Vin Diesel
John Phillips/Getty Images

סלבס שהיו חנונים בתיכון ולא היה לכם מושג

View Slideshow
Vin Diesel
John Phillips/Getty Images

נקמת החנונים

דוגמנית העל שלמדה הנדסה כימית, זוכת האוסקר שהשתתפה בתחרות כישרונות של מדענים צעירים וכוכב האקשן שהיה גיק של 'מבוכים ודרקונים' - אלו הסלבס שהיו חנונים בתיכון ולא היה לכם שמץ.

Jessica Alba 2017
Jean_Nelson/depositphotos

ג'סיקה אלבה

אמנם ג'סיקה אלבה יפהפייה, עשירה ומוכשרת, אבל כשלמדה בתיכון, התלמידות ה"מאגניבות" היו מתנכלות לה: "הייתי אוכלת את ארוחת הצהריים שלי במשרד האחיות כדי שלא אצטרך לשבת עם הבנות האחרות. מלבד העובדה שאני מגזע מעורב, להורים שלי לא היה כסף ולכן מעולם לא היו לי בגדים חמודים ואופנתיים או תיק גב מגניב".

עוד בנושא: סלבס שהייתה להם ילדות טראומטית ולא היה לכם מושג

Jennifer Garner
Kathy Hutchins/shutterstock

ג'ניפר גארנר

"הייתי חנונית אמיתית", סיפרה גארנר בראיון ל'דיילי מירור'. "לא הייתי פופולרית. הייתי אחת מאותן הבנות השקטות בקבוצה ואף פעם לא לבשתי את הבגדים הנכונים. הייתי בתזמורת בית הספר וזה היה נחשב חנוני בגיל 13. אם היו שואלים אותי אז מה ארצה להיות כשאגדל, התשובה שלי הייתה משהו כמו ספרנית".

עוד בנושא: סלבס שהייתה להם עבודה נוראית לפני שהתפרסמו


נולן גולד, 2015
נולן גולד, 2015 by iDominick (CC BY-SA)

נולן גולד

לנולן גולד, שהתפרסם בסדרה 'משפחה מודרנית', יש מנת משכל של 150 ועל כן הוא חבר ב'מנסה', שזה ארגון בינלאומי של אנשים מחוננים בעלי מנת משכל בתחום 2% העליונים של האוכלוסייה.

עוד בנושא: תרגילים שישמרו על המוח שלכם חד ומהיר

Taylor Swift 2018
Jean_Nelson/depositphotos

טיילור סוויפט

טיילור סיפרה בזמנו שהיא התחילה לכתוב שירים בבית הספר כי "הייתי לבד הרבה זמן. יצא לי לשבת לבד ולשמוע אנשים אומרים דברים כמו 'איזו מסיבה מדהימה תהיה בשישי. כולם מוזמנים חוץ מטיילור'."

עוד בנושא: העובדות הכי מפתיעות על הסלבס בישראל

Adam Levine
Frazer Harrison / Staff / Getty Images Entertainment / Getty Images North America / Getty Images CC

אדם לוין

לוין תיאר את עצמו המתבגר כ"נער מביך ולא מגניב" שגידל שיער ארוך כדי להיראות כמו אדי ודר מ'פרל ג'אם', וזה יצא "פשוט מביך. הייתי ילד חנון ואובססיבי למוזיקה".

Natalie Portman
Emma McIntyre/Getty Images

נטלי פורטמן

כשלמדה בתיכון, פורטמן לא הגיעה לבכורה של 'מלחמת הכוכבים: אימת הפנטום' כי היא נשארה בבית ללמוד לבגרויות. כתלמידה מחוננת, היא השתתפה בתחרות כישרונות יוקרתית של מדענים צעירים והגיעה לחצי הגמר. בהמשך, פורטמן למדה חצי שנה באוניברסיטה העברית בירושלים, במסגרת תוכנית חילופי הסטודנטים של הרווארד, שם למדה פסיכולוגיה.

עוד בנושא: הישראלים הכי מצליחים בעולם


Cindy Crawford
s_bukley/shutterstock

סינדי קרופורד

הנה משהו שלא ידעתם - קרופורד, שהייתה תלמידה מצטיינת בתיכון, קיבלה מלגה ללימודי הנדסה כימית באוניברסיטת נורת'ווסטרן. אמנם היא נשרה מהלימודים כדי להתמקד בקריירת הדוגמנות, אבל היא עדיין חנונית בנשמה.

Vin Diesel
John Phillips/Getty Images

וין דיזל

לפני שהפך לכוכב הוליוודי, דיזל היה אובססיבי למשחק מבוכים ודרקונים. הוא אפילו כתב את המבוא לספר 'שלושים שנות הרפתקה: חגיגה של מבוכים ודרקונים'.

עוד בנושא: משחקי קופסה מומלצים למתחילים

Lady Gaga
DepositPhotos.com

ליידי גאגא

סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה למדה בבית ספר קתולי פרטי לבנות, ולדבריה היא סבלה מבריונות: "היו אומרים שאני מכוערת, שיש לי אף גדול, שאני מוזרה… לפעמים לא רציתי ללכת לבית הספר".

עוד בנושא: הסודות והסיפורים מאחורי השירים

Robin Williams
Eva Rinaldi/Wikimedia Commons
Zac Efron
DepositPhotos.com

זאק אפרון

אמנם אפרון גילם את טרוי בולטון ב'היי סקול מוזיקל', אבל אין שום קשר בין הדמות לבין אפרון התיכוניסט: "הייתי חנון רזה ומביך שעסק במחזות זמר. זה לא בדיוק נחשב לדבר מגניב. מעולם לא הייתי מסתבך כמו שאר החברים שלי. ההורים שלי היו מאוד קפדניים".