Friends - Milk Shakes Masterprint
amazon

חברים רק במקום ה-5: מצעד פרקי הסיום הנצפים ביותר אי פעם

View Slideshow
Friends - Milk Shakes Masterprint
amazon

- הסוף -

לפני שירותי הסטרימינג, לא היה בטוח מתי או אם יהיה שידור חוזר של תוכנית טלוויזיה, כך שזה לא מפתיע שהסדרות עם הפרקים האחרונים הכי נצפים היו הרבה לפני שלכולם היה נטפליקס. בלי יותר מדי ספויילרים, קבלו את מצעד הפרקים האחרונים הנצפים ביותר בהיסטוריה.

עוד בנושא: הסדרות הישראליות הכי מצליחות

Clockwise from top: Ken Curtis (Festus), James Arness (Matt), Amanda Blake (Kitty), and Milburn Stone (Doc) in 1968
Clockwise from top: Ken Curtis (Festus), James Arness (Matt), Amanda Blake (Kitty), and Milburn Stone (Doc) in 1968 by CBS Television - eBay item photo front photo back (None)

מקום 15: איש החוק

30.9 מיליון צופים

אחרי 20 עונות טלוויזיונית (הדרמה הייתה גם תוכנית רדיו בין השנים 1952-1961), "Gunsmoke" סוף סוף הגיעה לסיומה. הבשורה האומללה על ביטול התוכנית הייתה הפתעה עבור צוות השחקנים וההפקה, שגילו על כך מהתקשורת.

עוד בנושא: השערוריות הכי גדולות של הסלבס


Star Trek - The Next Generation, Episode 64: The Offspring [VHS]
amazon

מקום 14: מסע בין כוכבים: הדור הבא

31 מיליון צופים

במשך שבע עונות הצופים עקבו אחר עלילותיה של ספינת הדגל של פדרציית הכוכבים המאוחדת, ה-"אנטרפרייז NCC-1701-D" וצוותה, בחיפושם אחר עולמות ותרבויות חדשים. לאור הצלחת הסדרה, זה לא מפתיע שבפרק הסיום צפו מעל 30 מיליון. למי שלא מבדיל - מסע בין כוכבים זה "פיו פיו", ומלחמת הכוכבים זה "ווש ווש".


Everybody Loves Raymond: The Series Finale PLUS The Original Pilot
amazon

מקום 13: כולם אוהבים את ריימונד

32.9 מיליון צופים

מתברר שהרבה מאוד אנשים אהבו את ריימונד. קומדיית המצבים המצויינת הסתיימה בשנת 2005 לאחר תשע עונות.


The Barnes-Wentworth family. Clockwise from top right: Cliff Barnes, Pamela Barnes Ewing, Rebecca Barnes Wentworth and Katherine Wentworth.
The Barnes-Wentworth family. Clockwise from top right: Cliff Barnes, Pamela Barnes Ewing, Rebecca Barnes Wentworth and Katherine Wentworth. by Source (None)

מקום 12: דאלאס

33.3 מיליון צופים

פרק הסיום שודר בשנת 1991 אחרי 14 עונות, אבל הרייטינג לא היה אפילו קרוב לפרק הרביעי של עונה 4. הפרק המפורסם נתן תשובה לשאלה "מי ירה בג'יי.אר?" (קריסטין) ומשך בין 83 מיליון ל-90 מיליון צופים - הדירוג השני בגובהו לפרק טלוויזיה יחיד בתולדות ארה"ב.

עוד בנושא: הרוצחים הסדרתיים האכזריים בהיסטוריה

Frasier: The Complete Series
amazon

מקום 11: פרייז'ר

33.7 מיליון צופים 

'פרייז'ר', סדרת הספין אוף של 'חופשי על הבר', נמשכה 11 עונות (די מרשים). בפרק הסיום, ששודר ב-2004, הצליחו לדחוס חתונה, לידה ופלאשבקים.

עוד בנושא: סדרות וסרטי דוקו מומלצים


Home Improvement
amazon

מקום 10: שפץ ביתך

35.5 מיליון צופים

הסדרה שהפכה את טים ​​אלן לכוכב ו"השיקה" את פמלה אנדרסון, נמשכה שמונה עונות עד שהסתיימה בשנת 1999. 


'Family Ties'
amazon

מקום 9: קשרי משפחה

36.3 מיליון צופים

הסדרה על ההורים הליברלים וילדיהם השמרנים הייתה באוויר במשך שבע עונות, והגיעה לסיומה ב-1989. בפרק הסיום אלכס (מייקל ג'יי פוקס) נפרד ממשפחתו וגם מהצופים, לאחר שהחליט לעבור לניו יורק.

