למה נשים נמשכות? דברים סקסיים שגברים עושים בלי שהם יודעים

Boy and girl flirting

stock-eye/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Boy and girl flirting
stock-eye/istockphoto

מה נשים רוצות?

כשנשים מתארות את מה שהן מוצאות סקסי בגבר, זה לרוב מסתכם במראה הפיזי - המבנה שלו, הגובה שלו, השיער שלו... אבל יש כל כך הרבה פרמטרים ותתי פרמטרים אחרים, אם זה שפת גוף או מחוות עדינות. לפי מומחים מהתחום, יש כמה דברים מאוד ספציפיים שגברים יכולים לעשות בשביל לגרום לנשים להימשך אליהם. המשיכו לקרוא.
עוד בנושא: דברים שגברים רוצים בדייט הראשון ולא אומרים

Hands on hips! man looking to camera.
nazar_ab/istockphoto

תלבש שחור או אדום

צבע שחור מייצג "כוח וסמכות". גבר שלובש שחור נותן את הרושם שהוא מישהו חזק ואחראי, ואנשים שנמצאים בעמדות כוח וסמכות נחשבים לרוב לאטרקטיביים יותר. ואם לא שחור - אז אדום. מחקר משנת 2010 שפורסם בכתב העת Journal of Experimental Psychology: General מצא כי "נשים תופסות גברים מושכים יותר ונחשקים מבחינה מינית כאשר הן רואות אותם על רקע אדום או בלבוש אדום".
למה גברים בוגדים? אלו הסיבות הכי נפוצות

cropped view of businessman smelling perfume isolated on black
LightFieldStudios/istockphoto

שים בושם בניחוח מאסק

ניחוח מאסק מזכיר ריחות של יער או אדמה. ניחוח מהסוג הזה גורם לגברים להריח (ולהיראות) מקורקעים, נוחים ומתוחכמים. גם ניחוחות עם גוונים חמים כמו סנדלווד ופצ'ולי יעשו את העבודה.
למה נשים בוגדות? אלו הסיבות הכי נפוצות

Close up photo of a man's face before and after shaving. a young man with a beard. Comparison of a man's face with a beard and without a beard. use of aftershave cream
Aleksandr Rybalko/istockphoto

תשאיר זיפים קטנים על הפנים

מחקר משנת 2016 שפורסם ב-Journal of Evolutionary Psychology העריך את תגובותיהן של נשים לרמות שונות של שיער פנים ומצא כי זיפים כבדים היו המושכים ביותר, ואחריהם זיפים עדינים, זקנים מלאים ולבסוף, פנים מגולחות למשעי. יתרה מכך, מחקר נפרד משנת 2021 גם הגיע למסקנה שנשים נמשכות יותר לגברים עם זיפים מאשר גברים מגולחים.

A couple looking to each other
Gonzophoto/istockphoto

תעמוד זקוף

הוכח מדעית כי גברים שאינם עומדים זקוף נראים פחות אטרקטיביים בעיניי נשים. לכן, כדי לתפוס את תשומת הלב שלהן, יש לעמוד כשכפות הרגליים קצת פחות מרוחב הכתפיים. כדי להשלים את העמידה הבטוחה, יש לשמור את הכתפיים מאחור ואת הסנטר במקביל לרצפה.

עוד בנושא: סוגי גברים שאסור להתחתן איתם

On a road trip with our dog
AleksandarNakic/istockphoto

תנהג בטנדר שחור

מחקר משנת 2014 שנערך על ידי Insure.com תשאל 2,000 גברים ונשים לגבי סוג הרכב שהופך את המין השני לאטרקטיבי ביותר. עבור נשים, במקום הראשון היה טנדר (32%) ובמקום השני הייתה מכונית ספורט (27%). נשים בחרו ברוב המקרים בצבע שחור (53%) כצבע של מכוניות בהן נוהגים גברים נאים.
מחקרים קובעים: זו האישה עם הגוף המושלם

You are my biggest achievment
miodrag ignjatovic/istockphoto

תחזיק תינוק

כשאישה רואה גבר מקיים אינטראקציה טובה עם ילדים, היא בעצם מקבלת אות אבולוציוני תת-מודעי שאומר לה שאותו גבר יהיה אבא נהדר. איך להשיג תינוק? זה נושא לכתבה אחרת.
עוד בנושא: עובדות הזויות על תינוקות

Young man is playing with a dog and do selfie
Nazar Rybak/istockphoto

תצטלם עם כלב

מחקר משנת 2021 שנערך על ידי Honest Paws מצא כי 60 אחוז מהמשתתפות (600 רווקות) המשתמשות באפליקציות היכרויות - נוטות להיכנס יותר לפרופילים של גברים אם יש כלב בתמונה.
עוד בנושא: טעויות שאתם עושים באפליקציות להיכרויות

Man, patient or talking to psychologist on sofa in mental health, depression or anxiety counselling therapy. Psychology, stress or wellness counseling therapy help for person in rehabilitation clinic
PeopleImages/istockphoto

לך לטיפול

עבור נשים, יש משהו מאוד מושך בגבר שמאמץ את הפגיעות שלו ולוקח אחריות על הרווחה הנפשית שלו. נשים מעריכות גברים שיש להם את האומץ להיפתח בנוגע לבריאות הנפשית שלהם ולא חוששים להתמודד עם הפחדים שלהם חזיתית. זה מראה על כוח, מודעות עצמית ומחויבות לצמיחה אישית.
עוד בנושא: סימנים שאתם סובלים מדיכאון סמוי

woman man couple talking love young girl lifestyle boyfriend together smiling happy girlfriend romance cafe
Paperkites/istockphoto

תהיה עקבי

נוטה לאחר או לבטל תוכניות ברגע האחרון? תטפל בזה. כשזה נוגע למערכות יחסים, נשים משתוקקות לעקביות. כשגבר עקבי, מגיע לדייט ולא מהסס, הוא גורם לאישה להרגיש בטוחה איתו.
הגודל כן קובע? עובדות מפתיעות על מין

There are so many texts I need to reply to
gradyreese/istockphoto

שלח הודעות באופן קבוע

גם כשזה נודע להתכתבויות, עקביות היא המפתח. בעיניי רוב הנשים, גבר ששולח הודעות טקסט באופן קבוע ולא מפחד להיות זמין מדי הוא אדם בוגר רגשית שראוי לזמן שלהן.

Young man cleaning with a duster
Antonio_Diaz/istockphoto

תנקה

מחקר משנת 2022 שפורסם ב-Archives of Sexual Behavior מצא שנשים נמשכות פחות לבעלים שלהם כשהם לא עושים את חלקם במטלות הבית. רוב הנשים שדיווחו שהן עושות חלק גדול מעבודות הבית ביחס לבן הזוג, תפסו את בן הזוג כתלוי בהן כשזה נוגע לתפקוד משק הבית, וזה, בתורו, היה קשור לתשוקה נמוכה".

Couple on a first date
Ahmani Vidal/istockphoto

דבר איתה על ערכים משותפים

שמת לב שלך ולאישה שאתה מעוניין בה יש מחשבות דומות לגבי ילדים וזוגיות? תגיד לה. נשים נמשכות לרוב לגברים החולקים ערכים, אמונות ומטרות חיים דומות. זה יוצר תחושה של התאמה ופוטנציאל לעתיד ממלא ביחד. רק אל תשקר.
"מחר אני מתקן את זה": השקרים הכי נפוצים בזוגיות

Boy and girl flirting
stock-eye/istockphoto