לפי ארוחת הבוקר שלו: ככה האישה הזאת גילתה שבעלה בוגד בה

Croissant with egg on a plate, Breakfast in the cafe

Anna Markina/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Croissant with egg on a plate, Breakfast in the cafe
Anna Markina/istockphoto

סיפור בלשי

אישה בשם אווה (38), שיתפה במגזין brightside את הסיפור הבלשי (והאמיתי) שלה. היא החלה לחשוד שבעלה בוגד בה, אבל היא לא יכלה להתעמת איתו כי לא הייתה לה שום הוכחה. אבל אז, רעיון גאוני עלה במוחה. בקצרה, הגברת המתוחכמת הזו גילתה את האמת רק על ידי התבוננות בתמונה של האוכל שבעלה הזמין לארוחת הבוקר שלו. איך בדיוק? המשיכו לקרוא.

למה גברים בוגדים? אלו הסיבות הכי נפוצות

Happy couple on the pier on background colorful sunset
Soft_Light/istockphoto

"חייתי באשליה"

"בעלי קירק ואני נשואים באושר כבר למעלה מ-10 שנים. יש לנו 2 ילדים נפלאים והמשפחה שלנו תמיד הייתה מודל לחיקוי עבור אנשים אחרים. לפחות תמיד חייתי באשליה שהקשר שלנו הוא התגלמות של אמון, נאמנות והבנה הדדית. אבל המציאות התבררה כקשה מאוד. זהו הלם עבורי, אבל אני נשארת חזקה ואני רוצה לשתף איך חשפתי את הבגידה של בן הזוג האהוב שלי".

עוד בנושא: סימנים לבגידה שקל לפספס

Man secretly spying loving couple walking on date outdoors, jealous ex-boyfriend
Motortion/istockphoto

"הוא היה מקנא בי"

"אתם עלולים לחשוב שאני אישה פרנואידית שתמיד עוקבת אחר הפעילויות של בעלה וחושדת בכל צעד שהוא עושה. אבל האמת היא שתמיד הייתי בטוחה בעצמי ביחס לבן הזוג שלי. להפך - בעלי היה זה שמקנא לי. ואכן, היו לנו כמה מקרים בעבר בהם הייתי צריכה להוכיח שהקולגה שלי הוא רק עמית לעבודה ושאני מסתכלת על השכן שלנו רק כי שמתי לב למשהו בבגדים שלו. אבל הכל בעבר, וחשבתי שהתמודדנו עם בעיות אמון מזמן - ואז הגיע היום בו האמון שלי בו התערער".

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות בגללן גברים בוגדים

Hands of couple with flutes of champagne and their friends with bengal lights
shironosov/istockphoto

"קירק הוא חברותי, ואני אדם מופנם"

"קירק הוא אדם מאוד חברותי. אני, לעומת זאת, תמיד הייתי אדם מופנם ואני מעדיפה את הבית שלי על פני כל אירוע רועש וצפוף שבו קירק היה במרכז. לעתים רחוקות הצטרפתי אליו למקומות הבילוי שלו עם החברים, וכשעשיתי זאת, הוא תמיד דאג שארגיש בנוח ונינוחה. הכל היה בסדר, עד שיום אחד…"

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות בגללן נשים בוגדות

Man with excited expression, raising fists, screaming, shouting yeah celebrating his victory success
Khosrork/istockphoto

"הוא התרגש מדי"

"קירק תכנן טיול עם חבריו. הפעם הוא התלהב יותר מדי מטיול רגיל בן יומיים למקום שבו כולם היו בו איזה אלף פעמים. כשאני אומרת 'מתרגש מדי', אני מתכוונת לזה. הוא חיכה לזה כמו ילד שמחכה לטיול לדיסנילנד. אני לא יודעת למה, אבל לא אהבתי את ההתרגשות הזו בכלל."

Judgmental woman frowning at camera
alvarez/istockphoto

"תחושת הבטן שלי אמרה לי שזה לא בסדר"

"אז החלטתי לבקש ממנו לתת לי להצטרף אליהם. קירק התעקש שאצטרף אליהם בכל פעם אחרת, כי זה תוכנן להיות טיול משעמם מאוד, עם דברים שלא אמצא בהם עניין. זה גרם לי להרגיש אפילו יותר חשדנית, כי אם הוא אמר שהטיול אמור להיות כל כך משעמם, אז למה הוא בעצם התלהב כל כך?"

תקשורת רעילה: דברים שבני זוג אומרים אחד לשנייה, והם חייבים להפסיק

Suspicious woman checking laptop content in the night
Pheelings Media/istockphoto

אווה החלה לחקור את חשבון האינסטגרם של בעלה

"החלטתי לחקור על ידי מעבר על רשימת העוקבים של בעלי באינסטגרם. רציתי לבדוק אם מישהי מהעוקבות שלו העלה איתו תמונות. נתקלתי בתמונה תמימה, לכאורה, שאישרה לבסוף את החשדות שלי".

שימו לב: 21 סימנים לבגידה שקל לפספס

macro close-up thumb finger
greg801/istockphoto

"זיהיתי את האגודל שלו"

"התמונה היה בחשבון של אחת העוקבות שלו. לרוב האנשים, התמונה נראתה כתמונה רגילה של ארוחת בוקר המורכבת מטוסט, חביתה וקפה. עם זאת, ידעתי שזאת ארוחת הבוקר הקבועה של בעלי. ואז אפילו זיהיתי את האגודל שלו בתמונה".

Social Media, Marketing, Digitally Generated Image, Engagement
Urupong/istockphoto

אז היא יצרה קשר עם האישה שהעלתה את התמונה

"ברגע שהיו לי כמה ראיות, והייתי כמעט בטוחה שבעלי אכן בוגד, החלטתי ליצור קשר עם האישה, שהייתה הבעלים של החשבון שפירסם את התמונה. שלחתי לה הודעה, והתברר שהיא לא ידעה בכלל על קיומי. מהר מאוד גיליתי שבעלי והיא יוצאים כבר 4 שנים. ואפילו לא היה לי שמץ של מושג!"

Couple at home
Photodjo/istockphoto

העימות

"כשהתעמתתי עם קירק, הוא כמובן הכחיש את ההאשמות שלי, והוא אפילו ניסה לעשות לי גזלייטינג ואמר שאני פרנואידית וזקוקה לטיפול. אבל ההחלטה שלי הייתה מוצקה, וביקשתי ממנו לעזוב את הבית מיד. אני מקווה שהניסיון שלי לא יעזור לכם, אבל אם אתם נמצאים במצב כזה, אנא זכרו: סמכו תמיד על תחושת הבטן שלכם."

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות לפרידה וגירושים

Croissant with egg on a plate, Breakfast in the cafe
Anna Markina/istockphoto