050216_celebrities_shopping_at_walmart_target_costco_slide_1_thumb

"לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת": 17 השקרים הכי גדולים של הסלבס

View Slideshow
050216_celebrities_shopping_at_walmart_target_costco_slide_1_thumb

שקר החן והבל היופי

מי הזמרת המפורסמת ששיקרה לגבי היותה בתולה? מי הזמר-יוצר הישראלי שגנב לחן והכחיש? מה לעזאזל לינדזי לוהן עשתה, כביכול, בחדר מתים? קבלו את 17 השקרים הכי גדולים של הסלבס

A Diamond-Encrusted Barbie — Beyoncé and Jay-Z
kohanova1991/depositphotos
 the white stripes Meg & Jack White at the 2007 Primavera Sound in Barcelona
the white stripes Meg & Jack White at the 2007 Primavera Sound in Barcelona by anetode (CC BY)

הווייט סטרייפס

כאשר ה'ווייט סטרייפס' התפרסמו בסצנת המוזיקה, הם טענו שהם אח ואחות. בשנת 2005 נחשף שהם למעשה זוג נשוי ולא אחים. לטענתם, הם שיקרו כדי שיתייחסו אליהם כאל מוזיקאים רציניים ולא כגימיק חמוד.


Eminem
Wikimedia Commons

אמינם

במהלך ראיון עם האוורד סטרן ב-1999, אמינם טען שהוא בן 24. בהמשך התברר שהוא נולד בשנת 1972, מה שאומר שהוא היה בן 27 באותו זמן.

עוד בנושא: השקרים הכי נפוצים שכולם מספרים

Lance Armstrong finishing 3rd in Sète, taking over the Yellow Jersey at Grand Prix Midi Libre 2002
Lance Armstrong finishing 3rd in Sète, taking over the Yellow Jersey at Grand Prix Midi Libre 2002 by de:Benutzer:Hase (CC BY-SA)

לאנס ארמסטרונג

במשך שנים, רוכב האופניים התחרותי, לאנס ארמסטרונג, טען שמעולם לא השתמש בסמים המשפרים ביצועים, אך מאוחר יותר התברר שזה רחוק מהאמת. ב-2012 נשללו ממנו שבעה תארים מתחרות הטור דה פראנס לאחר שנחקר בחשד לשימוש בסמים. בשנה שלאחר מכן התראיין ארמסטרונג אצל אופרה וינפרי וחשף את הכל.

Britney Spears
s_bukley/depositphoto.com

בריטני ספירס

כשבריטני ספירס וג'סטין טימברלייק היו זוג, ספירס טענה שהיא מחכה עד הנישואין בשביל לקיים יחסי מין. לאחר שהשניים נפרדו, ג'סטין חשף שהם כבר שכבו.

עומר אדם
עומר אדם by עומר אדם - הערוץ הרשמי (None)

עומר אדם

עומר אדם השתתף בעונה השביעית של 'כוכב נולד'. במהלך העונה נחשף כי אדם זייף את גילו האמיתי ברישום לתוכנית והצהיר כי הוא בן 16, כשלמעשה היה רק בן 15 - מתחת לגיל המינימום המוגדר בתקנות התוכנית. בעקבות החשיפה אדם פרש מהתוכנית.

עוד בנושא: הפוסטים הראשונים של הסלבס באינסטגרם

Kim Kardashian
DepositPhotos.com

קים קרדשיאן

בשנת 2007 קים קרדשיאן טענה בראיון כי אין שום קלטת סקס שלה עם האקס, ריי ג'יי. כמה חודשים לאחר מכן, הקלטת הידועה לשמצה דלפה וקים התנצלה.

עוד בנושא: השערוריות הכי גדולות של הסלבס

Martha Stewart
s_bukley/shutterstock

מרתה סטיוארט

לאחר ששיקרה לחוקרים פדרליים על מעורבותה במעבר על חוקי ניירות הערך בשנת 2001, מרתה סטיוארט נידונה לחמישה חודשי מאסר וקנס בסך 30 אלף דולר. היא מכרה מניות של חברת התרופות ImClone, ימים לפני שנדחתה בקשה לאישור תרופה חדשה. למרתה, מסתבר, היה מידע פנימי.

Miley Cyrus' Dog Car
JStone/shutterstock

מיילי סיירוס

בשנת 2013 טענה מיילי סיירוס כי נישאה לבן זוגה דאז, ליאם המסוורת', בטקס סודי. למרות שמאוחר יותר זה התברר כשקר, השניים נישאו ב-2018. למרבה הצער, הם התגרשו שנה לאחר מכן.

