: אנשי מקצוע משתפים: 15 סיפורי זוועה מחתונות שיגרמו לכם להתכווץ

Bride In Bedroom Having Second Thoughts Before Wedding

monkeybusinessimages/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Bride In Bedroom Having Second Thoughts Before Wedding
monkeybusinessimages/istockphoto

מצעד החתונות הכי נוראיות

ההכנות לחתונה מוציאות מחלק מהאנשים את הטוב ביותר ומאחרים את הרע ביותר. אם לוקחים בחשבון טיימינג, קשיים טכניים ומזג אוויר לא צפוי, זה נס אם אי פעם התרחשה חתונה נטולת תקלות. לרגל עונת החתונות ריכזנו עבורכם כמה סיפורי זוועה על אסונות בלתי נשכחים ביום החתונה, החל מעכברוש לא קרוא ועד קטטה באולם האירועים.

עוד בנושא: החתונות הכי מוגזמות של הסלבס

iStock-1266999370.max-784x410.jpg
AlexanderFord/istockphoto

השיער של השושבינה עלה באש

"הייתה חתונה שעבדתי בה בשנות ה-80, כשהשיער היה ממש גדול עם הרבה ספריי שיער", סיפרה נואל טרטיק גוסלינג, כנרת מקצועית באינדיאנפוליס במשך יותר מ-30 שנה. "ניגנו בחתונה בערב, ומאחורי השושבינות היו מסודרות עששיות גדולות. אחת השושבינות לקחה את הזר של הכלה וכשהיא נשענה לאחור שמנו לב לריח רע". שערה של השושבינה עלה באש. למרבה המזל, הכלה כיבתה את האש עם ההינומה שלה והמשיכה את הערב.

ניצחו את מבחן הזמן: הסלבס שמצאו אהבת אמת בהוליווד

Mother Congratulating her Daughter on a Wedding day
CasarsaGuru/istockphoto

אם החתן השתגעה

משתמש Reddit תיאר חתונה מסויטת שמגדירה מחדש את החמות מהגיהנום. בנוסף לכך שאם החתן לבשה שמלה שנראתה באופן מחשיד כמו שמלת כלה, "היא התחילה להשמיע קול בכי נורא ברגע שהתחילו נדרי החתונה, ולא הפסיקה עד שהזוג הוכרז כבעל ואישה. היא רצה מיד לקדמת הבמה, הזיזה את הכלה עם המרפק והשליכה את עצמה לזרועות החתן. היא הדירה את הכלה מתוך הרבה מתמונות החתונה כדי להצטלם לבד עם בנה האהוב ונשאה נאום חתונה מטורף על כך שהיא לא האמינה שהכלה גונבת את התינוק היחיד שלה ורמזה שהבן התחתן איתה רק בגלל שהיא הייתה בהריון. הם היו ביחד 5 שנים".

זה נגמר במסיבת הרווקים: הנישואים הכי קצרים של הסלבס

iStock-1216129882.max-784x410.jpg
Claudia Iacob/istockphoto

הדוד פוצץ את החתונה

בעוד שבת הדודה מדרגה שלישית של אמא שלכם יכולה להיות קצת מביכה, יש אורחים שיכולים ממש להרוס את החתונה היקרה שלכם. "הדוד של החתן רצה לעשות כניסה מפוארת", אמר ברוס קאהלר, מומחה לחתונות נושא ביעדים אקזוטים. "הוא ביקש ממונית לאסוף אותו מאתר הנופש ולקחת אותו לשדה התעופה כדי שיוכל לטוס במסוק חזרה לאתר הנופש". הוא רק שכח לברר אם יש מנחת מסוקים באתר. בגלל הפעלול שלו, החתונה ההינדית על חוף הים, שעליה אמר קאהלר שלא חסכו בהוצאות, התפוצצה לחלוטין - תרתי משמע. מסגרת הפרחים היפה של טקס החופה נהרסה לחלוטין בעקבות נחיתת המסוק, הדוד נפל לתוך המים והחליפה הלבנה שלו הייתה ספוגה במים. כפר הנופש סירב לדרישת הזוג לקבל החזר עבור החתונה שנהרסה.

