הפרידות של הסלבס שעוד לא התגברנו עליהן

"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום

"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום by Ynet via Youtube (None)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום
"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום by Ynet via Youtube (None)

נשבר הלב

פרידות זה גם ככה מספיק כואב, וכשהפרידה הופכת להמולה תקשורתית ומתועדת לעיני כל מאן דבעי, זה ודאי קשה פי כמה. זהו חלק ממחיר התהילה, וכאשר נשבר לב של סלבס - גם ליבם של המעריצים נשבר יחד איתו. רוב הזוגות המפורסמים מחזיקים מעמד זמן קצר, אך יש כאלו שנפרדו אחרי 20 שנה ויותר. מבין אינספור פרידות מתוקשרות של סלבס, יש את אלו שנצטרבו היטב בתודעה שלנו והיו כואבות במיוחד. מיהודה ונינט ועד בראד ואנג'לינה - אלו הפרידות הכי כואבות של הסלבס. את הפרידה הכי מפתיעה בהיסטוריה של עם ישראל - שמרנו לסוף.

Ninet Tayeb at Echoplex
Ninet Tayeb at Echoplex by Justin Higuchi (CC BY)

נינט ויהודה

יהודה לוי ושלומית מלכה הם אחד הזוגות היפים והנכונים בביצה, אבל הרבה לפני-כן, יהודה ונינט היו הפאוור קאפל הכי מפורסם בתעשייה הישראלית. כזכור, יהודה אף הציע לנינט נישואים לאחר שנים ארוכות של זוגיות שהתחילה לאחר שהשניים כיכבו ביחד במופע 'שיר נולד'. הסיבה לפרידה לא הייתה ברורה, אך היו שמועות על-פיהן נינט יזמה את הפרידה כי יהודה כל הזמן גרם לעיכובים של החתונה ונראה היה שהוא לא באמת רציני. כשנה לאחר ההצעה, עדיין לא נראתה שום חתונה באופק, ולכן יתכן שזה באמת מה שהוביל לשבר.

Der US-amerikanische Rapper Mac Miller beim splash! Festival 20 (2017).
Der US-amerikanische Rapper Mac Miller beim splash! Festival 20 (2017). by Nicolas Völcker (CC BY-SA)

אריאנה גרנדה ומאק מילר

גרנדה והראפר מאק מילר היו בזוגיות של שנתיים שנגמרה בפרידה. השמועות אומרות שאחת הסיבות לפרידה, היא ההתמכרות של מילר לסמים. לגרנדה נמאס להיות המטפלת שלו והיא החליטה, על-אף האהבה, לסיים את הקשר. הסוף, כאמור, היה טרגי - מילר, רק בן 26, מת ממנת יתר. גרנדה, כזכור, לקחה את זה קשה מאד.

עמרי בן נתן
עמרי בן נתן by עמרי בן נתן (CC BY-SA)

עומרי בן נתן וקסניה טרנטול

בן נתן וטרנטול הכירו בפריים טיים, כששהו בבית האח הגדול. כולם ראו את האהבה שלהם צומחת, וכולם ציפו, כמו טרנטול, לטבעת היהלום שבן נתן שלף כשנה וחצי לאחר מכן. באופן מפתיע, אחרי חצי שנה נוספת - החתונה "נדחתה" שוב ושוב, והודעת הפרידה לא איחרה לבוא.

Ariana Grande performing in 2013 at 93.3 FLZ Jingle Ball
Ariana Grande performing in 2013 at 93.3 FLZ Jingle Ball by Melissa Rose (CC BY)

אריאנה גרנדה ופיט דיווידסון

זמן קצר לאחר שהאקס של גרנדה, מאק מילר, נפטר, הכוכבת הכירה את הקומיקאי, פיט דיווידסון. שבועיים לאחר מכן, הזוג התארס, וכן - זה היה מהר מדי וגבוה מדי, כך שההתרסקות לא איחרה לבוא. השניים נפרדו לאחר 4 חודשים אינטנסיביים, ועכשיו שניהם נשארו עם קעקועים תואמים למזכרת. לפי השמועות, ההחלטה להיפרד הייתה הדדית.

