוקים ורגשיים, ולעתים קרובות הם מסתירים את הרגישות העזה שלהם. עקרבים הם נלהבים ומלאי תשוקה- אבל הם ממזלות המים ולא ממזלות האש- מה שהופך אותם לטמפרמנטים ולא מובנים. הלשון החדה והשנינות שלהם בעצם מחפות על הצורך הסודי שלהם לרוץ ולהסתתר מתחת לשמיכה. הם עלולים לתקוף אם הם מרגישים מותקפים, אבל הם לא כועסים- אלא בעיקר לא מובנים ושבריריים.

עוד בנושא: המזלות הכי כריזמטיים

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 2: מזל דגים

לדגים יש יכולת מדהימה לקלוט מה עובר על אנשים אחרים. אבל בעוד שבמובנים מסוימים מדובר בכוח-על, היכולת להציע אמפתיה לאחרים עלולה להיות מעייפת וסוחטת. רגשות של אנשים אחרים יכולים להיות יותר מדי עבור הדגים, והם מרגישים מוצפים. הם ייסוגו לעולמם הפנימי או יאמצו את התשוקות האמנותיות שלהם בניסיון לברוח מהעוצמה של הסובבים אותם.

עוד בנושא: המזלות הכי חכמים בגלגל המזלות

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל סרטן

בדומה לבעל החיים, גם לבני מזל סרטן יש קליפה חיצונית קשה שמגנה על רגשותיהם העדינים, אבל בפנים זה סיפור אחר לגמרי. בני מזל סרטן אולי נראים קשוחים, אבל זה רק כי הם מפחדים להיות פגיעים. הם נשלטים על ידי הירח, שמחליף מזל כל יומיים, שלושה- והתוצאה היא רכבת הרים רגשית. הם יציגו לעתים קרובות את רגשותיהם הגולמיים, ואז ילבשו את הקליפה שלהם שוב.

אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות