סלבס שעברו ילדות קשה וטראומטית ולא היה לכם מושג

033116 oprahs favorite things goop store for less slide 0 fs

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
033116 oprahs favorite things goop store for less slide 0 fs

סיפור סינדרלה

הסיכוי להצליח בהוליווד הוא גם ככה קטן, ויש מעטים שמצליחים לעשות זאת גם ללא היתרון של דרך סלולה להצלחה. 12 הכוכבים הבאים עברו ילדות טראומטית והצליחו כנגד הסיכויים.

Charlize Theron
Frazer Harrison/Staff/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

שרליז ת'רון

אביה של ת'רון נאבק באלכוהוליזם והכה את אמה לעיתים קרובות. סוף שבוע אחד, במהלך ויכוח אלים, אמה של ת'רון ירתה והרגה את אביה. בהמשך חייה, ת'רון הייתה גונבת אוכל וישנה בהוסטלים מוזנחים. יום אחד, היא הלכה לבנק ורבה עם הפקיד. זה היה הרגע בו האמרגן שלה, ג'ון קרוסבי, הבחין בה לראשונה.

עוד בנושא: עובדות מפתיעות על הסלבס

50 Cent
DepositPhotos.com

50 סנט

'פיפטי סנט' הוא שם הבמה של קרטיס ג'קסון. אמו של ג'קסון, שהתפרנסה מסחר בסמים, הייתה בת 15 כשילדה אותו. בעודו בן שמונה, נרצחה אמו והוא עבר לגור עם סבא שלו. ג'קסון חלם להיות מתאגרף, אבל בגיל 12 הוא הלך בעקבות אמו והחל למכור קראק וקוקאין. לילה אחד, כשהוא ישב במכונית מחוץ לביתו, הוא נורה 9 פעמים ובילה שבועיים בבית חולים. למרבה הפלא, העובדה שהוא שרד הפכה אותו לשם "חם" בתעשיה.

עוד בנושא: סלבס שביצעו פשעים מזוויעים

Nicki Minaj
JStone/shutterstock

ניקי מינאז'

אביה של מינאז' התמכר לקוקאין ונהג באלימות פיזית ומילולית. מינאז' סיפרה שבכל שנותיה הצעירות היא פחדה שאביה יהרוג את אמה, והוא גם כמעט הצליח. לילה אחד, בזמן שמינאז' ואחיה שהו אצל חברים, אביה הצית את הבית ושרף אותו. אמא שלה הצליחה לברוח ברגע האחרון.

The 2010 Drama League Awards Nomination Announcement at Sardi's - April 20, 2010
The 2010 Drama League Awards Nomination Announcement at Sardi's - April 20, 2010 by Drama League (CC BY)

קלסי גראמר

כשגראמר היה בן 13, אביו נרצח במדשאה הקדמית של ביתו. כשהיה בן 20, אחותו הצעירה נאנסה ונרצחה לאחר שנחטפה מחוץ למסעדה בה עבד החבר שלה. כמה שנים לאחר מכן, שני אחיו למחצה נהרגו בתאונת צלילה, כשהותקפו בידי כריש.

וודי הרלסון, אוקטובר 2016
וודי הרלסון, אוקטובר 2016 by Jay Godwin (None)

וודי הרלסון

אביו של הרלסון היה רוצח שכיר. פעם אחת, הוא נעצר ונידון ל-15 שנים, אך ישב רק 5 בשל התנהגות טובה. כמה שנים לאחר מכן הוא נעצר שוב ונידון ל-2 מאסרי עולם בגין רצח שופט. יש שטוענים כי הוא זה שרצח את הנשיא קנדי.

033116 oprahs favorite things goop store for less slide 0 fs

אופרה וינפרי

וינפרי עברה להתגורר אצל סבה וסבתה לאחר שהוריה נפרדו. כשהייתה בת 6 סבתה חלתה והיא נשלחה לגור עם אמא שלה. בגיל 9, וינפרי נאנסה ע"י קרוב משפחה ש"טיפל" בה. היא המשיכה להיאנס ע"י רבים מבני משפחתה ושמרה הכל לעצמה. בשנות העשרה המוקדמות, וינפרי פנתה לסמים, סקס ואלכוהול. בגיל 14, היא גילתה שהיא בהריון וילדה פג שנפטר שבועיים לאחר הלידה. התפנית בחייה התרחשה לאחר שקראה את ספרה של מאיה אנג'לו, 'ידעתי למה הציפור הכלואה שרה'.

Rihanna's Hairstylist
Andrea Raffin/shutterstock

ריהאנה

במהלך ילדותה, אביה של ריהאנה התמכר לקוקאין והתעלל באמה. בסופו של דבר, הוריה נפרדו וריהאנה טוענת שעל אף מעשיו, אביה הוא אדם טוב. היא הצהירה בפני אופרה וינפרי שהוא בעל נורא, אבל אב טוב. ריהאנה נשארה קרובה לאביה ומכנה אותו "הבחור הכי מגניב שאני מכירה". מצד שני, ריהאנה גם סלחה לכריס בראון, האקס המכה שלה ו"אהבת חייה".

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס

Elliott onstage, 2006
Elliott onstage, 2006 by Romana Pierzga (CC BY-SA)

מיסי אליוט

כשאליוט הייתה רק בת 8 בן דודה בן ה-16 החל להתעלל בה מינית. ההתעללות נמשכה שנה שלמה ואליוט הייתה צעירה מדי בשביל להבין מה קורה. בנוסף, היא חיה בעוני קיצוני ואביה נהג באלימות. ערב אחד, אביה כיוון אקדח אל עבר אמא שלה למרות הבכי והתחינות מצד אליוט הקטנה. דוד של אליוט עצר את אביה ברגע האחרון.

Corey Feldman at the Sugar Cane Club in Las Vegas, Nevada on January 8, 2010 - Photo by Glenn Francis of www.PacificProDigital.com
Corey Feldman at the Sugar Cane Club in Las Vegas, Nevada on January 8, 2010 - Photo by Glenn Francis of www.PacificProDigital.com by Toglenn (CC BY-SA)

קורי פלדמן

בראיון שהעניק למגזין הוליווד ריפורטר, טען פלדמן כי הסוד הגדול ביותר של הוליווד הוא פדופיליה, וכי אף הוא נפל קורבן לפדופילים בילדותו כילד-שחקן. "העבירו אותנו מאחד לשני... רובם היו פובליציסטים, היו צלמים של כתבי עת לנוער, דברים כאלו".

Eminem
Wikimedia Commons

אמינם

אביו של מרשל ברוס מאד'רס השלישי נטש אותו כשהיה תינוק ואמא של מרשל התקשתה למצוא עבודה יציבה ודירה קבועה. כשהיה בן 9, ילדים בבית הספר היכו אותו עד שאיבד את הכרתו ואושפז עקב דימום מוחי קשה. מרשל מעולם לא התבייש להגיד את האמת על אמו, וסיפר בפומבי ובשיריו על ההתמכרות שלה לסמים.

עוד בנושא: הסיפורים והסודות מאחורי השירים הישראלים

Sean Combs
Andrea Raffin/shutterstock

פאף דדי (שון קומבס)

אביו של שון קומבס היה פושע ידוע לשמצה ומקורבו של המאפיונר פרנק לוקאס. כשקומבס היה בן 3, אביו נורה למוות במכוניתו. פאף דדי סיפר בראיון כי מות אביו נתן לו השראה לחפש חיים טובים יותר עבור עצמו.

Jim Carrey
Christopher Polk/Getty Images