Michael Cherney, an Israeli businessman and philanthropist
Michael Cherney, an Israeli businessman and philanthropist by Santiago Rodriguez (CC BY-SA)

ניקול ראידמן ומיכאל צ'רנוי

בחגיגות יום הולדתה ה-33 של ראידמן, צ'רנוי, בן ה-66, סוף-סוף כרע ברך והציע נישואים לניקול, שענתה לו "כן." זה לקח לו עשר שנים ושני ילדים משותפים, אבל הוא עשה זאת. הזמן חלף, ובמקום להתחתן, השניים החליטו לפרק את החבילה וצ'רנוי עזב את ביתם המשותף בהרצליה. מאז, ניקול הספיקה לשפוך את הכל בדוקו 'החיים החדשים של ניקול ראידמן', שם היא סיפרה שחייה היו גיהנום ושצ'רנוי זלזל בשאיפות המוזיקליות שלה, שהחלו לרקום עור וגידים אחרי הפרידה, עם להיטים כמו 'אישה קטנה עם כוח', 'צ'או בייבי' ו'מחפשת את האחד'.

סילבן שלום, 2012
סילבן שלום, 2012 by Michael Lucan (CC BY)

סילבן שלום וג'ודי ניר מוזס

אחרי לא פחות מ-24 שנות נישואים, שלושה ילדים משותפים וזוגיות שנראתה, לפחות מהצד, יציבה - סילבן שלום וג'ודי ניר מוזס פירקו את החבילה. כזכור, שנתיים לפני כן, פורסמו עדויות של נשים שטענו שסילבן שלום הטריד אותן מינית, ולכן הוא פרש מהעולם הציבורי. באותה תקופה, מוזס תמכה בו ועמדה לצידו. בתחילה, היו שמועות שהזוג נפרד, אך הם הכחישו בתוקף. בסוף, הם הודיעו שאכן כך הדבר.

ספירס בשנת 2013
ספירס בשנת 2013 by Glenn Francis (User:Toglenn) (CC BY-SA)

בריטני ספירס וג'סטין טימברלייק

עברו כבר יותר מ-15 שנה, ועדיין זה מרגיש כאילו זה קרה אתמול. הפאוור קאפל של תחילת המילניום נפרד בטונים צורמים לאחר זוגיות של שנתיים, והשניים ממש לא סיימו כידידים כי ספירס בגדה בטימברלייק, מה שהיה מוזר בהתחשב בעובדה שתקופה קצרה לפני כן, ספירס, לכאורה, שמרה על בתוליה.

אייל גולן, יולי 2015
אייל גולן, יולי 2015 by U.S. Embassy Tel Aviv (CC BY-SA)

רוסלנה ואייל

השניים מעולם לא התחתנו, אבל כן הביאו לעולם ילד משותף. אחרי 6 שנים שכללו פרידה וקאמבק (לאחר פרשת 'משחקי חברה'), הם החליטו לצאת כל אחד לדרכו שלו. כחלק מאותה דרך נפרדת, גולן הוציא את סינגל הפרידה, 'אהיה בכל מקום', הכולל את המילים "מלחמה שלא נגמרת, מי יקח איתו ת'ילד, שחולם אותנו עוד חוזרים... אם יכולנו לגשר על פערים ולוותר, טיפה אם היינו קצת חושבים, משליכים את הריבים, נשארים מאוהבים. איך הלב שלך התקרר, כמו התמונות על המקרר, אולי הוא החליף כבר בעלות, התמסר לו בקלות, ונתן לנו למות". בהמשך השניים הסתכסכו, תבעו האחד את השנייה, ולבסוף הגיעו להסכם פשרה. בכל אופן, רוסלנה אמרה בעבר שאם לא יאן, הם לא היו בקשר.

רמי קלינשטיין Israeli pop singer Rami Kleinstein
רמי קלינשטיין Israeli pop singer Rami Kleinstein by Realmgic/ זהר אלקיים (CC BY)

רמי וריטה קליינשטיין

רמי וריטה נפרדו לאחר 20 שנות נישואים, שלהן קדמו 8 שנות זוגיות. השניים הכירו בגיל העשרה, כשרמי הופיע בעיר הנוער, ודרכיהם הצטלבו בשנית כשנבחנו ללהקה צבאית. בסוף שנות ה-80, השניים התחתנו ובהמשך, הביאו את משי ונועם קליינשטיין לעולם. ואז, כרעם ביום בהיר, בשנת 2007, הזוג החליט לפרק את החבילה. רבים אינם יודעים, אבל היום, שם משפחתה של ריטה הוא יהאן-פרוז.