Photo of the Cast of the television program All in the Family. Standing are Sally Struthers (Gloria) and Rob Reiner (Michael); seated are Archie (Carroll O'Connor) and Edith (Jean Stapleton), who is holding the child who played the Bunker's grandson, Joey
Photo of the Cast of the television program All in the Family. Standing are Sally Struthers (Gloria) and Rob Reiner (Michael); seated are Archie (Carroll O'Connor) and Edith (Jean Stapleton), who is holding the child who played the Bunker's grandson, Joey by CBS Television - eBay item photo front photo back (None)

מקום 8: הכל נשאר במשפחה

40.2 מיליון צופים

התוכנית על ארצ'י השמרן והשוביניסט ואדית, אשתו הצייתנית, הרגיזה ושעשעה את הצופים בין השנים 1971 ל-1979. המעריצים שצפו בפרק האחרון זכו לראות סצנה מפתיעה, בה ארצ'י אמר לאדית כמה הוא אוהב אותה וסומך עליה. 

עוד בנושא: סיפורי האהבה הגדולים בהיסטוריה


The Cosby Show
amazon

מקום 7: משפחת קוסבי

44.4 מיליון צופים

היום יודעים שקוסבי הוא "טורף מיני אלים", אבל בשנות ה-80 וה-90 הוא היה האבא הכי אהוב בטלוויזיה. בפרק האחרון, ששודר ב-1992, תיאו מסיים את לימודיו בקולג' ודניס (ליסה בונה) מגלה שהיא בהיריון.

עוד בנושא: סלבס שביצעו פשעים חמורים ולא היה לכם מושג


Magnum P.I.: Season 1
amazon

מקום 6: מגנום, בלש פרטי

50.7 מיליון צופים

מגנום (טום סלק) היה חוקר עם מכנסים לבנים וחולצת הוואי שתמיד ביצע את העבודה. אחרי שנראה כאילו הוא מת בסוף העונה השביעית, הוא חזר לחיים לעונה שמינית קצרה, לפני שהסדרה הסתיימה סופית ב-1988.


Friends - Milk Shakes Masterprint
amazon

מקום 5: חברים

52.5 מיליון צופים

סנטרל פרק זכה לביקורם האחרון של צ'נדלר, מוניקה, רוס, רייצ'ל, ג'ואי ופיבי בשנת 2004, והסוגיה האם רייצ'ל ורוס יחזרו האחד לזרועות השנייה נפתרה סופית. אגב, מעטים צפו בחתונה שלהם, ששודרה בסדרת הספין אוף הכושלת, 'ג'ואי'.


מימין: מייקל ריצ'רדס (קריימר), ג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג'), ג'וליה לואי-דרייפוס (איליין) וג'רי סיינפלד (ג'רי)
מימין: מייקל ריצ'רדס (קריימר), ג'ייסון אלכסנדר (ג'ורג'), ג'וליה לואי-דרייפוס (איליין) וג'רי סיינפלד (ג'רי) by מקור (None)

מקום 4: סיינפלד

76.3 מיליון צופים

הסדרה שהייתה על שום דבר הסתיימה בכך שג'רי, קרמר, איליין וג'ורג' ישבו בתא כלא והתקוטטו זה עם זה. הפרק האחרון שודר ב-1998 וצפו בו 76.3 מיליון צופים.


Janssen as Richard Kimble with Clint Howard, 1965.
Janssen as Richard Kimble with Clint Howard, 1965. by ABC Television - eBay item photo front press release (None)

מקום 3: הנמלט

78 מיליון צופים

במשך ארבע עונות תהו הצופים מי באמת הרג את אשתו של ד"ר קימבל וכיצד קימבל, שהואשם ברצח, יישאר צעד אחד לפני החוק. 78 מיליון צופים צפו בפרד ג'ונסון נופל אל מותו ואת קימבל מזוכה. תוכנית הטלוויזיה של שנות השישים עוררה השראה לסרט באותו שם מ-1993 בכיכובו של הריסון פורד.


Cheers

מקום 2: חופשי על הבר

80.4 מיליון צופים

הבר בו "כולם מכירים את שמך" נסגר לאחר 11 עונות בשנת 1993. את הגמר בן 98 הדקות הכלל את חזרתה של השחקנית דיאן צ'יימברס כשלי לונג ראו כ-40% מהאוכלוסייה האמריקאית. למרות ששלי וסאם (טד דנסון) היו מאורסים לזמן קצר, הם נפרדו וסאם חזר לאהבתו האמיתית, הבר שלו.

Publicity photo from the M*A*S*H season premiere, 1974. Pictured are: Loretta Swit, Larry Linville, Wayne Rogers, Gary Burghoff, Alan Alda (driver of jeep), and McLean Stevenson.
Publicity photo from the M*A*S*H season premiere, 1974. Pictured are: Loretta Swit, Larry Linville, Wayne Rogers, Gary Burghoff, Alan Alda (driver of jeep), and McLean Stevenson. by CBS Television - הועבר מ- en.wikipedia לוויקישיתוףעל ידי We hope באמצעות CommonsHelper. (Original text : eBay item photo front photo back) (None)

מקום ראשון: מ.א.ש

105 מיליון צופים

הסדרה, שעסקה בצוות בית חולים צבאי במהלך מלחמת קוריאה, התמודדה עם נושאים קשים - כולל פוסט טראומה. הפרק האחרון, ששודר ב-1983, היה שידור הטלוויזיה הנצפה ביותר אי פעם עד שנת 2010, כששידור הסופרבול שבר את השיא ומשך 106.5 מיליון צופים.

עוד בנושא: הכל על פוסט טראומה