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס


קיילי ג'נר, 2017
קיילי ג'נר, 2017 by Hayu (CC BY)

קיילי ג'נר

במשך שנים טענה קיילי ג'נר כי מעולם לא בוצע שיפוץ מלאכותי על שפתיה, והוסיפה שהן נראות גדולות יותר מבעבר כיוון שהיא תוחמת אותן היטב עם איפור. במאי 2015, האמת נחשפה על ידי ג'נר עצמה: "יש לי חומרי מילוי בשפתיים, זה קשור לחוסר ביטחון שלי וזה מה שרציתי לעשות", ציינה. "אנשים כל כך ממהרים לשפוט אותי על כל דבר, כך שאולי שיחקתי עם האמת, אבל לא שיקרתי".


Shlomo Artzi performing at Caesarea
Shlomo Artzi performing at Caesarea by רנדום (CC BY-SA)

שלמה ארצי

בסוף שנות השבעים שלמה ארצי הלחין את השיר "שינויי מזג האוויר". כלומר, לפחות כך הוא טען. אממה? הוא העתיק את הלחן מהשיר "Mirage" של ז'אן לוק פונטי.

Bill Clinton
morozzz/istockphoto

ביל קלינטון

אולי אחד השקרים הפוליטיים המפורסמים בכל הזמנים: "לא קיימתי יחסי מין עם האישה הזאת". קשה לשכוח את שערוריית המין של ביל קלינטון ומוניקה לוינסקי. הנשיא לשעבר טען כי לא היו דברים מעולם, אולם השניים קיימו יחסים אינטימיים בין 1995 ל-1997.

Robin Thicke arrives for the "Once Upon A Time In Hollywood" premiere in Hollywood California on July 22, 2019
Robin Thicke arrives for the "Once Upon A Time In Hollywood" premiere in Hollywood California on July 22, 2019 by Glenn Francis (User:Toglenn) (CC BY-SA)

רובין ת'יק

כאשר יצא השיר 'Blurred Lines', רובין ת'יק רשם את עצמו כיוצר שותף לצד פארל ויליאמס. תביעה בנושא צצה בשנת 2014 כשנודע כי ייתכן שהשיר הועתק בחלקו מ-'Got to Give It Up' של מרווין גיי. בהמשך ת'יק הטיל את האשמה על פארל ובסופו של דבר משפחתו של מרווין גיי פוצתה במיליוני דולרים.

Frey at BookExpo America in 2018
Frey at BookExpo America in 2018 by Rhododendrites (CC BY-SA)

ג'יימס פריי

כשג'יימס פריי הוציא לאור את ספרו "מיליון רסיסים קטנים", הוא טען שמדובר בספר זיכרונות אישי. לאחר תחקיר שנעשה בנושא, התברר כי חלקים מספרו הם בדויים. תביעה משפטית אף חייבה אותו להשיב כספים לקוני הספר.

Lindsay Lohan
Andrea Raffin/shutterstock

לינדזי לוהן

לוהן טענה שכאשר ריצתה עבודות שירות בחדר מתים היא נאלצה לטפל בגופה של וויטני יוסטון. לא היה ולא נברא.

חתני פרס ישראל, ביום העצמאות ה35 למדינה. יושבים למטה, מימין לשמאל- חיים חפר, נעמי שמר ומשה וילנסקי
חתני פרס ישראל, ביום העצמאות ה35 למדינה. יושבים למטה, מימין לשמאל- חיים חפר, נעמי שמר ומשה וילנסקי by יעקב סער / לשכת העיתונות הממשלתית (CC BY-SA)

נעמי שמר

ב-2004 התוודתה נעמי שמר כי את הלחן לשיר "ירושלים של זהב" היא כתבה בהשפעת שיר עם באסקי, וזאת לאחר שנים ארוכות של הכחשה.

Fab Morvan (left) and Rob Pilatus (right) with NARAS President C. Michael Greene (center), February 1990
Fab Morvan (left) and Rob Pilatus (right) with NARAS President C. Michael Greene (center), February 1990 by Alan Light (CC BY)

מילי ונילי

הלהקה המצליחה נילי ונילי ספגה ביקורת קשה לאחר שהתברר כי לחברי הלהקה, רוב פילאטוס ופבריס מורוורן, אין שום קשר לעשייה המוזיקלית. הזמר האמיתי היה צ'ארלס שו.