ערים מדהימות בארה"ב שמציעות כסף למי שיעבור לגור בהן

Aerial view of Bar Harbor, Maine

Ultima_Gaina/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Aerial view of Bar Harbor, Maine
Ultima_Gaina/istockphoto

ארץ האפשרויות

הרבה אנשים חולמים לעבור לארצות הברית, בעיקר בשביל לחיות חיי רווחה. אז אם יש לכם את האפשרות ו/ או הדרכון - אלו הערים בארה"ב שישלמו לכם כסף בשביל תעברו לגור בהן. למה, למי ומה הקאץ'? המשיכו לקרוא.

עוד בנושא: דברים שחייבים להעתיק מארה"ב


Tulsa skyline, pond, and fountains
Davel5957/istockphoto

טולסה, אוקלהומה

תוכנית Tulsa Remote מציעה לאנשים המעוניינים לעבור לעיר ולעבוד מחוץ לאוקלהומה מענק של 10,000 דולר ומגוון הטבות למעבר לעיר למשך שנה. העיר מספקת תחושה קהילתית, אוכל בחוץ במחירים סבירים, פסטיבלים שנתיים ומאות דונמים של אזור מדברי. הטבות נוספות כוללות מבצעים על דירות במיקום מרכזי, כאשר המתעניינים נדרשים להיות בני 18 לפחות, בעלי תעסוקה מחוץ לאוקלהומה, יכולת לעבור לטולסה תוך 12 חודשים וזכאות לעבודה בארצות הברית, כמובן.


O'Neal Bridge - The Shoals, AL (Southern Bluff View)
O'Neal Bridge - The Shoals, AL (Southern Bluff View) by Brent Moore (CC BY-NC)

האזור המטרופוליטני פלורנס-מאסל שולס, אלבמה

אם אתם מרוויחים יותר מ-52,000 דולר בשנה, בני 18 ומעלה ויש לכם עבודה (כשכירים או כעצמאיים) מחוץ למחוז - תוכלו לעבור לגור על גדות נהר טנסי ולקבל 10,000 דולר. מקבלים 25% מראש כדי לעזור בעלויות ההובלה, 25% נוספים לאחר חצי שנה והשאר בסיום שנה מלאה של עבודה.

עוד בנושא: הדירות הכי מזעזעות שהוצעו להשכרה בישראל


First National Bank
First National Bank by Jimmy Emerson, DVM (CC BY-NC-ND)

מנקאטו, קנזס

העיר מנקאטו, הממוקמת בלב מחוז ג'וול, היא אחת ממספר ערים בקנזס המציעות מגרשים בחינם בקרבת בתי ספר תיכוניים מקומיים, בתי חולים ומסעדות. אלו המעוניינים לנצל את ההצעה יצטרכו לקבל אישור מראש לבנייה, להתראיין למועצת העיר, לבנות בית של 3 חדרי שינה לפחות בגודל של 110 מ"ר (לא כולל מרתף, מוסך ומרפסת) ולפעול על פי כמה הנחיות ספציפיות אחרות בעת הבנייה.

עוד בנושא: רוצים בית מסודר? תתחילו עם לזרוק את הדברים הבאים


ontariooregonTA.max-784x410.jpg
@TripAdvisor

אונטריו, אורגון

אונטריו, הממוקמת על גדות נהר הנחש, מספקת גישה לנופים מדהימים הכוללים קניונים, נהרות והרים ומציעה שפע של פעילויות פנאי לאורך הנהר. תמריצי הדיור מציעים 10,000 דולר במזומן למי שמוכן לבנות בעיר בתים משפחתיים גדולים יותר מ-148 מ"ר או בתים בגודל של יותר מ-125 מ"ר הכוללים גם מוסך ל-2 רכבים ושני חדרי אמבטיה. הבנייה צריכה להסתיים תוך שנתיים מרגע האישור.

עוד בנושא: הבתים הכי יקרים של הסלבס


Baltimore, Maryland, USA Inner Harbor Skyline Aerial Panorama
Kruck20/istockphoto

בולטימור, מרילנד

בכל שנה, ניתן להשתתף בהגרלה ולהיות אחד מ-20 ברי המזל שזוכים ב-5,000 דולר לתשלום מקדמה לבית וסיוע בעלויות והלוואות למשך לחמש שנים. כדי להיות זכאים, הבית שתרכשו יצטרך להיות מקום המגורים העיקרי, תצטרכו לשלם לפחות 1,000 דולר לצורך רכישת הבית ולהחזיק במשכנתא שאינה עולה על 517,500 דולר עבור בית חד משפחתי. 


Harmony, Minnesota, Jem Theater, Theatre
Harmony, Minnesota, Jem Theater, Theatre by photolibrarian (CC BY-NC-ND)

הרמוני, מינסוטה

עיר קטנה עם קסם מקומי המציעה מגוון מסלולי אופניים, מערות, דיג וחיות בר, קהילות אמיש וסיורי מבשלות ומזקקות. ההנחות לרכישת בית נעות בין 5000 דולר ל-12,0000 דולר לאלו הבונים בית חדש. סכום ההנחה תלוי בערך השוק של הבית החדש וישולם לבעל הבית לאחר השלמת המאפיינים החיצוניים הנדרשים בבית.

