סחר בסמים, פדופיליה וניסיון רצח: סלבס שביצעו פשעים חמורים ולא היה לכם מושג

Tim Allen

Dia Dipasupil/Getty Images

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Tim Allen
Dia Dipasupil/Getty Images

מעל החוק

סלבס לא יכולים להתעטש מבלי שעל כך במדורי הרכילות. מצד שני, לפעמים פשעים גדולים שביצעו אליטות הוליווד נעלמים מהשיח התקשורתי. מסחר בסמים ועד פדופיליה: אלו 13 הסלבס שביצעו את הפשעים המזוויעים ביותר.

Tim Allen
Dia Dipasupil/Getty Images

טים אלן - סחר בקוקאין

בשנת 1978 נתפס אלן עם 1.4 פאונד קוקאין והודה באשמת סחר בסמים. בשביל להקטין את עונשו ממאסר עולם ל-3 עד 7 שנים, הוא הלשין על סוחרי סמים אחרים. הוא ישב שנתיים וארבעה חודשים בכלא במינסוטה.

עוד בנושא: השערוריות הכי גדולות של הסלבס בישראל

Portrait of Jeffrey Jones taken by Greg Gorman in 2012
Portrait of Jeffrey Jones taken by Greg Gorman in 2012 by Greg Gorman (CC BY-SA)

ג'פרי ג'ונס - שידול קטין

בשנת 2002, השחקן ג'פרי ג'ונס נעצר בגין החזקת פורנוגרפיית ילדים ושידול של ילד בן 14 להצטלם בעירום. ההאשמה בעבירה של החזקת פורנוגרפיית ילדים בוטלה וג'ונס קיבל 5 שנות מאסר על תנאי ועד היום הוא רשום כעבריין מין במאגר העבריינים בארה"ב.

Mark Wahlberg 2018
Jean_Nelson/depositphotos

מארק וולברג - ניסיון רצח

השחקן והראפר מארק וולברג הואשם בניסיון רצח בשנת 1987 לאחר שהכה שני גברים אסייתיים תוך התבטאויות גזעניות. הוא נשלח לכלא לשנתיים ובסוף ישב רק 45 יום.

פולנסקי בפסטיבל קאן 2013
פולנסקי בפסטיבל קאן 2013 by Georges Biard (CC BY-SA)

רומן פולנסקי - אונס קטינה

בשנת 1977, הבמאי רומן פולנסקי הואשם בסימום ואונס של ילדה בת 13. במסגרת עסקת טיעון, הוא הודה בבעילת קטינה. לפני קביעת עונשו הוא נמלט מארה"ב.

NBC Sports commentator and former professional football player O. J. Simpson sits with a group of servicemen to watch a Thanksgiving Day football game. Simpson is visiting U.S. troops who are in the region for Operation Desert Shield
NBC Sports commentator and former professional football player O. J. Simpson sits with a group of servicemen to watch a Thanksgiving Day football game. Simpson is visiting U.S. troops who are in the region for Operation Desert Shield by Gerald Johnson (None)

או.ג'יי. סימפסון - שוד מזויין וניסיון חטיפה

מעבר לרצח הידוע לשמצה, סימפסון שהה תשע שנים בכלא לאחר שנמצא אשם בשוד מזוין וניסיון חטיפה במהלך תקרית ב-2007. סימפסון היה חלק מקבוצת אנשים ששדדו באיומי נשק מזכרות ספורט שהוחרמו מסימפסון בשל חובות.

עוד בנושא: הרוצחים הסדרתיים הכי אכזריים בהיסטוריה

Wesley Snipes speaking at the 2018 San Diego Comic Con International, for "Cut Throat City", at the San Diego Convention Center in San Diego, California. Please attribute to Gage Skidmore if used elsewhere
Wesley Snipes speaking at the 2018 San Diego Comic Con International, for "Cut Throat City", at the San Diego Convention Center in San Diego, California. Please attribute to Gage Skidmore if used elsewhere by Gage Skidmore (CC BY-SA)

וסלי סנייפס - העלמת מס

השחקן ווסלי סנייפס הרוויח 37 מיליון דולר בין השנים 1999-2004, מהם שילם מיסים בשווי 0 דולר. בשנת 2008 הוא נידון לשלוש שנות מאסר בגין העלמת מס.

עוד בנושא: השקרים הכי גדולים של הסלבס

A $2.2 Million Gold Bathtub — Mike Tyson
Leonard Zhukovsky/shutterstock

מייק טייסון - אונס

חבר המושבעים מצא את המתאגרף, מייק טייסון, אשם באונס של מתמודדת 'מיס אמריקה השחורה', דזירה וושינגטון. הוא נידון ל-10 שנות מאסר, אך בסופו של דבר ישב רק 3 שנים.

עוד בנושא: הסלבס שחזרו בתשובה

Danny Trejo
Rachel Murray/Getty Images for Paramount Pictures

דני טרחו - סחר בהירואין

השחקן דני טרחו ישב בכלא בפעם הראשונה כשהיה בן 15 בלבד. בגיל 23 הוא ישב שוב בגין מכירת הרואין בשווי 30,000 דולר לקצין סמוי. הוא שוחרר מהכלא בשנת 1969 והחליט לנסות את מזלו בהוליווד. מאז, טרחו מקדיש את חייו לעזור לאחרים הנאבקים בהתמכרות לסמים.

Chris Brown Details Rihanna Assault: She Tried To Kick Me, I Bit Her Arm
Chris Brown Details Rihanna Assault: She Tried To Kick Me, I Bit Her Arm by RADIO.COM / youtube (None)

כריס בראון - אלימות במשפחה

המוסיקאי כריס בראון הורשע בעבירות אלימות במשפחה בשנת 2009 לאחר שתקף את בת זוגו, ריהאנה.

Martha Stewart
s_bukley/shutterstock

מרתה סטיוארט - שימוש במידע פנימי ועדות שקר

לאחר ששיקרה לחוקרים פדרליים על מעורבותה במעבר על חוקי ניירות הערך בשנת 2001, מרתה סטיוארט נידונה לחמישה חודשי מאסר וקנס בסך 30 אלף דולר. היא מכרה מניות של חברת התרופות ImClone, ימים לפני שנדחתה בקשה לאישור תרופה חדשה. למרתה, מסתבר, היה מידע פנימי.

Christian Slater during a panel about Mr. Robot (TV series) at SXSW 2016
Christian Slater during a panel about Mr. Robot (TV series) at SXSW 2016 by Daniel Benavides (CC BY)

כריסטיאן סלייטר - תקיפה בנשק חם

ב-1997 סלייטר תקף בנשק חם שלושה אנשים, ואז את בת זוגו ושוטר, כשהוא בהשפעת הירואין, קוקאין ואלכוהול. הוא נידון לשלושה חודשי מאסר, ושוחרר כעבור 59 יום.

Snoop Dogg
bossmoss/depositphotos.com

סנופ דוג - החזקת סמים ונשק

ב-1993 סנופ הואשם ברצח של פיליפ וולדומאריאם, ראש כנופיה מתחרה של סנופ. סנופ דוג יצא זכאי לאחר שהצליח להוכיח שפעל מתוך הגנה עצמית. בשנת 1997 נכלא סנופ דוג לשלוש שנים לאחר שנמצאו ברכבו אקדח וסמים.

A photograph of Bill Cosby
A photograph of Bill Cosby by The World Affairs Council of Philadelphia (CC BY)

ביל קוסבי - אונס

מעל 50 נשים העידו על סימום ותקיפות מיניות מצד הקומיקאי ביל קוסבי. בספטמבר 2018, בתום הליך משפטי שנמשך שנים, קבע בית המשפט בפנסילבניה שקוסבי ירצה בין 3 ל-10 שנות מאסר בפועל.