אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי כפוי טובה בכל גלגל המזלות

Ungrateful woman

mediaphotos/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Ungrateful woman
mediaphotos/istockphoto

תודה?!

אולי זה הבוס שלא יודה על העבודה הקשה שלכם או החבר שאין לו את המילה "תודה" בלקסיקון- לפי אסטרולוגים, ייתכן שלכל האנשים האנוכיים בחייכם יש מכנה משותף, וזה המזל האסטרולוגי שלהם. ממעט חסרי רגישות ועד חסרי כל תודה- אלו ששת המזלות הכי כפויי טובה. מנחשים מי במקום הראשון?
משקרים לכם? מדריך לקריאת שפת גוף

Wild Salmon Underwater Migration.
DaveAlan/istockphoto

מקום 6: מזל דגים

אם נראה לכם שבני מזל דגים בחייכם לא מעריכים אתכם, כנראה שהם לא מתכוונים לזה. בני מזל דגים יכולים להישאב לחלומות בהקיץ ולעולם הרגשי שלהם עד כדי כך שהם מפספסים את הדברים שהם צריכים להיות אסירי תודה עליהם. מצד שני, לדגים יש המון אמפתיה בלב, אז אל תקחו את זה אישית.
עוד בנושא: המזלות שהכי מתקשים להתאהב

A lion
Gunther Fraulob / istockphoto

מקום 5: אריה

האריות נשלטים על ידי השמש, אשר מייצגת את האגו. כפיות הטובה שלהם באה לידי ביטוי כשהעולם לא סובב סביבם, כביכול. אם הם במרכז תשומת הלב- נגיד, מקבלים מתנה - הם יהיו אסירי תודה. אבל הם לא ישימו לב לדברים הקטנים שעושים בשבילם ביומיום ומאחורי הקלעים.
עוד בנושא: מה הסיכוי שתתגרשו לפי המזל האסטרולוגי שלכם

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 4: בתולה

בני מזל בתולה ממוקדים מדי ברדיפה אחר שלמות מכדי לעצור רגע ולהעריך. מכיוון שהם חייבים להיות בטופ שלהם, הם נרתעים מלבקש עזרה. הם מרגישים שאף אחד לא יכול לעשות משהו טוב יותר ממה שהם יכולים ומוצאים פגם כמעט בכולם. הם מתקשים להיות אסירי תודה כי הם מרגישים בבסיסם שהם טובים יותר מכולם ושכולם צריכים להיות אסירי תודה עבורם במקום.
עוד בנושא: סוגי גברים שאסור להתחתן איתם

Funny goats family in farm. Goats peek out of the fence
ANGHI/istockphoto

מקום 3: גדי

בני מזל גדי ממוקדים יתר על המידה בקריירה, מה שאומר שהעבודה יכולה להיות גבוהה יותר בסדר העדיפויות שלהם מאשר האנשים סביבם. הם גם מאמינים שאף אחד לא יכול לעבוד קשה כמוהם, אז הם כנראה לא ישימו לב כמה קשה גם אתם עובדים. בני מזל גדי יכולים להיות אנוכיים מאוד. הם אוהבים לקחת את כל הקרדיט ולעיתים רחוקות מראים הכרת תודה לאנשים שעזרו להם להגיע לאן שהגיעו. בקיצור, היזהרו מבוס בן מזל גדי.
עוד בנושא: שקרים נפוצים שבוסים אומרים לעובדים שלהם

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 2: מזל טלה

בני מזל טלה נולדו להוביל, אבל הנלהבות והאנרגיות שלהם יכולות לגרום לסובבים אותם להרגיש מובנים מאליהם. ייתכן שבני מזל טלה מתקשים להיות אסירי תודה כי הם רוצים לעשות הכל בעצמם ולא לתת קרדיט לאף אחד אחר. גם יש להם נטייה לגישה של "כולם חייבים לי", והם נוטים להמשיך לפרויקט הבא שלהם במהירות בלי להביט לאחור ולהעריך את מה שעשו בשבילם. הם עלולים להתעלם לחלוטין מהסובבים כשהם שקועים במטרה חדשה.
עוד בנושא: זה היה ההורוסקופ של 2021 לכל המזלות, וזה הזמן לבדוק אם זה באמת מה שקרה לכם

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

והמזל הכי כפוי טובה הוא… עקרב

עקרבים ידועים בכך שהם מסתוריים ומסרבים לחשוף את הרגשות שלהם. לעיתים קרובות הם נוקטים בגישה ממוקדת אגו לחיים ומתעלמים ממה שאחרים מציעים ונותנים, אלא אם זה משרת אותם. התנהגות זו גורמת להם לחוסר אמון באחרים. לכן, הם נוטים להיות חשאיים ומתנשאים. גם אם הם יחליטו להגיד תודה, זה לא ירגיש אמיתי.
משקרים לכם? מדריך לקריאת שפת גוף