"מעל 13,000 עדים": סיפורים מדהימים על מפגשים עם חייזרים

UFO

omnia.sas.upenn.edu/

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
UFO
omnia.sas.upenn.edu/

לא מהעולם הזה

מאמר זה פורסם במקור ב-mediafeed ומופץ על-ידי צ'יפיזם
האם אנחנו יהירים מספיק כדי לחשוב שאנחנו היצורים החיים היחידים ביקום האינסופי? הקוסמוס העצום שופע כוכבים, גלקסיות ותופעות לא ידועות, אך הרעיון שחיים מחוץ לכדור הארץ עשויים להגיע אלינו עדיין נראה מופרך להרבה אנשים, ובצדק. עם זאת, ההיסטוריה של תצפיות עב"מים מסקרנת באותה מידה שהיא מעוררת מסתורין. מהתצפית המשותפת בבית ספר בזימבבואה ב-1994, ועד לאורות פיניקס המדהימים שנראו על ידי אלפים ב-1997, אלו תצפיות העב"מים המדהימות בהיסטוריה.

עוד בנושא: מילים אחרונות שנאמרו ע"י נידונים למוות

Michał Chojnacki/YouTube
Michał Chojnacki/YouTube

בית הספר בזימבבואה, 1994

בשנת 1994, תצפית עב"מים ייחודית התרחשה בבית הספר 'אריאל' בזימבבואה כאשר 62 תלמידים דיווחו שראו חפץ דמוי דיסק נוחת בשדה סמוך. אירוע זה בולט לא רק בגלל מספר העדים הגבוה, אלא גם כי הוא התרחש באפריקה, עובדה שחרגה מכל הדיווחים הרגילים שהתמקדו במערב. שנים לאחר מכן, העדים גדלו וממשיכים לעמוד מאחורי הסיפורים שלהם. התלמידים הבוגרים זוכרים באופן עקבי את הופעתו של דיסק כסוף וישות שיצאה ממנו. העדים טענו בזמנו, בנפרד, שאותה יישות הזהירה אותם (באמצעות סוג של טלפתיה) שבני האדם הורסים את כדור הארץ.
נפוליאון היה נמוך: ועוד שקרים שלימדו אתכם בבית הספר

ufo
Wikipedia

אורות פיניקס, 1997

אנשים מאריזונה, נבאדה וצפון מקסיקו היו עדים לאובייקט גדול בצורת V עם אורות אדומים וכתומים בשמי פיניקס במשך כשלוש שעות ב-13 במרץ 1997. "אני טייס ואני מכיר כל מכונה שעפה", אמר המושל כעבור כמה שנים. "זה היה גדול יותר מכל מה שאי פעם ראיתי. זה נשאר תעלומה גדולה". אדם אחד אמר כי האובייקט היה בצורת בומרנג ורוחבו היה יותר מקילומטר. הצבא טען כי האורות היו פצצות תאורה ששוגרו על ידי מטוסים. עשרות שנים מאוחר יותר, התקרית הזו עדיין מעוררת ויכוחים בחוגי עב"מים. בין אם זה היה רק ​​תרגיל צבאי או רמז לנוכחות חיים תבוניים מחוץ לכדור הארץ, תעלומת אורות פיניקס נמשכת.
אחת ולתמיד: עובדות על משולש ברמודה

Plane at the O'Hare International Airport
rafalkrakow/istockphoto

התקרית בנמל התעופה שיקגו או'הייר, 2006

ב-7 בנובמבר 2006, עובדים של חברת תעופה באחד משדות התעופה העמוסים בעולם, O'Hare International, דיווחו שראו משהו שאינו בלוח הטיסות הרגיל - חפץ מתכתי בצורת צלוחית מרחף בשלווה בשמי אחר הצהריים הבהירים. לפני שמישהו הספיק לצלם תמונה, החפץ זינק כלפי מעלה, חדר את העננים והשאיר מאחוריו חור עגול. ברשות התעופה הפדרלית התנערו מהסיפור וטענו שמדובר בתופעה שקשורה למזג האוויר. מנגד, עדים רבים נותרו נחושים. הם משוכנעים שמה שהם ראו באותו יום לא מהעולם הזה.
עוד בנושא: תעלומות לא פתורות של חורבות עתיקות בעולם

