הטרנד הדוחה שכבש את הוליווד: סלבס שלא מתקלחים

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)

הכי מסריחים בהוליווד

לאחר שמילה קוניס ואשטון קוצ'ר פתחו לגבי הרגלי הרחצה שלהם ושל ילדיהם, כולם רצו לדעת - מי אותם סלבס שכמעט ולא מתקלחים? התשובות, לפחות של הסלבס שהודו בכך, נמצאות ממש כאן. המשיכו לקרוא.
עוד בנושא: שיטות החינוך השנויות במחלוקת של הסלבס

Dax Shepard
Dax Shepard by Genevieve (CC BY)

דאקס שפרד

דאקס שפרד דיבר על הרגלי הרחצה שלו בפודקאסט שלו ושל מוניקה פדמן, Armchair Expert. בפרק בו דאקס אירח את מילה קוניס ואשטון קוצ'ר, הוא התווכח עם פדמן לגבי הנושא, ואמר לה שהיא "לא צריכה להיפטר מכל השומן הטבעי על העור שלך עם סבון כל יום. זה מטורף!"
עוד בנושא: 23 מוצרים בחדר האמבטיה שלכם שהם בזבוז כסף מוחלט

Mila Kunis Comic-Con 2, 2012
Mila Kunis Comic-Con 2, 2012 by Gage Skidmore (CC BY-SA)

מילה קוניס

באותו הפודקאסט, מילה ואשטון הסכימו עם הטענה של דאקס שפרד. "אני לא מנקה את הגוף שלי עם סבון כל יום", הודתה קוניס. "אבל אני מנקה את כפות הרגליים, בית השחי והמפשעות… לא היו לי מים חמים בילדות, אז אף פעם לא התקלחתי הרבה". ומה לגבי הילדים של מילה ואשטון? המשיכו לקרוא.
הגולשים קבעו: אלו הנשים הכי מושכות בהוליווד

Ashton Kutcher
TechCrunch / WikiMedia Commons

אשטון קוצ'ר

אשטון חולק דעות דומות לשל קוניס. "אני שוטף ומסבן את בתי השחי ואת המפשעה שלי מדי יום, ושום דבר אחר חוץ מזה, אף פעם", אמר קוצ'ר לשפרד ולפדמן. לגבי הילדים שלו ושל קוניס, הוא הוסיף, "הנה העניין - אם אנחנו יכולים לראות את הלכלוך עליהם, אנחנו רוחצים אותם. אחרת, אין טעם". קוניס וקוצ'ר התבדחו מאוחר יותר על ההערות שלהם בסרטון אינסטגרם. קוצ'ר פרסם סרטון בו הוא כועס על מילה על שהיא מקלחת את הילדים. "את שמה מים על הילדים? את מנסה להמיס אותם?!" צעק קוצ'ר. "זו הפעם הרביעית השבוע!... שמני הגוף שלהם הולכים להיהרס! מה את מנסה לעשות?"
"אין מתנות": הסלבס שמסרבים לפנק את הילדים שלהם

Ferrera at the 2010 Voice Awards
Public Domain

אמריקה פררה

כוכבת נוספת שהודתה לאחרונה שהיא ממעיטה להתקלח היא אמריקה פררה. במהלך סרטון ל-Vanity Fair, מרגו רובי, איסה ריי, קייט מקינון וגרטה גרוויג היו צריכות לנחש מה הגילטי פלז'ר של פררה. בסופו של דבר, פררה התוודתה: "אני אתחרט על כך שאמרתי את זה - הגילטי פלז'ר שלי זה לא להתקלח במשך כמה ימים."
גם גל גדות: השחקנים שכמעט היו בקאסט של ברבי

Jake Gyllenhaal (22373266462)
Jake Gyllenhaal (22373266462) by Bart ryker (CC BY-SA)

ג'ייק ג'ילנהול

ג'ייק ג'ילנהול דיבר על הרגלי רחצה - והזנחה - בראיון ל- Vanity Fair ב-2021. "אני מוצא יותר ויותר שרחצה פחות נחוצה", אמר. "אני כן מאמין שנימוסים טובים וריח רע מהפה לא מביאים אותך לשום מקום… אבל אני גם חושב שיש עולם שלם של אי רחצה שהוא מאוד מועיל לתחזוקת העור, ושאנחנו מתנקים באופן טבעי. בעצמנו."
המדע קבע: אלו הגברים הכי יפים בעולם

Shia Labeouf 2014
Shia Labeouf 2014 by DoD News Features (CC BY)

שיה לה-באף

שיה לה-באף הודה שיצא לו לא להתקלח זמן רב, אבל לא כחלק מהשגרה הרגילה שלו. זה היה חלק מתהליך הצילומים של הסרט Fury. על פי השמועות, "הוא עקר את השן שלו במהלך השבועות הראשונים של הצילומים ואז סירב להתקלח במשך שבועות ארוכים כדי שיוכל להבין טוב יותר את הדמות שלו." לה-בוף נשאל לגבי השמועות, והוא הודה שהוא עשה את זה "לא בשביל להישאר בדמות, אלא בשביל להשאיר את כולם נלהבים". כשנשאל אם הוא אכן הועבר למקום לינה שונה בגלל בעיות היגיינה, הוא אישר שהוא סולק מהמלון, אבל זה היה כי הוא "גנב עוף מפגישה שהתקיימה שם."
זוכה אוסקר ומלצרית: הסלבס שהתחתנו עם מעריצים

Brad Pitt
Matt Winkelmeyer / Getty

בראד פיט

בזמנו, הבמאי איליי רות' אמר ש"בראד פיט אמר שכשאתה מזיע ואין לך זמן להתקלח, אתה פשוט לוקח מגבון לתינוקות ומשפשף אותו מתחת לבית השחי." ואכן, מתברר שפיט הפך למעריץ של מגבונים לתינוקות מאז שיש לו ילדים. "יש לי שישה ילדים. כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לקחת כמה מגבונים ולהעביר בבית שחי… בנאדם, עושים עלי פיפי כל היום. אין לי זמן להתקלח."
עוד בנושא: הפרידות של הסלבס שעוד לא התגברנו עליהן

Monroe in a publicity photo for Photoplay magazine in 1953
Monroe in a publicity photo for Photoplay magazine in 1953 by Studio publicity still (None)

בונוס: הרגלי ההיגיינה של מרילין מונרו

ספר ביוגרפי על השחקן קלארק גייבל כלל ציטוטים של מקורבים למרילין, ולטענותיהם היא התקלחה מעט ונהגה לאכול במיטה. בנוסף, "היו לה כמויות של כלים מטונפים בחדר השינה. היא הייתה מכניסה שאריות מזון מתחת לסדינים, ומשאירה לעוזרים שיסדרו".
בחירת הגולשים: הנשים הכי יפות בהיסטוריה של הוליווד

167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis
167725033GH00080_TechCrunch and Mila Kunis by TechCrunch and Gage Skidmore (CC BY-SA)