מזרן, צמיגים ועוד מוצרים שתתחרטו אם תקנו אותם בזול

082515 dnt by chp slide 0 fs

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
082515 dnt by chp slide 0 fs

איכות מול מחיר

כולנו מכורים לחיסכון, אך יש מקרים בהם האפשרות הזולה לא הגיונית. שום פריט הוא לא מציאה אם מחליפים אותו לעיתים קרובות, או שהוא לא עובד מספיק טוב, צורך יותר מדי אנרגיה… עדיף לחפש הנחות על פריטים באיכות גבוהה ולהתמקח. לא משנה מה תחליטו - אל תחסכו על 10 הפריטים הבאים.

082515 dnt by chp slide 1 fs

נייר טואלט

נייר הטואלט הזול ביותר הוא חד-שכבתי וצריך לקפל אותו מספר פעמים כדי שיהיה שמיש, ואתם לא חוסכים דבר אם נייר הטואלט נגמר מהר יותר. חוץ מזה, למה להשתמש במוצר מחוספס למגע? מגבות נייר הן מקרה דומה: הזולות מתפוררות בקלות וצריך יותר מהן לכל פעולת ספיגה.

082515 dnt by chp slide 2 fs

מזרן

כל אחד זקוק לשנת לילה טובה כדי לתפקד כראוי, וכל דבר שיכול לעזור שווה את הכסף. למרות שבשוק הזה המחיר לא בהכרח תואם את האיכות, סביר להניח שמזרן קצף סופר זול לא יספק את הסחורה. אין שום סיבה לסבול מזרן הגורם להפרעות שינה או כאב.

082515 dnt by chp slide 3 fs

צבע

צביעה זו מטלה, ואף אחד לא רוצה לעבוד קשה מדי. לרוב נטען שצבע יקר מכיל פחות תרכובות אורגניות נדיפות, כך שניתן להשתמש בחדר ברגע שהצבע מתייבש. צבע באיכות טובה מקל על העבודה ולרוב עמיד וקל יותר לניקוי.

082515 dnt by chp slide 4 fs

צמיגים

צמיגים הם הוצאה אדירה, במיוחד עבור רכב שטח, והפיתוי לחסוך כסף הוא חזק. אפשר להחזיק כמה שנים עם צמיגים זולים בכבישים חלקים לחלוטין. עם זאת, במגזין popular mechanics מזהירים כי צמיגים עלובים יכולים להפוך את הנסיעה לכאב ראש תמידי. המומחים מציעים לרכוש את הצמיגים שהגיעו עם המכונית.

082515 dnt by chp slide 5 fs

מגפי חורף

מגפי חורף זולים הם סבל. הם עשויים להיות אטומים למים בתחילת החורף, אך זה לא יימשך זמן רב. ישנן דרכים רבות לחסוך כסף על מגפיים אופנתיים אטומים למים. קנו במכירות לפני העונה או כשהעונה נגמרת. זוג מגפי חורף ממש טובים יכולים להחזיק שנים, כך שזה זול יותר מאשר להחליף מגפיים זולים מדי חורף.

082515 dnt by chp slide 6 fs

ביטוח

ביטוחים שיכולים לחסוך לכם הוצאות עתידיות, יסייעו במניעת בזבוז כסף שיוצא מכלל שליטה. לכל סיכון יש סטטיסטיקה, ועדיף להיות חכמים ומוכנים למקרי חירום אפשריים.

082515 dnt by chp slide 7 fs

סכינים

סכין מטבח טובה היא הבסיס לכל בישול. סכין שאינה יכולה לחתוך בצל מבלי להחליק, היא בזבזנית ומסוכנת. אין צורך לקנות את הטוב יותר, אך לכל הפחות, קנו סכין שתרגיש טוב ביד. סכינים צריכות להיות מאוזנות היטב וכבדות מספיק כדי לחתוך עצמות של עוף. סט אינו הכרחי; אם אתם יכולים להרשות לעצמכם רק סכין אחת, בחרו סכין שף בגודל 20 ס"מ.

082515 dnt by chp slide 8 fs

סבון כלים

חומר ניקוי זול מכיל בדרך כלל הרבה יותר מים והרבה פחות חומר ניקוי מאשר מותגים יקרים יותר. זה אומר שנדרש יותר חומר כדי לנקות את הכלים. באותה מידה אפשר לקנות את המוצרים הטובים ולהתחדש לעתים קרובות פחות.

082515 dnt by chp slide 9 fs

כלי עבודה

זה בסדר גמור לקנות כלי זול לעבודה חד-פעמית. ישנם גם פריטים קטנים, כמו פלס, שמתחילים במחיר זול. אך כשזה נוגע לכלים כמו מברגים, פטישים ומקדחות, קנו פריטים טובים שיבצעו בבטחה משימות נפוצות ויחזיקו שנים.

082515 dnt by chp slide 10 fs

שוקולד

אין טעם לקנות שוקולד בינוני. המוצרים הטובים עשויים, למעשה, לחסוך כסף: ריבוע קטן של שוקולד גורמה מספק ומשביע יותר מאשר שוקולד זול שרכשתם בתחנת הדלק.