סלבס שהצהירו שהם בחיים לא יתחתנו - והסבירו טוב מאוד גם למה

Oprah Winfrey

DepositPhotos.com

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Oprah Winfrey
DepositPhotos.com

"מיטת הנישואים, היא מיתת האהבה"

חולמים להתחתן עם סלב? קודם כל, קרה כבר שסלבס שהתחתנו עם מעריצים. שנית כל, עם הסלבס הבאים זה בטוח לא יקרה. מדוע ולמה? הם הצהירו שהם ממש לא מתכוונים להתחתן ולכל אחד מהם יש את הסיבות המוצדקות שלו. המשיכו לקרוא.


Charlize Theron
Frazer Harrison/Staff/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

שרליז ת'רון

יש אנשים שכבר מגיל צעיר יודעים שהם לא מתכוונים להתחתן, ושרליז ת'רון היא אחת מהם. "אני לא בקשר הרבה מאוד זמן. מעולם לא רציתי להתחתן", סיפרה ת'רון למגזין גלמור בשנת 2019. "זו האמת שלי. אנשים לא מבינים את זה." אולי זה קשור לעצם העובדה שאמא שלה ירתה באביה המכה? יכול להיות.

עוד בנושא: סלבס שעברו ילדות קשה וטראומטית ולא היה לכם מושג

Drew Barrymore
PopularImages/ DepositPhotos

דרו ברימור

"לעולם. לעולם, לעולם, לעולם, לעולם לא אתחתן שוב!" אמרה ברימור בראיון למגזין 'People'. "ואני גם מאמינה שאנשים לא צריכים לומר את המילה 'לעולם', אבל אני לעולם-לעולם לא אתחתן". ברימור, שהתחתנה 3 פעמים, הוסיפה: "אנחנו מנסים להחזיק במוסד שהתחיל כשהחבר הכי קרוב אליך היה במרחק 3 שעות נסיעה על סוס ותוחלת החיים הייתה 30 שנה".

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס

033116 oprahs favorite things goop store for less 1 310

אופרה וינפרי

אופרה וינפרי ובן זוגה התארסו בשנת 1993, אבל החליטו שלא להתחתן. "ברגע שאמרתי 'כן' להצעתו, עלו לי ספקות", כתבה וינפרי לאחרונה. "הבנתי שאני לא רוצה להתחתן. רציתי שיציעו לי. רציתי לדעת שהוא מרגיש שאני ראויה להיות האחת שלו, אבל לא רציתי את ההקרבה, הפשרות, היומיום… החיים והתכנית שלי היו בראש סדר העדיפויות שלי, ושנינו ידענו זאת".

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות לפרידה וגירושין


Shakira 2016
PopularImages/depositphotos

שאקירה

שאקירה ופיקה בזוגיות פלוס שניים, אבל שאקירה לא רוצה להתחתן. "אם להגיד את האמת", סיפרה בראיון משותף. "אני לא רוצה שהוא יראה בי את אישתו. אני מעדיפה שהוא יראה בי חברה שלו, מאהבת שלו… אני רוצה להשאיר אותו דרוך, שידע שהכל יכול לקרות, לכאן ולכאן".

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות בגללן גברים בוגדים

Whoopi Goldberg
Sam Aronov/shutterstock

וופי גולדברג

לאחר שנישאה שלוש פעמים בעבר, גולדברג מספרת שהיא "הרבה יותר מאושרת לבד" והוסיפה שהיא "יתד עגול" ונישואים הם "חור מרובע" - והרי כולנו יודעים שיתד עגול לא נכנס לחור מרובע.

עוד בנושא: מחשבון אהבה נומרולוגי

הנדלר, 2016
הנדלר, 2016 by US Dept. of Education (None)

צ'לסי הנדלר

בשנת 2012 אמרה צ'לסי הנדלר למגזין 'More', "אני לא יודעת אם אני מתאימה לנישואין. אני לא יודעת אם ארצה להיות אישה של מישהו. זה הופך את הפרידה להרבה יותר מסובכת". מאז עברו 9 שנים וצ'לסי עלה.

Goldie Hawn and Kurt Russell
Goldie Hawn and Kurt Russell by Alan Light (CC BY)

קורט ראסל וגולדי הון

"שנינו היינו נשואים בעבר. לא עבד; אז למה לעשות זאת שוב?" אמרה הון שנמצאת בזוגיות עם ראסל קרוב ל-40 שנה. "נישואים הם עסקה כי בסופם, לא משנה כמה זמן הם נמשכו, מישהו חייב למישהו כסף. זה מגוחך לבסס מערכת יחסים על כסף".

עד בנושא: סלבס שהם הרבה יותר עניים ממה שחשבתם


Kris Jenner
JC Olivera/Stringer/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

קריס ג'נר

ג'נר, שהייתה נשואה כבר פעמיים, נמצאת היום בזוגיות ואין לה שום כוונה להתחתן בשלישית. בשנת 2018 היא התראיינה לפודקאסט 'Divorce Sucks!' ואמרה שעל סמך העבר שלה, היא לא חושבת שהיא צריכה להתחתן. "אין לי צורך ללבוש שמלה לבנה. עשיתי את זה. עשיתי את החתונה הגדולה, נולדו לי ילדים - שישה, אגב… אני פשוט מרגישה אסירת תודה ומבורכת על חוויות העבר שלי".

Ricky Gervais
Theo Wargo/Staff/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

ריקי ג'רווייס

ריקי ג'רווייס והסופרת ג'יין פאלון ביחד מאז 1982, והם לא נשואים פשוט כי לא אכפת להם מזה: "אנחנו לא נשואים כי אף אחד מאיתנו לא טרח לדאוג לזה", אמרה פאלון בשנת 2018. "אני חושבת שאם לאחד מאיתנו באמת היה אכפת, אז כנראה היינו עושים את זה".

עוד בנושא: דברים שגברים רוצים בדייט ראשון ולא אומרים


Sarah Silverman
Brad Barket/Stringer/Getty Images Entertainment/Getty Images North America

שרה סילברמן

בשנת 2014, שרה סילברמן צייצה בטוויטר: "הרגע קראתי שאני רוצה להתחתן וזה מצחיק כי אני לעולם לא אתחתן". שנה לאחר מכן הוסיפה שהיא פשוט לא רוצה שהממשלה תהיה מעורבת בחיי האהבה שלה.

Actress Diane Kruger at the Berlinale 2019
Actress Diane Kruger at the Berlinale 2019 by Harald Krichel (CC BY-SA)

דיאן קרוגר

דיאן קרוגר הייתה נשואה בעבר והיא לא מתכוונת לעשות זאת שוב: "מבלי להישמע פסימית, למדתי כי אני לא מאמינה בנישואים. אני מאמינה במחוייבות ואין שום מסמך שמבטיח את זה".

עוד בנושא: סימנים מקדימים לגירושין