רוצים לדעת אם הזוגיות שלכם תשרוד? אלו הסיבות הנפוצות ביותר לפרידה וגירושים

How to Make Divorce Work

PeopleImages/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
How to Make Divorce Work
PeopleImages/istockphoto

נפרדנו כך

אנשים מתגרשים, וזה יכול לקרות לכל אחד. גם לכם. אז איך תוכלו לדעת אם היחסים שלכם ישרדו? המשיכו לקרוא וגלו כמה מהסיבות הנפוצות ביותר לפירוק מערכות יחסים.

20 Mistakes to Avoid in a New Relationship
laflor/istockphoto

ציפייה מבן הזוג לעמוד בסנדרטים לא מציאותיים

קרוב לוודאי שבן/ בת הזוג עושים מה שהם יכולים, אבל כמו כל בני האדם - הם עושים טעויות לפעמים. אם דורשים ממישהו להיות מושלם ב-100% מהמקרים - זה יביא לתסכול לשני הצדדים.

עוד בנושא: השקרים הכי נפוצים במערכת יחסים זוגית

Avoiding Confrontation
gilaxia/istockphoto

נסיגה מוויכוחים

נסיגה בזמן ויכוח היא טקטיקת הגנה שאנשים משתמשים בה כשהם מרגישים מותקפים. מחקרים מצאו קשר ישיר בין נסיגה זו לבין שביעות רצון נמוכה מהקשר. בני זוג שנסוגו מוויכוחים לעיתים קרובות דיווחו כי הם אפטיים ביחס למערכת היחסים.

עוד בנושא: דרכים בהן מערכת יחסים יכולה לפגוע בבריאות הנפשית שלך

Trauma
Kerkez/istockphoto

פחד להיות לבד

אנשים רבים נמנעים מעימותים בזוגיות משום שהם מפחדים להיות לבד. האסטרטגיה הזו תעמיק ותחמיר את הבעיות בקשר, ועד אז כבר יהיה מאוחר מדי לפתור אותן.

Crossing or Failing to Establish Clear Boundaries
stock-eye/istockphoto

יש רק אשם אחד, תמיד

כל זוג רב, אך בזוגיות בריאה מסיימים את הריב כששני הצדדים מתנצלים ולוקחים אשמה חלקית. אבל אם אתם או בני הזוג תמיד מסרבים לקחת אשמה ותמיד מצטיירים כקורבן, זה לא יגמר טוב. כלומר, זה יגמר; רק לא טוב.

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס

102015 cheap couples costumes slide 1 fs

השוואה לזוגות אחרים

ככל שיש לכם יותר בעיות במערכת היחסים, כך כל הזוגות מסביבכם יראו מאושרים יותר. ההשוואה רק מחבלת בניסיון לפתור בעיות במערכת היחסים שלכם.

עוד בנושא: מחשבון אהבה נורמולוגי

Conflict Couple
DepositPhotos.com

בן הזוג נראה לכם נחות

בוז לבן הזוג מהווה אינדיקטור מובהק לגירושים הממשמשים ובאים. אם אתם חושבים שהפרטנר שלכם נחות, כנראה שעברתם את נקודת האל-חזור.

Constantly Questioning the Relationship
gollykim/istockphoto

חזון שונה

אהבה יכולה להתגבר על הרבה דברים, אבל היא לא מנצחת הכל. בני הזוג חייבים להסכים על החלטות מהותיות כמו מקום מגורים עתידי, מתי ואם להביא ילדים לעולם, התנהגות כלכלית… אחרת היחסים יתפרקו.

beer cheers
andresr

הרגלי שתייה

מחקר באוניברסיטת באפלו מצא כי 50% מהזוגות הנשואים עם הרגלי שתייה שונים התגרשו לפני שציינו 10 שנים ביחד. מצד שני, אצל בני זוג שהיו להם הרגלי שתייה דומים - בין אם הם נמנעו או צרכו אלכוהול בצורה מתונה - שיעור הגירושין היה רק ​​כ-30 אחוז.

Slips of the Lip
asiseeit/istockphoto

חוסר כבוד

אם בן זוג נוהג בחוסר כבוד בוטה לבחירות החיים של הפרטנר שלו, אף אחד מבני הזוג לא ירגיש בנוח לדבר על הרגשות, האמונות ואפילו היום שלו.

Loss of Loved Ones
RichLegg/istockphoto

טראומה מטלטלת

אירוע משנה חיים ובלתי צפוי, כמו מוות של בן משפחה או אפילו פיטורים פתאומיים, יכול לטלטל מערכת יחסים עד היסוד. אם בן הזוג לא מסכים עם השינויים שמגיעים בעקבות האירוע, אז כבר אין לכם חזון משותף, מה שמוביל להבדלים בלתי ניתנים ליישוב.

Couple Saving Money
DepositPhotos.com

לא סומכים על בן הזוג עם כסף

זה לא איך שכל אחד מבני הזוג מוציא כסף שגורם לבעיות בנישואין, אלא איך שאחד מבני הזוג חושב שבן הזוג השני מוציא כסף. מחקרים גילו כי בעלים שטענו כי נשותיהם בזבזניות דיווחו על ויכוחים רבים בנושא, ללא קשר לכמות בזבוז הכסף בפועל. בכל הנוגע להשפעה של כסף על מערכות יחסים, תפיסות עשויות להיות חשובות לא פחות מהמציאות. בעיה.

031517_nostalgia_trips_for_seniors_slide_0_fs
Syda Productions/shutterstock

לא אומרים תודה

אם בן הזוג עבד קשה או בישל כל היום, אל תשכחו להודות לו. אחרת בן הזוג ירגיש שכל המאמצים שלו לא שווים כלום. זה אולי קלישאתי, אבל לקחת את בן זוג כמובן מאליו מערער את כל מערכות היחסים.

Resolve Conflicts
fizkes/istockphoto

שמירת טינה

שמירת טינה היא הדרך המהירה ביותר להשמיד את האהבה. אם לא תפתרו את הבעיות הבסיסיות הגורמות לטינה ולכעס, מערכת היחסים רק תדרדר.

Beautiful wedding couple
Depositphotos

התחתנתם בגיל צעיר מדי

זוגות שמתחתנים בגיל צעיר נמצאים בסיכון גדול יותר לגירושין בהשוואה לזוגות שנישאו בסוף שנות העשרים ותחילת שנות השלושים לחייהם. עם סטטיסטיקה אי-אפשר להתווכח.

Couple in bed
Deposit Photos

אי התאמה מינית

בעיות בחדר השינה או אובדן הליבידו בהחלט יכולים לפרק מערכת יחסים לרסיסים. מצד שני, מחקרים גילו כי זוגות שמפגינים חיבה ותשוקה יתרה בתחילת הקשר נמצאים בסיכון גבוה לגירושין בטווח הרחוק. למה? תשוקה עזה היא משהו שקשה לשמר והיא דועכת מהר יותר.

102015 cheap couples costumes slide 6 fs

אתם פשוט לא מתאימים

הפכים עשויים להימשך, אבל בסופו של יום, הפכים לא תמיד מסתדרים בטווח הארוך. הבדלים גדולים כמו השקפות פוליטיות, חוש הומור והרגלי בילוי יכולים להיות הקש שישבור את גב הגמל.

Adultery Is Illegal in Maryland
Tero Vesalainen/istockphoto

בגידה

באופן לא מפתיע, בגידה היא אחת הסיבות השכיחות ביותר לכך שמערכות יחסים מתפרקות. לא מפתיע.