אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי שנון בגלגל המזלות

young african american man with a phone posing in the studio over pink background

CarlosDavid.org/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
young african american man with a phone posing in the studio over pink background
CarlosDavid.org/istockphoto

שנינות מולדת

שנינות שונה מהומור. שנינות היא כישרון אמיתי המשלב אינטליגנציה, כושר המצאה ופיקחות. בגלל זה, לרוב מדובר במיומנות שיש לך או שאין לך. אם אי פעם תהיתם אם אסטרולוגיה באה לידי ביטוי כאן, מומחים אומרים שזה בהחלט אפשרי. המשיכו לקרוא כדי לגלות מי הם 6 המזלות השנונים ביותר.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Cape Buffalo and Yellow Billed Oxpecker, Ngorongoro Crater, Tanzania Africa שור
Kenneth Canning/istockphoto

מקום 6: מזל שור

מזל זה ידוע יותר בחריצותו ובאמינותו מאשר בשנינות שלו. אבל בהינתן הנסיבות הנכונות, לבני מזל שור יש יציאות גאוניות. הם יעירו הערה קטנה, שקטה ומדויקת שתגרום לאנשים להתקפל מרוב צחוק. סוג זה של הומור נינוח אופייני לבני מזל שור. יש להם שנינות שקטה ומאופקת, שאותה הם חולקים רק עם החברים הקרובים ביותר.

עוד בנושא: המזלות הכי חכמים בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 5: מזל אריה

בני מזל אריה הם פרפורמרים מטבעם. ולמרות שלעתים קרובות זה מתורגם לשירה, ריקוד או אפילו דוברות, הם גם מספרי בדיחות מעולים - ויש להם שנינות חדה שמתלווה לזה. אריות מאוד אוהבים להראות את עצמם, אז הם פועלים בצורה חכמה מאוד עם מילים ומושכים תשומת לב מירבית עם ההומור שלהם. למרות שזה לא בא להם בקלות כמו למזלות אחרים ברשימה הזו, הם מוכנים לשחק את המשחק ולהוכיח שהם האנשים הכי כריזמטים בחדר.

עוד בנושא: במה מתאים לך לעבוד לפי המזל שלך?

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 4: מזל דלי

בעוד בני מזל דלי מעורבים לעתים קרובות בעניינים רציניים - כמו מציאת דרך להשיג שלום עולמי או המצאת טכנולוגיה שתשנה את העולם - יש להם גם צד מאוד מצחיק. בני מזל דלי מצליחים לצחוק על כל בעיה ויכולים להראות לאנשים שאין מצבים חסרי תקווה. גם אם הבעיה שלכם נראית בלתי פתירה כרגע, אחרי הבדיחה של מזל דלי, לא תהיה לכם ברירה אלא לצחוק.

עוד בנושא: המזל הכי נקמן וקטנוני בגלגל המזלות

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 3: מזל טלה

למרות שההומור של בני מזל טלה יותר ישיר וקשוח, עדיין יש להם שנינות יוצאת דופן. בזכות החיות והאש שלהם, הם משיגים בקלות את מה שהם רוצים ואופטימיים לגבי כל מכשול. צפו מהם לכמה הערות מצחיקות בכל פעם שאתם נפגשים איתם. 

עוד בנושא: זה המזל הכי כריזמטי

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 2: מזל קשת

שום מסיבה לא תהיה שלמה בלי משתתף שנון אחד או שניים, וזה המקום בו בני מזל קשת הופכים ללב המסיבה. הם מכירים הרבה אנשים והיו בהרבה מקומות, אז הם יכולים להעיר הערות שנונות כמעט על הכל. יתרה מכך, כולם - מכל מקום בעולם -  מתחברים להומור שלהם. 

עוד בנושא: המזל הכי רעיל בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל תאומים

מזל תאומים יכול לייחס את שנינותו לטבעו הכפול. בני מזל תאומים מצחיקים כי הם שניים. כלומר, הם מצחיקים פי שניים, מהירי מחשבה פי שניים, מעורבים בשיחה פי שניים ומבינים ברפרנסים מצחיקים פי שניים. בנוסף, הם חיים כדי לבדר ויעשו כמעט הכל בשביל בדיחה. מארגנים מסיבה? תזמינו בני מזל תאומים (וגם קשת) ותהיו בטוחים שזה יהיה לילה בלתי נשכח.

עוד בנושא: זה המזל הכי מושך בגלגל המזלות