UFO
Wikipedia

תקרית יער רנדלשם, אנגליה, 1980

אזרחים וחיילים בשני בסיסי אוויר בריטיים מחוץ ללונדון דיווחו כי ראו אורות חשודים מעל יער רנדלשם בין 26 ל-28 בדצמבר 1980. חלקם טענו שראה סוג של חללית עם סמלים לא מוכרים. מה שהוסיף אמינות רבה יותר לתצפיות אלו היו טביעות פיזיות שהתגלו על הקרקע למחרת, עצים שבורים ורמות קרינה חריגות. חקירה של רשויות הצבא הבריטי לא מצאה הרבה והתיק נסגר, אך אחד העדים סיפר מאוחר יותר ל-BBC כי מפעילי מכ"ם צפו במשהו שנע במהירות גבוהה מדי עבור מטוסים ידועים.
עוד בנושא: עובדות היסטוריות שנשמעות כמו שקר, אבל הן אמיתיות

Artist's impression of an Hopkinsville goblin
Artist's impression of an Hopkinsville goblin by Tim Bertelink (CC BY-SA)

תקרית קלי-הופקינסוויל, 1955

באוגוסט 1955, ערב משפחתי בהופקינסוויל, קנטקי קיבל תפנית יוצאת דופן. בני משפחת סאטון מצאו את עצמם במצור על ידי יצורים קטנים וכסופים עם אוזניים גדולות ועיניים זוהרות. אותם מבקרים הופיעו ונעלמו לסירוגין, הציצו מבעד לחלונות ואפילו ריחפו. הדברים נעשו יותר רציניים כאשר כוחות אכיפת החוק המקומיים הגיעו. המשטרה לא מצאה חייזרים שובבים, אבל כן מצאה סימני הפרת סדר ועדים מזועזעים ורועדים. הספקנים חושבים שאולי זה היה מקרה של תצפית ינשופים בשילוב עם דמיון מוגבר, בעוד שאחרים מאמינים שזה אחד מהמפגשים החוץ-ארציים המשכנעים ביותר.
עוד בנושא: סכסוכי שכנים חמורים שהגיעו לחדשות

Levelland UFO Case
rarenewspapers.com

המפגש בלבלנד, טקסס, 1957

העיירה השקטה לבלנד, טקסס, הגיעה לאור הזרקורים בנובמבר 1957, ומסיבות שאיש לא יכול היה לצפות. במהלך לילה בודד חוו כמה נהגים תופעה מוזרה ומעט מפחידה. כפי שהם תיארו זאת, כלי הרכב שלהם נתקעו באופן בלתי צפוי בנוכחות חפץ מסתורי וזוהר שריחף או נחת בסמוך לכביש. פנסי המכוניות עומעמו, מנועים שבקו, וחזרו לפעול ברגע שהאור הבלתי מוסבר התרחק. רשויות אכיפת החוק המקומיות, במיוחד השריף ויר קלם, הוצפו בשיחות באותו לילה. קלם הגיע וחקר את המקרה באופן אישי ודיווח שהיה עד לאותו חפץ בהיר וזוהר. למרות שהוא לא יכול היה לקבוע את מקורו, האימות שלו הוסיף רובד של לגיטימיות לטענות. בעקבות האירוע, תיאוריות צצו בשפע. בעוד שחלק האמינו שזהו מפגש מהסוג השלישי, מומחים הציבו הסברים חלופיים. הבולט ביותר הגיע מחיל האוויר האמריקני, שרמז כי כדורי ברקים או סופות חשמליות היו האחראים הן לתצפיות והן להפרעות ברכב.
עוצמה של 10,000 פצצות אטום: אסונות הטבע הקטלניים בהיסטוריה