25 Celebs Whose First Job Was Worse Than Yours
Rich Fury/Getty Images Entertainment/Getty Images

ג'ניפר אניסטון ובראד פיט

שנת 2005 זכורה בתור השנה בה הזוג הכי פוטוגני ונוצץ של הוליווד, הלא הם ג'ניפר אניסטון ובראד פיט, נפרדו. כזכור, בראד פיט התאהב באנג'לינה ג'ולי על הסט של 'מר וגברת סמית''. ארנון מילצ'ן, המפיק של הסרט, סיפר בספרו שבראד פיט דחף לכך שג'ולי תלוהק לתפקיד (במקום ניקול קידמן), ושהשחקן עבר לגור אצלו לאחר שאניסטון זרקה אותו מהבית.

משה דץ
משה דץ by טבע פראי (CC BY-SA)

דץ ודצה

אורנה ומשה דץ, או בקצרה - הדצים, הכירו על מטוס בשנות ה-80. יחד הם הקימו אימפריית קלטות ילדים ואפילו כיכבו יחדיו באירוויזיון עם השיר 'כאן'. לאחר 21 שנה וילדים משותפים, הדצים נפרדו. דץ יצא עם מעט יותר ממחצית הרכוש המשותף והמשיך להתגורר בביתם שבגבעתיים, בעוד אורנה עברה דירה.

Justin Theroux - UK premiere of Maniac
Justin Theroux - UK premiere of Maniac by Patrick L. (CC BY-SA)

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו

אם נינט טייב היא המאמי הלאומית, אז ג'ניפר אניסטון היא המאמי הבינלאומית, והמוני מעריצים רוצים לראות אותה בזוגיות מאושרת. אניסטון ות'רו נישאו בשנת 2012 - 10 שנים אחרי הפרידה הכואבת מפיט. למרבה הצער, אניסטון ות'רו הפרידו כוחות ב-2018. בתחילה, נודע שהם נפרדו בעקבות רצון לגור במקומות שונים, אבל בהמשך צצה שמועה על-פיה ת'רו גילה שאניסטון שומרת פתקי אהבה שבראד פיט כתב לה, והבין שהיא עדיין מאוהבת באקס. 

Robert Pattinson
PopularImages/depositphotos.com

רוברט פטינסון וקריסטן סטיוארט

הלב של מעריצי 'דמדומים' נשבר כשרוברט פטינסון (אדוארד קאלן) וקריסטן סטיוארט (בלה) נפרדו בשנת 2013. השניים גילמו זוג על המסך והפכו לזוג במציאות, כך שלא פלא שהמעריצים לקחו את הבשורה באופן קשה. כנראה שזה היה פשוט מושלם מדי.

Taylor Swift
DepositPhotos.com

טיילור סוויפט וקלווין האריס

טיילור סוויפט וקלווין האריס הציגו תמונות משותפות במדיה החברתית, וכולם כבר התרגלו לראות את השניים יחד. אבל אז, יום אחד, בשנת 2016 - זה נגמר. חודש לאחר-מכן, נחשף כי סוויפט כתבה, תחת שם בדוי, את השיר 'This is what we came for', שהאריס הקליט עם ריהאנה. סוויפט דאגה שכולם ידעו שהיא זאת שכתבה את השיר, והאריס, שממש לא אהב את זה, הגיב בטוויטר: "זה פוגע בי שהיא והצוות שלה מתאמצים כל-כך כדי לגרום לי להיראות רע בשלב הזה. אני מניח שאם את שמחה במערכת היחסים החדשה שלך, את צריכה להתמקד בזה במקום לנסות להרוס את האקס שלך רק מתוך שעמום".

"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום
"חתונה ממבט ראשון": מסיבת סיום by Ynet via Youtube (None)

שירי קופפרברג ולירן לוי

מדינה שלמה שמחה כשנודע ששירי קופפרברג ולירן לוי הפכו לזוג אמיתי, למרות כל הקשיים וכנגד כל הסיכויים. בתחילה, כולם שנאו את שירי, שהייתה קשה וסגורה, ולאט, לאט למדו להתאהב בה, ככל שהיא נפתחה, ושמחו בשבילה שהיא סוף-סוף מצאה את האחד שלה. כאב הלב היה גדול, כש-4 חודשים לאחר סיום שידור העונה השניה של 'חתונה ממבט ראשון' ולאחר שנה של זוגיות מלאת הצהרות וכוונות, השניים נפרדו ולוי עזב את דירתם המשותפת בתל-אביב.

Athena Women's Walk - אילנית לוי
Athena Women's Walk - אילנית לוי by Itzuvit (CC BY-SA)

אייל גולן ואילנית

לאחר שבע שנים, אייל גולן ומלכת היופי שלו, אילנית לוי, התגרשו ב"רוח טובה", לדבריהם. אמנם אייל גולן ואילנית לוי מדגימים גירושים בריאים וידידותיים, אבל האמת היא שאילנית טענה שגולן בגד בה. בכל אופן, עברו מאז הרבה מים בנהר, וככל הנראה הם באמת בקשר בריא, סך הכל.

Caitlyn Jenner
Jean_Nelson/depositphotos

קריס וברוס ג'נר

ברוס וקריס ג'נר הותירו את העולם ובעיקר את מעריצי משפחת קרדשיאן בשוק, כשהתגרשו אחרי 23 שנות נישואים. לטענתם, הם בחרו להיפרד בגלל חילוקי דעות שאינם ניתנים לגישור, אבל בדיעבד; יכול להיות שזה קשור לשינוי המין של ברוס, שהפך לקייטלין ג'נר.

רן דנקר בהופעה בצוותא תל אביב, 2007
רן דנקר בהופעה בצוותא תל אביב, 2007 by סיון (CC BY)

נינט ורן דנקר

ב-2004, עלתה לאוויר הדרמה היומית 'השיר שלנו', שהחזירה את חנה לסלאו למיינסטרים והביאה לעולם את הזוג הכי לוהט באותה תקופה - נינט טייב ורן דנקר. היא הייתה בדיוק לאחר הזכייה הגדולה ב'כוכב נולד' והוא היה נער אלמוני יפה תואר והבן של השחקן אלי דנקר. השניים תחזקו זוגיות דביקה בחיים במקביל לזוגיות טלוויזיונית, דביקה אף יותר, אבל אז יהודה לוי נכנס לתמונה ושבה את ליבה של נינט.

Tom Cruise
DepositPhotos.com

טום קרוז וקייטי הולמס

כשטום קרוז וקייטי והולמס התחתנו, הוא כבר היה אחרי 2 פרידות מתוקשרות ממימי רוג'רס וניקול קידמן. בשביל הולמס, לעומת זאת, היו אלה נישואים ראשונים. לאחר 5 שנים, הזוג נפרד ולפי השמועות, קרוז ניתק קשר גם עם בתו, סורי. יש שיאשימו את הסיינטולוגיה ויש שיאשימו את פער הגילאים, או את שניהם.

יהודה לוי ב-2013, על סט צילומי הסדרה "איש חשוב מאוד"
יהודה לוי ב-2013, על סט צילומי הסדרה "איש חשוב מאוד" by מיכאל יעקובסון (None)

יהודה לוי ויעל בר-זוהר

יהודה ויעל הכירו בלהקה 'החברים של צ'יץ' כשהיו בשנות העשרה לחייהם. ליהודה, היה שיער ארוך ושופע והיא הייתה כוכבת בתחילת דרכה. השניים אפילו שיחקו זוג טלוויזיוני ב'רמת אביב ג''. הם לא החזיקו מעמד זמן רב, אבל נותרו ידידים. בהמשך הדרך, היה להם אפילו קמפיין משותף בחברת האופנה, 'פוקס', שכלל פרסומת בוטה במיוחד.

Angelina Jolie
Angelina Jolie

בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי

בשנת 2016, לאחר 12 שנים יחדיו, ג'ולי הגישה בקשה לגירושים. על-פי השמועות, האירוע שהוביל לגירושים היה עימות בין בנם, מדוקס, לבין פיט במהלך טיסה. בהמשך, ג'ולי ופיט ניהלו דיוני גירושין מתישים וקשים בדלתיים פתוחות. היו, כמובן, הרבה אנשים ששמחו בשביל ג'ניפר אניסטון, שסוף-סוף קיבלה את הנקמה שלה.

הגב' סוניה פרס יושבת לצד בעלה, ראש הממשלה שמעון פרס
הגב' סוניה פרס יושבת לצד בעלה, ראש הממשלה שמעון פרס by לשכת העיתונות הממשלתית (CC BY-SA)

שמעון וסוניה פרס

שמעון וסוניה הכירו בתקופת לימודיהם כפר הנוער בן-שמן וב-1 במאי, 1945 השניים התחתנו. מאז שפרס הפך לנשיא התשיעי, השניים חיו בנפרד: הוא התגורר במשכן הנשיא, בעוד סוניה, שמצבה הבריאותי היה רעוע, נשארה לגור בדירתם ברמת אביב. סוניה אף חזרה לשם נעוריה, גלמן.