Dating Site Such As Ashley Madison
arka38/shutterstock

הטעויות שמונעות מכם למצוא זוגיות באפליקציות היכרויות

View Slideshow
Dating Site Such As Ashley Madison
arka38/shutterstock

ככה לא מוצאים אהבה

אם התייאשתם מאפליקציות היכרויות, חכו רגע לפני שאתם מוותרים. מלבד העובדה שסטטיסטית יש לכם סיכוי טוב למצוא אהבה אונליין, יכול להיות שאתם עושים את אחת מ-13 הטעויות הנפוצות ביותר באפליקציות דייטינג. המשיכו לקרוא.

עוד בנושא: טעויות דייטינג נפוצות שאתם חייבים להפסיק לעשות


Beautiful woman using digital tablet
Depositphotos

מנסים להשיג רק אנשים "מחוץ לליגה" שלכם

גברים ונשים נוטים לרדוף אחרי בני זוג שהם, בממוצע, כ-25 אחוז יותר אטרקטיביים ונחשקים מהם. אמנם אין דבר רע לשאוף גבוה, אבל מחקרים מראים שיש סיכוי טוב יותר למערכת יחסים ארוכת טווח בין אנשים שמידת האטרקטיביות שלהם שווה.

עוד בנושא: דברים שגברים רוצים מנשים בדייט הראשון ובחיים לא יודו בהם

Online research
DepositPhotos.com

לא מחוברים מספיק זמן לאפליקציה

לאפליקציות היכרויות יש אלגוריתם שנותן עדיפות לאנשים שמקבלים יותר החלקות ימינה. ככל שתשקיעו יותר זמן באפליקציה, סביר להניח שתקבלו יותר החלקות ימינה ושיעור ההצלחה שלכם יהיה גבוה יותר.

עוד בנושא: טיפים בתחום הזוגיות שהם עצות גרועות

makeup
Sofia Zhuravets / istockphoto

מפרסמים את התמונה הכי טובה שלכם

ברוב המקרים, אנשים לא נראים כמו בתמונה הכי טובה שלהם שצולמה מזווית נהדרת וחד-פעמית. העלו תמונות יומיומיות בהן אתם נראים כמה שיותר כמו עצמכם. דבר נוסף: תמונה שמשדרת חיוביות עדיפה פי מיליון על תמונה "סקסית".

עוד בנושא: הסיבות הכי מטופשות בגללן אנשים ביטלו דייט שני

Lose the Negativity
Ariwasabi/shutterstock

מתלוננים

לאף אחד אין כוח לדבר עם אנשים שכותבים בפרופיל שלהם דברים כמו "היכרויות באינטרנט זה דבר נורא, אבל אין לי מה להפסיד". אף-אחד לא אוהב בכיינים, אלא אם כן זה נעשה בהומור.

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות בגללן גברים בוגדים

business women
DepositPhotos.com

מחליקים ימינה לכולם

זו אסטרטגיה שגברים רבים משתמשים בה. למרות שתיאורטית זה נשמע כמו רעיון טוב, זה לא באמת מעלה את הסיכויים למצוא אהבה, אלא רק מעלה הסיכויים לבזבז את הזמן שלכם על אנשים שלא מתאימים לכם. מצד שני, זה גם לא טוב לא להחליק ימינה לאף-אחד. בררנות יתר לא מובילה לשום מקום טוב.

עוד בנושא: השקרים הכי נפוצים בזוגיות

Bored person on their phone
graphicnoi / istockphoto

שולחים הודעה ראשונה משעממת

במקום לכתוב רק "היי", נסו להתייחס למשהו שהוא או היא כתבו על עצמם ב"אודות" או לתמונה שהם העלו. אם יש לכם משפט פתיחה קבוע שהשקעתם בו מחשבה, לכאורה, סביר להניח שהוא גם נשמע כמו משפט פתיחה קבוע וגנרי.

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות לפרידה וגירושין

Checking Phone
DepositPhotos.com

מבקשים את מספר הטלפון מהר מדי

אם אתם מבקשים לעבור לוואטצאפ אחרי "היי" אחד, הפסיקו. זה ישר מתייג אתכם כקריפים.

עוד בנושא: מחשבון אהבה נומרולוגי


Creating Your Profile Is Not Easy
Courtesy of Wilder Shaw

לא כותבים כלום ב"אודות"

אם אתם לא כותבים כלום על עצמכם, או כותבים מעט מאוד, אין לכם זכות להתלונן על זה שאתם לא מצליחים למצוא אהבה. קחו זמן, התייעצו עם חברים והשקיעו ב"אודות". הומור תמיד יעזור. מבחינת הקיצון השני, אל תכתבו מגילות. אף-אחד לא יקרא את זה.

עוד בנושא: סימנים מקדימים לגירושים


061614 sunglasses 310

לא מעלים מספיק תמונות ברורות

אם יש לכם רק תמונה אחת או שתיים, יפות ככל שיהיו, יש סיכוי יותר מסביר שיחליקו אתכם שמאלה. ארבע או חמש תמונות זה אידיאלי, כולל תמונת פנים ברורה וצילום גוף מלא. חשוב מאוד שאנשים שמסתכלים על התמונות שלכם יקבלו תמונה מלאה וברורה של איך שאתם נראים - בלי משקפי שמש או פילטר.

עוד בנושא: טריקים של סלבס שיעזרו לכם לצאת טוב בתמונות

Felix Sheng
MrsWilkins/istockphoto

מסתירים מידע קריטי

להיות הורים לא הופך אתכם למצורעים ועדיף לציין זאת בגאווה ולא כחיסרון. בנוסף, אם אתם פוליאמורים או מחפשים סטוץ ולא קשר - כתבו את זה. אולי תקבלו פחות החלקות ימינה, אבל לפחות לא תבזבזו זמן יקר.

caution online
DepositPhotos.com

שימוש בשפה שלילית

אם, לצורך העניין, אתם רושמים רק מה אתם לא מחפשים בבן זוג פוטנציאלי, הפרופיל שלכם ישדר שליליות. אתם רוצים שהפרופיל שלכם ישדר חיוביות.

Beautiful young strong woman climbing
Depositphotos

יוצרים מספר פרופילים באותה אפליקציה

יש אנשים, גברים בעיקר, שיוצרים מספר פרופילים בעלי אופי שונה במטרה לפנות לקהל רחב יותר של נשים. אם אתם רוצים אהבה ולא מעוניינים לבזבז זמן יקר על אנשים שלא באמת מתאימים לכם, פשוט היו עצמכם. שונאים קירות טיפוס? אל תעלו תמונה שלכם על אחד.

עוד בנושא: סימנים שמערכת היחסים פוגעת בבריאות הנפשית שלכם

Don't Give Up on Love (At Any Age)
GeorgeRudy/istockphoto

מוותרים מהר מדי

לא תמיד תקבלו תוצאות מיידיות - לא באינטרנט וגם לא מחוצה לו. קחו את הזמן, הכירו את האתר ואל תוותרו. אל תתנו לאגו שלכם להישבר אם חוויתם מספר דחיות רצופות ואל תתייאשו מדייטים כושלים עוקבים. זכרו מה המטרה הסופית שלכם וקחו בחשבון שבסופו של דבר - הסטטיסטיקה בעדכם.