Washington, D.C., UFO Incident
Wikipedia

וושינגטון די. סי. 1952

שבעה עצמים לא מזוהים נצפו באמצעות מכ"ם בבסיסי חיל האוויר אנדרוז ובולינג ב-19 ביולי 1952, והיה נראה כי הם נעים במהירות חריגה. בקרים יכלו לעקוב אחר תנועתם של עצמים אלה, תוך התבוננות בהאצות והעצירות הפתאומיות שלהם - תמרונים מעבר ליכולות של כל מטוס מוכר באותה עת. עדי ראייה על הקרקע - כולל אנשי צבא וצוותי טיסה של חברת תעופה - דיווחו מאוחר יותר כי ראו הבזקי אור בשמיים. כאשר הוקפצו זוג מטוסי קרב מסוג F-94 בכדי לחקור את העצמים, ההבזקים נעלמו. סיפור דומה התגלה כעבור שבוע, אך חיל האוויר ניחש שמדובר בכוכבים, מטאורים ותופעות טבע אחרות.

עוד בנושא: אסונות הטבע הקטלניים בהיסטוריה

The famous image of an ostensible UFO in the 1990 wave. In 2011, its author clarified it was an undoctored picture of a polystyrene triangle with 4 lightbulbs.[4][5]
Wikipedia

גל תצפיות העב"מים בבלגיה, 1989-90

על פי הערכות, למעלה מ-13,500 אנשים היו עדים לתצפיות של אורות חשודים בנובמבר 1989 ובמרץ 1990. דווח שהאורות בהירים יותר מהכוכבים, משנים את צבעם מאדום, צהוב וירוק ושהם נעים יחד במבנה של משולש. מטוסי קרב שנשלחו לאיזור הצליחו להינעל על המטרה באמצעות מכ"ם, אך האורות הצליחו להתחמק. השקיפות של הצבא הבלגי בתקופה זו הייתה ראויה לציון. הם שיתפו בגלוי נתוני מכ"ם וגיבו חקירה רשמית. הממצאים? לא חד משמעיים. התיאוריות נעו בין טכנולוגיה צבאית סודית למוזרויות אטמוספריות, אבל שום דבר לא באמת התאים לסיפורים.
עוד בנושא: המדינות עם התחבורה הציבורית הטובה ביותר

UFO
omnia.sas.upenn.edu/

המפגש בווסטאל, 1966

באפריל 1966, בית הספר התיכון 'וסטאל' במלבורן הפך למוקד של תצפית עב"מים. ביום רגיל לכאורה, למעלה מ-200 תלמידים ומורים היו עדים לחפץ כסוף שירד מהשמיים, ריחף ואז זינק לדרכו. התככים העמיקו כאשר, זמן קצר לאחר מכן, אנשי צבא חסמו את המקום כי "הדשא נראה חרוך". שתיקתה של ממשלת אוסטרליה לאחר המקרה רק העצימה את הלחישות והתיאוריות - מניסויים צבאיים סמויים ועד מבקרים מחוץ לכדור הארץ.
עוד בנושא: עובדות מצמררות על המוות

At Fort Worth Army Air Field, Major Jesse A. Marcel posing with debris on July 8, 1947.
Wikipedia

תקרית רוזוול, 1947

ביוני 1947, וו. "מאק" בראסל גילה פסולת מוזרה - רצועות גומי, נייר כסף ונייר קשיח - מפוזרת על פני שטחו בניו מקסיקו, מה שגרם לרשויות המקומיות ולצבא לחקור. ב-8 ביולי פרסם ה-Roswell Daily Record כתבה עם כותרת מרעישה, "צלחת מעופפת בחווה ברוזוול", בהתבסס על הצהרתו של מייג'ור ג'סי מרסל, קצין מודיעין בצבא רוזוול. עם זאת, כבר למחרת, הנרטיב השתנה כאשר נטען שההריסות היו מבלון מזג אוויר, מה ששם לכאורה קץ לתיאוריה החייזרית. עם זאת, הרקע של האירוע הזה היה משמעותי: מתיחות שלאחר מלחמת העולם השנייה, חרדות מנשק גרעיני ותצפיות מרובות של "צלחות מעופפות" - למעלה מ-300 תצפיות לכאורה במחצית השנייה של 1947.
עוד בנושא: מילים אחרונות מתועדות של נידונים למוות

UFO
omnia.sas.upenn.edu/