5 שאלות שבני הזוג ישאלו אתכם - אם הם בוגדים

concept of work from home, remote learning and online marketing

Santiaga/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
concept of work from home, remote learning and online marketing
Santiaga/istockphoto

שאלות חשודות

עבור רבים מאיתנו, אין פחד גדול יותר מלחוות בגידה מצד בן או בת הזוג. בנוסף לפגיעה, ישנה הידיעה שבגידה היא אחת הסיבות העיקריות לכך שמערכות יחסים מסתיימות. מומחים טוענים שבוגדים משתמשים לעתים קרובות בתשאול כטקטיקה המסייעת להם בניהול הרומן. על ידי שאלות מסוימות, הבוגדים נמנעים מחוסר עקביות בשקרים ומשתיקים את החשדות של בני הזוג. אלו 5 השאלות הכי נפוצות שבני הזוג הבוגדים שואלים. המשיכו לקרוא.
למה גברים בוגדים? אלו הסיבות הכי נפוצות

Couple Talking at a Cafe
georgeclerk/istockphoto

"למה את/ה מתנהג/ת מוזר?"

בוגדים רבים מפתחים פרנויה וחוששים שבני הזוג חושדים בהם, גם אם לא. כתוצאה מכך, בוגדים עשויים להתחיל לפקפק בהתנהגות של בני הזוג ולשאול אותם שאלות כמו "למה את/ה מתנהג/ת מוזר?" - גם אם ההתנהגות שלהם לא השתנתה. אם בני הזוג שלכם בוגדים בכם, הם עשויים לשאול את השאלה הזאת כדי לברר אם שמתם לב לכך שהם בעצמם מתנהגים מוזר לאחרונה.
למה גברים בוגדים? אלו הסיבות הכי נפוצות

Husband and wife having serious conversation
SDI Productions/istockphoto

"מה את/ה עושה הלילה?"

רובנו רוצים שבני הזוג שלנו יתעניינו במה שקורה בחיינו, אבל זה כנראה דגל אדום אם זה מתחיל לקרות משום מקום. אם אתם מבחינים בשינוי פתאומי בסקרנות של בני הזוג לגבי לוח הזמנים שלכם - יכול להיות שזה כי הם בוגדים. מישהו שבוגד עלול להתחיל לשאול דברים כמו, "מה את/ה עושה הלילה?" או "באיזה שעה את/ה חוזר/ת הביתה?" הם שואלים כדי שיוכלו לתכנן פגישות עם המאהב או המאהבת.
עוד בנושא: סוגי גברים שאסור להתחתן איתם

Two guys cooking healthy together at home
RossHelen/istockphoto

"את/ה חושב/ת שהוא/היא מושך/ת?"

לפי המומחים, השלכה היא נושא ענק שמופיע לעתים קרובות כאשר מישהו בוגד. אנשים צפויים להשליך כשהם מרגישים אשמה בגלל משהו שהם עשו - כמו בגידה. זה בתורו יוביל לשאלות כמו, "האם אתה נמשך ל(אדם מסוים)?" או "האם את חושבת שהבחור שעובד איתך מושך?" הסיבה לכך היא שזו האשמה שלהם שמדברת. הבוגדים מתחילים לפחד שמה שהם עושים קורה להם. זה מונע באשמה.
למה נשים בוגדות? אלו הסיבות הכי נפוצות

Young couple having an argument outdoors
FG Trade Latin/istockphoto

"למה את/ה שואל/ת אותי את זה?"

ברוב המקרים, אנשים שבוגדים עושים גזלייטינג לבני הזוג. זה עשוי להתחיל בכך שהם ינסו להפנות את השאלה וההאשמה אליכם בכל פעם שאתם שואלים אותם משהו. שאלה כמו "למה את/ה שואל/ת אותי את זה?" מעידה שייתכן שהשואל מנסה להסיט ממנו חשדות. אם בני הזוג בוגדים בכם, הם עשויים לנסות לגרום לכם להרגיש שאתם לא הגיוניים או חשודים. שאלת גזלייטינג נוספת היא, "את/ה בטוח/ה שאת/ה לא מגזימ/ה?" בוגדים עשוי לשאול זאת כדי לגרום לכם לפקפק באינסטינקטים שלכם. הם עשויים לנסות לשכנע אתכם שאתם מדמיינים או שאתם פרנואידים.
עוד בנושא: סוגי נשים שאסור להתחתן איתן

Portrait of lovely couple with smart phones in hands, cheerful charming woman checking her email, man follows her secret correspondence with jealous expression over grey background
Deagreez/istockphoto

"את/ה בוגד/ת בי?"

השלכה וגזלייטינג של בוגדים יכולים להיות גרועים עד כדי כך שהם בסופו של דבר ישאלו אתכם אם אתם בוגדים בהם. השאלה הכי נפוצה שבוגדים עם תחושת אשמה שואלים היא "את/ה בוגד/ת בי?" זה נשמע אבסורד, אבל זה נכון. כבני אדם, אנחנו רואים באחרים את הדברים שאנחנו עצמנו נאבקים בהם. אם בני הזוג שלכם מאשימים אתכם שאתם בוגדים בהם, ייתכן מאוד שהם אלו שבוגדים.
עוד בנושא: הנה עוד סימנים לבגידה שקל לפספס

concept of work from home, remote learning and online marketing
Santiaga/istockphoto