עוד בנושא: סיפורים אמיתיים על ועדי שכונה מרושעים


claremontTA.max-784x410.jpg
@TripAdvisor

קלרמונט, מינסוטה

קלרמונט, הממוקמת במחוז דודג' ומציעה תחושה פרברית שקטה, מספקת כרגע מגרשים בחינם במטרה לעודד בניית בתים צמודי קרקע. מגרשים בחינם זמינים למשקי בית בני שני אנשים או פחות עם הכנסה שנתית ברוטו של 91,800 דולר ומטה, או למשקי בית בני שלושה אנשים או יותר עם הכנסה ברוטו של 105,570 דולר או פחות.


Elmwood, Nebraska
Elmwood, Nebraska by RLEVANS (CC BY-ND)

אלמווד, נברסקה

אלמווד הוא כפר יפהפה הממוקם בין הערים לינקולן ואומהה, המציע תחושה קהילתית ושקטה ביחד עם קרבה לעיר. אם תוכלו להתחיל בבנייה תוך שנה ולסיים תוך שנתיים ממועד הרכישה, תוכלו לדרוש מגרש בחינם. המגרשים דורשים פיקדון בסך 500 דולר, שיוחזרו אליכם לאחר השלמת הבנייה.

עוד בנושא: הנופים הכי יפים בעולם


Curtis, Nebraska
BOB WESTON/istockphoto

קרטיס, נברסקה

קרטיס, עיר הממוקמת במחוז פרונטיר, מכנה את עצמה "עיר הפסחא של נברסקה" הודות לתחרות הפסחא השנתית שהיא מקיימת. בעיר, שהיא גם ביתו של בית ספר חקלאי ידוע, יש מספר תמריצי מעבר זמינים הכוללים מגרשים חינמיים לבניית בתים צמודי קרקע, כמו גם למבני תעשייה או מסחר. בנוסף, משפחות עם ילדים בני 18 ומטה שעוברים לכאן ונרשמים לבתי הספר הציבוריים יכולים לקבל עד 1,000 דולר.


Lincoln County Courthouse  (KS) 3/4
BOB WESTON/istockphoto

לינקולן, קנזס

העיר מספקת מגרשים הנעים בין 1.3 ל-3.25 דונם הממוקמים במרחק כמה רחובות מבתי הספר התיכוניים המקומיים, בתי חולים, מגרשי כדורגל, פארקים ומרכז העיר. הבתים צריכים להיות בגודל של לפחות 120 מ"ר ולהיבנות לפי הנחיות עיצוב מוגדרות.

עוד בנושא: טרנדים עכשוויים לעיצוב הבית


Kalamazoo, Michigan, USA Cityscape
Sean Pavone/istockphoto

דרום מערב מישיגן

קהילות החוף הממוקמות בדרום מערב מישיגן מציעות חופים מושלמים, אוכל מצויין, מערכות לימוד טובות וסביבה ידידותית למשפחה, ומשלמות עד 15,000 דולר למי שרוכש בית חדש בעלות של 200,000 דולר ומעלה במקומות מוגדרים. הקאץ' הוא שצריך לעבוד במשרה מלאה מחוץ לאזור, אבל חבילת ההטבות כוללת גם אפשרויות תחבורה בחינם למשך שנה, החל משירותי רכב ועד שימוש בשדות תעופה אזוריים, חופשי-שנתי לרכבת ועוד. מעבר לזה גם תקבלו כניסה חופשית לחופים מקומיים ומגרשי גולף במשך שנה.


Tucson Arizona skyline cityscape and Santa Catalina Mountains at sunset
dszc/istockphoto

טוסון, אריזונה

טוסון נחשבת לאחת הערים שהכי שווה לגור בהן ברחבי ארה"ב בזכות נגישות במרחק הליכה, מחירים סבירים והיצע עירוני לצד שטחים ירוקים. העיר מציעה לעובדים מרוחקים תמריצים כספיים בשווי של 7,650 דולר לביצוע המעבר. אלו כוללים 1,500 דולר להובלה, 500 דולר למשרד, אינטרנט חינם לשנה בשווי של 1,500 דולר, סיוע בהצעות נדל"ן ושירותי תמיכה בקריירה בשווי כולל של למעלה מ-1,700 דולר.


bloomfield square 19
bloomfield square 19 by Jo Naylor (CC BY)

בלומפילד, איווה

בלומפילד מציעה ארכיטקטורה היסטורית, פארקי מים, כפרים הולנדיים, חוות וסביבה ידידותית למשפחות. העיר מציעה תמריצי דיור כבר כמה שנים, כשהעדכני ביותר כולל עד 15,000 דולר לבניית בתים חד ודו משפחתיים. המענקים נעים בהתאם לערך המוערך של הבית, כאשר 10,000 דולר ניתנים עבור בתים שערכם בין 150,000 ל-200,000 דולר; 12,500 עבור בתים שבין 200,00 ל-300,000 דולר, ו-15,000 דולר עבור בתים המוערכים ב-300,000 דולר ומעלה.


New Richland, Minnesota
New Richland, Minnesota by Jonathunder (CC BY-SA)

ניו ריצ'לנד, מינסוטה

ניו ריצ'לנד מציעה תחושה אמיתית של עיירה אמריקאית קטנה, עסקים קטנים וקהילה חזקה. באמצעות תכנית הקרקע החופשית של Homestake, מי שעובר לניו ריצ'לנד יכול לקבל מגרש חינם ולבנות עליו בית. הקאץ' היחידי הוא שצריך לבנות את הבית בטווח של שנה.


marionTA.max-784x410.jpg
@TripAdvisor
Sail boat racing
mrclark321/istockphoto