עוד בנושא: סוגי גברים שממש לא מומלץ להתחתן איתם

iStock-175510942.max-784x410.jpg
pixelfit/istockphoto

החתן והכלה נעצרו

דרום אפריקה התייחסה ברצינות לסגרים בעת מגיפת הקורונה. חתן וכלה נעצרו בחתונתם ונלקחו מיד לתחנת משטרה מכיוון שערכו חתונה כשהיה איסור כלל ארצי על התכנסויות ציבוריות. כל 50 האורחים והכומר שערך את הטקס נעצרו גם הם. אנחנו מקווים שהם הצליחו לשתות כוס שמפניה חגיגית בתא המעצר.

עוד בנושא: הסלבס שלא מצליחים להפסיק להתחתן ולהתגרש ולהתחתן

iStock-1031484144.max-784x410.jpg
andreonegin/istockphoto

הזוג המאושר נשדד

חתונה של זוג אחד מפלורידה הגיעה לחדשות והפכה לבלתי נשכחת, מכל הסיבות הלא נכונות. גנב הצליח לשים את ידו על תיק שהכיל את המתנות היקרות שהזוג קיבל ואת רישיון הנישואין שלהם. החתן והכלה לא הצליחו לספור את הכסף שקיבלו, אך ההערכות נעות בין 3,000 ל-5,000 דולר. אחותו של החתן החלה במימון המונים בניסיון לכסות את האובדן, אך בני הזוג עדיין היו צריכים להוציא רישיון נישואים חדש.

iStock-1304464168.max-784x410.jpg
Andrey Sayfutdinov/istockphoto

לחתן היו יותר מסתם פרפרים בבטן

לא כולם מצליחים להתמודד עם המתח סביב היום הגדול. "פעם אחת היה לנו חתן שהיה כל כך נרגש, שהקיא בשירותים בערך 20 דקות", אמרה מתכננת החתונות העולמית, טריסה קרוק מ-"BTS Event Management". הוא היה כל כך נבוך ופחד שהכלה שלו תחשוב שהוא לא רוצה להתחתן. הצמדנו את אחד מחברי הצוות שלנו לחתן כדי לוודא שהוא אוסף את עצמו, חבר צוות אחר הוצב ברחבת הטקס לוודא שהאורחים מרוצים והשמפניה זורמת, ועוד אחת מהבנות שלנו הסיחה את דעתה של הכלה עם כמה תמונות של כלה ושושבינה ברגע האחרון כדי שהיא לא תדע שמשהו לא בסדר."למרבה המזל, החתן הרגיש טוב יותר והטקס התנהל ללא תקלות".

עוד בנושא: פרשיות האהבה הגדולות בהיסטוריה

iStock-479914476.max-784x410.jpg
mofles/istockphoto

פרצה קטטה המונית

כולנו שמענו על אורחים שמתבלבלים קצת בחתונה אחרי ששתו יותר מדי, אבל חתונה אחת בגלנדייל, קליפורניה התלקחה לקטטה המונית בה לקחו חלק יותר ממאה אנשים. לאחר פניות מרובות למשטרה, נעצר אדם אחד שניסה להכות את השוטרים שהגיעו להרגיע את הרוחות. שוטרים אחרים נפצעו גם הם כשניסו לעצור את הקטטה. 

iStock-1315564552.max-784x410.jpg
Nadtochiy/istockphoto

השושבין חשף את עצמו מול האורחים

"אני מתכנן חתונות באתרי נופש הכל כלול", אומר ברוס קאהלר. "ובכל פעם שיש אלכוהול בלתי מוגבל, יש סיכוי שמישהו יעשה משהו לא צפוי שהיינו מעדיפים שלא יקרה". שושבין אחד נשא נאום שלדעתו כנראה היה מצחיק. "הוא דיבר על תקופת הקולג' ואיך לו ולחתן היו ישבנים נהדרים, ואז הוא הסתובב וחשף את עצמו מול כל אורחי החתונה". מעניין אם יש את זה בווידאו.

iStock-157441500.max-784x410.jpg
pascalgenest/istockphoto

החתן קילל את הכלה בטקס החופה

"לפני 10 שנים בערך, ניגנתי בכינור בגן אירועים נפלא בטבע", מספרת הכנרית נואל גוסלינג. "החתן והכלה התחילו את הטקס, ובתורו של החתן לפנות אל הכלה הוא פשוט החל לקלל אותה. אני אפילו לא רוצה להגיד את המילים בקול. כל האורחים צפו בהערצה. הם לא נראו מבוהלים בכלל. חשבתי שאני בפרק של 'אזור הדמדומים'. חבר אחר ברביעיית המיתרים אמר לי לבסוף שלחתן יש תסמונת טורט, הפרעה נוירולוגית שעלולה לגרום ללוקים בה להשמיע תנועות או קולות לא רצויים כולל קללות. הלחץ של החתונה כנראה החמיר את זה".

