אסטרולוגים מדרגים: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Big Ideas

RichVintage/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Big Ideas
RichVintage/istockphoto

חכמים מלידה

לאנשים החכמים ביותר בעולם יש תכונות משותפות: הם חכמים מטבעם, חושבים על רעיונות יצירתיים בקלות, ולעיתים קרובות יש להם מוסר עבודה שמוביל אותם להצלחה. אבל האם תהיתם פעם למה אנשים מסוימים מבריקים יותר מאחרים? ייתכן שגם לאסטרולוגיה יש יד בדבר. מאנשים מבריקים באופן טבעי ועד מדעני טילים- אלו 6 המזלות הכי חכמים בגלגל המזלות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 6: מזל סרטן

לבני מזל סרטן יש שילוב של אינטואיציה ורגישות גבוהה ביחד עם אופי ערמומי, וזה משרת אותם לא רק במערכות יחסים קרובות. הם יכולים להצליח בעסקים כי הם מבינים כיצד לספק מענה שאחרים לא יכולים לעמוד בפניו. הם מצוינים בלקרוא אנשים ולהגיב לרגשות שלהם בצורה מופתית, בלי להתבלבל. זה אינדיקציה לאינטליגנציה רגשית גבוהה שמעט מזלות אחרים יכולים לשכפל.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 5: מזל מאזניים

בני מזל מאזניים קוראים הרבה ספרים, מבקרים במוזיאונים וצורכים הרבה ידע במגוון נושאים. עם זאת, החכמה שלהם לא מסתכמת רק בצבירת ידע. לבני מזל מאזניים יש נטייה לאמנויות ואינטליגנציה שמתבטאת באמצעות יצירתיות, כמו מוזיקה או ציור. מה גם שהם אנשי שיחה קולחים, שזו עוד דרך בה הם מרחיבים את האינטלקט שלהם.

עוד בנושא: זה המזל הכי מושך בגלגל המזלות

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 4: מזל קשת

קשתים מעדיפים לרכוש ידע באמצעות חוויות. הם נוטים להיות הוגים עצמאיים וחופשיים, אבל הם לא דוחים מחקר ורציונליות. למעשה, הרצון שלהם לגלות את האמת גורם להם, לא פעם, להתאמץ כדי להשיג מידע. לדוגמה, מזל קשת שרוצה ללמוד שפה או מטבח חדש, עשוי לנסוע למדינה אחרת כדי ללמוד מהמקומיים. קשתים לוקחים את המידע שהם לומדים ומיישמים אותו לחייהם בצורה שחורגת מהאקדמיה ונותנת להם יתרון.

עוד בנושא: המזלות הכי מצחיקים

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 3: מזל תאומים

בני מזל תאומים תמיד סופגים מידע חדש - בין אם זה אומר שהם ינברו באינטרנט בנושא שהוזכר בקצרה במשרד, או ילמדו כל מה שצריך לדעת על חברה שהם מתכננים להגיש אליה מועמדות לעבודה. יש להם מודעות חזקה ותקשורת חדה, מה שהופך אותם לחכמים ונבונים מאוד. למעשה, הם המזל הכי נבון בגלגל המזלות. אז למה הם לא נמצאים במקום הראשון? בני מזל תאומים מוסחים כל כך בקלות, שהם נוטים להתעסק במספר נושאים באופן שטחי במקום לפתח מומחיות בנושא אחד. 

עוד בנושא: המזלות הכי טובים והכי גרועים במיטה

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 2: מזל בתולה

בני מזל בתולה החרוצים והפרפקציוניסטים נוטים לככב באקדמיה, והם בעלי אינטליגנציה פרקטית, מה שהופך אותך למצטיינים במתן עצות. אבל זה לא נגמר בזה. כל מה שהם לומדים, הם צריכים להבין בעצמם או מוכרחים להבין מה עומד מאחורי זה. 

עוד בנושא: איזו עבודה מתאימה לך לפי המזל שלך?

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל דלי

המזל החכם ביותר בגלגל המזלות הוא מזל דלי. הם נשלטים על ידי אורנוס - כוכב החדשנות, היצירתיות והתודעה המורחבת. בגלל זה, הם עושים הרבה מיותר מאשר לזרוק עובדות- הם מנתחים את המידע שמגיע אליהם. הם חדשניים, אקסצנטריים, ולעתים קרובות מקדימים את זמנם. הם מבינים כיצד טרנדים פועלים ויפעלו ועשויים לראות חזון עתידי שאחרים לא יכולים להעריך בהווה.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות