חוקי דייטינג ישנים שהוכיחו את עצמם ותקפים גם היום

Seniors on a date in a restaurant

DepositPhotos.com

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Seniors on a date in a restaurant
DepositPhotos.com
020416 cheap valentines day date ideas slide 2 fs

המשיכו לעשות דברים חדשים ביחד

העצה הזו אולי מיושנת, אבל זו דרך קלה לשמר את הניצוץ של ההתאהבות הראשונית. חוויות חדשות משחררות דופמין ונוראדרנלין - המוליכים העצביים שאחראיים לפרפרים בבטן בתחילת קשר.

עוד בנושא: עובדות מדעיות על אהבה

restaurant waiter
DepositPhotos.com

שימו לב איך הוא/ היא מתייחסים למלצר

רוצים לדעת איך מישהו או מישהי יתייחסו אליכם? בחנו כיצד הם מתייחסים לאחרים, ובמיוחד למלצרים. האינטרקציה הזו תגלה לכם הרבה על האופי האמיתי של אותו אדם. זכרו - נחמד זו לא תכונת אופי. כולם יכולים להיות נחמדים, עד ש...


Let's Talk About Sex
FatCamera/istockphoto

לא למהר למיטה

אין שום דבר רע בהתניית "ענבים" בדייט הראשון, אבל זה גם לא רעיון רע לבנות מעט מתח ולקחת את הזמן לפני קיום יחסי מין. כך או כך, עדיף להמשיך למיטה רק אחרי שאתם מרגישים מוכנים מבחינה רגשית.

עוד בנושא: דברים שגברים רוצים בדייט הראשון ולא אומרים

Improvement: Replace the Front Door
David Papazian/shutterstock

החזיקו את הדלת

נשים מודרניות הן עצמאיות, חזקות ויכולות לפתוח את הדלת בעצמן, אבל עדיין מדובר במחווה אכפתית. אגב, היום המחווה הזו תקפה לשני המינים.


Older couple
jacoblund/istockphoto

התנצלו עם מתנה

התנצלות כנה היא תמיד מוערכת, אבל אם אתם רוצים להוסיף להתנצלות ערך מוסף - עשו זאת עם מתנה קטנה. זו מחווה ישנה שעובדת מדהים. איך אפשר לכעוס עליכם?

עוד בנושא: טיפים פופולריים ליחסים שהם עצות גרועות

on the phone on a date
GaudiLab

הכירו קודם את האדם שמולכם

לפני שאתם מכניסים את המילה "אהבה" למשוואה, נסו באמת להכיר את האדם שמולכם. הרבה פעמים אנחנו מתאהבים אחרי דייט ראשון, אבל זו רק אשליה. אי אפשר להתאהב באדם שלא מכירים, כיוון שאותו אדם לא באמת קיים. אל תפעלו לפי דחפים ותנו לאדם שמולכם את האפשרות להראות לכם מי הוא, ולהיפך.

Coffee and love note
VEX Collective/ istockphoto

השאירו פתקוני אהבה

פתק על הכרית או המראה עם כמה מילות אהבה הוא טיפ ישן שמרגש בדיוק כפי שריגש פעם, ואפילו יותר. זה שאנחנו חיים בעידן דיגיטלי ותמיד יכולים לשלוח וואטסאפ, רק מוסיף ערך להודעה בכתב יד.

Making Demands or Ultimatums
Wavebreakmedia/istockphoto

פתרו חילוקי דעות פנים מול פנים

למרות שקל יותר להתעמת ולהעלות חילוקי דעות בהתכתבות או בטלפון, הדבר הכי בריא למערכת היחסים הוא לעשות זאת בדרך המיושנת - פנים מול פנים. רק כך תוכלו לבטא את הרגשות שלכם באופן שלם ונכון.

עוד בנושא: השקרים הכי נפוצים בזוגיות

Date at a restaurant
DepositPhotos.com

מחמאות אמיתיות

מחמאה כנה, אמיתית וייחודית לאדם שמולכם יכולה לעשות ניסים ונפלאות. זו יכולה להיות מחמאה על הריח שלו או שלה, על הצחוק המדבק… כל עוד מדובר במחמאה אמיתית, מלאת כוונות ושאינה גנרית.

Dress In Colors …
Spiderstock/istockphoto

מתלבשים כדי להרשים

היום אנשים, ובעיקר נשים, מנסים להתלבש באופן סקסי כדי להרשים, אבל זו טעות. עדיף להגיע דייט עם בגד נוח, קלאסי ומחמיא. כך או כך, בדיוק כמו פעם - כמעט לכולנו יש סט קבוע של בגדים לדייט ראשון שעושה את העבודה.

עוד בנושא: בגדים ופריטי לבוש שחוללו מהפכה

guy holding cell phone
pixelfit

לא לשחק משחקים

אם לא תתקשרו בחזרה או תגיבו מיד להודעה של מישהו שמוצא חן בעיניכם, זה לא יגרום לאותו אדם להתאהב בכם. מאז ומתמיד, הטיפ הכי טוב הוא להיות פתוחים וכנים - רק כך יצמח קשר בריא.

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות בגללן גברים בוגדים