אל תלכו לישון כועסים - ועוד "טיפים" נפוצים לזוגיות שהם עצות גרועות

iStock-690833732.max-784x410.jpg
Rawpixel/istockphoto

החתן נאלץ לבקש מהמאבטחים ללוות את דודו החוצה

לא כל האורחים הביעו תמיכה בחתונה גאה של זוג הומוסקסואלים. "היה איזה דוד שבאופן כללי לא תמך ב'אורח חיים להט"בי', וככל שהוא השתכר, כך זה התגבר ודעותיו נהיו יותר פומביות", מספר ברוס קאלר. למרבה המזל, החתנים לא התכוונו לתת לאף אחד להרוס את היום הגדול שלהם. "האחיין שלו, שהיה זה שהתחתן, ביקש מהמאבטחים באתר הנופש ללוות אותו החוצה".

iStock-517513422.max-784x410.jpg
EyeMark/istockphoto

סערה ענקית השביתה את הטקס

כולנו שמענו על עיכובים בגלל מזג האוויר, אבל במקרה הזה החתונה בוטלה לחלוטין. "היתה סערה ענקית ועצומה בדרך, ואפשר היה לראות שזה משהו רציני", מספר טרטיק גוסלינג. "אבל האדם שערך את הטקס לקח את הזמן עם ההקדמה, בעיקר הודה לאורחים שהגיעו. לבסוף כשהגיע הרגע לטקס עצמו, השמיים נפתחו". אורחי החתונה מיהרו פנימה לקבלת הפנים המקורה, שהחלה מיד - אך טקס החתונה מעולם לא הושלם. "אני לא בטוח אם הם התחתנו אי פעם".

עוצמה של 10,000 פצצות אטום: אסובות הטבע הכי גדולים בהיסטוריה

iStock-175997551.max-784x410.jpg
ericsphotography/istockphoto

אורחים לא מוזמנים

"ניגנתי עם רביעיית מיתרים בחתונה שהתקיימה באסם. זה היה כששמלות חתונה נפוחות עוד היו אופנתיות", נזכרת גוסלינג. "ראינו חולדה זוחלת מהקורות של האסם. זה לא היה עכבר שדה קטן וחמוד, אלא חולדה גדולה עם זנב ארוך ומגושם, אולי 22 או 25 ס"מ והיא נכנסה מתחת לשמלה של הכלה עם זנב החולדה בולט החוצה. החלק התחתון של השמלה היה כל כך נפוח שהכלה לא שמה לב. הסתכלתי על החתן והוא הניד בראשו כאילו אמר, 'אל תגיד כלום, בבקשה'." בעוד כולם יכלו לראות את זנב החולדה (והצלם אפילו צילם צילום תקריב), החולדה נשארה במקום בלי שלכלה היה מושג. "זה גם לא היה טקס קצר. הם הקריאו שירים אחד לשני עם הזנב הזה מבצבץ".

עוד בנושא: החיות החכמות בעולם

iStock-183823289.max-784x410.jpg
TerryJ/istockphoto

החתן התחיל עם המזכירה של מתכנן האירוע

לפעמים חתונות משתבשות עוד לפני שהן קורות. "כשהכלה הולכת לשירותים והחתן מנצל את ההזדמנות הזו כדי להתחיל עם המזכירה שלי, אתה יודע שהדברים לא יגמרו בטוב", אומר ברוס קאלר. "בסוף הם ביטלו את החתונה. הכלה הייתה קצת תלותית והחתן היה קצת מרוכז בעצמו, אז זו לא הייתה ממש הפתעה”.

עוד בנושא: גברים שאסור להתחתן איתם

iStock-1291417558.max-784x410.jpg
Andrey Grigoriev/istockphoto

אם הכלה אושפזה בבית החולים

למרות שלסיפור הזה סוף טוב, זה כנראה לא זיכרון החתונה המאושר ביותר. "אמא של הכלה חלתה", אמר ברוס קאלר. "היא התמוטטה בגלל תסחיף והייתה צריכה להגיע לבית החולים." החדשות הטובות הן שלבסוף זו היתה רק מהמורה בדרך. "עשינו כמה שיחות טלפון, הוצאנו אותה מבית החולים, ועם אחות וסייע צמודים היא יכלה לראות את בתה מתחתנת".