משרתים לשעבר חושפים: אלו החיים שלך כשאתה עובד עבור מולטי מיליונרים

Elegant woman looking at the camera while holding her puppy

jacoblund/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Elegant woman looking at the camera while holding her puppy
jacoblund/istockphoto

מגה עשירים, מגה מפונקים

זה לא משנה אם אנחנו צופים בקנאה או בשאט נפש, זה מעניין לקבל הצצה לחיים של המולטי מיליונרים- בין אם מדובר בריאליטי או בין אם מדובר בסדרה בדיונית כמו "הלוטוס הלבן". אתרי נופש ציוריים, יאכטות אקסטרווגנטיות ואחוזות גרנדיוזיות - בתוספת מנה בריאה של חוסר תפקוד ומודעות. אבל האם בעלי הכסף באמת חיים כמו מלכים? גולשים באתר Reddit שעבדו עבור "הסופר עשירים" שיתפו לאחרונה את חוויותיהם בשרשור של יותר מ-10,000 תגובות, ומתברר שכן - אנשים עשירים הם חזקים ונבזיים כמו שהם בתוכניות טלוויזיה בדיוניות. המשיכו לקרוא.

Bride and groom walking in green city park with willow tree
StudioStella/istockphoto

400,000 דולר בשביל כמה צילומים

גנן שעבד אצל משפחה עשירה כתב: אפשר היה לחשוב ש-185 דונם של אדמה, שלוש בריכות, שני מגרשי טניס, שני בתי הארחה ואגם פרטי ענק יספיקו. אבל אז לאחיינית שלך יש חתונה, ואתה בהחלט חייב שיהיה עץ ערבה בשביל התמונות! אז, באופן טבעי, אתה מוציא 350,000 דולר כדי לשלוח עץ ולשתול אותו ליד האגם, רק כדי לשלם עוד 50,000 דולר כדי להסיר אותו לאחר החתונה.
אנשי מקצוע משתפים: 15 סיפורי זוועה מחתונות נוראיות שיגרמו לכם להתכווץ

Clutter in the bathroom
Ines Fraile/istockphoto

עשירים מטונפים

דמיינו אדם עשיר. אתה כנראה רואה מישהו מטופח, מסוגנן ומושך. ולפי גולש Reddit שעבד במועדון גולף פרטי, זה נכון במידה רבה. "אבל ברגע שאתה מאחורי דלתות סגורות, אתה מגלה שהם כמו חיות", אמר על משפחה אחת. "כלים עמוסים באוכל מיובש שמעלה ריח, בגדים מלוכלכים שנזרקו לכל עבר, ערימות של שטויות בכל מקום, רצפות דביקות, קקי של כלבים שנשאר על הרצפה." העובד לשעבר הוסיף כי ביתם היה "אזור זוהמה" כי להיות לנקות אחריהם זה מתחת לרמה שלהם.
אלו השחקניות הכי עשירות, אי פעם. מנחשים מי במקום הראשון?

Uncontrolled consumption of alcohol
KatarzynaBialasiewicz/istockphoto

"תמיכה טכנית דחופה"

משתמש אחר סיפר שבזמן שעבד בשעה מאוחרת, הוא קיבל שיחה. זה בנו של המנכ"ל, "שיכור בעליל", ששואל אם מישהו יכול לנסוע שעה לביתו ולתקן את האינטרנט שלו. אותו עובד נסע לשם ומצא שער כניסה מנופץ, גדר מרוסקת ויגואר תקוע בשדה. בתוך הבית, הסצנה לא הרבה יותר טובה. בנו של הבוס פצוע ויש לו "חתך ענק על קו השיער". לאחר שעזר לו לנקות את עצמו ולתקן את האינטרנט (באמצעות  כיבוי והדלקה), בנו של המנכ"ל הביא לו בקבוק ויסקי בשווי 1,500 דולר. למחרת העוזר קיבל מעטפה עם צ'ק של 5,000 דולר עבור "תמיכה טכנית דחופה". 

250 חדרים: הבתים הכי יקרים של הסלבס

Hands close and open a laptop computer on table after finished using it
Farknot_Architect/istockphoto

MacBook בחינם

יתרון בולט של עבודה עבור אנשים עשירים הוא שיש להם תחושת ערך מעוותת לחלוטין, כלומר הם יכולים להיות נדיבים אפילו בלי להבין זאת. לדוגמה, משתמש Reddit אחד כתב שהוא עבד עבור משפחה אמידה בקיץ, ופעם אחת האמא הרימה MacBook ושאלה אותו אם הוא רוצה את זה. "אף אחד לא משתמש בזה", הסבירה האם. וכך, הוא קיבל MacBook בחינם - בדיוק בזמן לקולג'.
"מתחשבן על נייר טואלט": המיליארדים הכי קמצנים בעולם

Ancient city walls of Avila, Spain
thehague/istockphoto

ככה עשירים נמנעים מבירוקרטיה

אם אתם בונים שני בתים על אותו נכס, רק כדי לגלות שזה מפר את תקנות העירייה, יש פתרון פשוט: אתם מפרידים בין שתי האחוזות באמצעות חומה של טירה ענקית מימי הביניים. ואם אתם בונים חומה, למה שלא תוסיפו חדר שמש עשוי זכוכית בסך 750,000 דולר וחדר כושר? לפי משתמש Reddit, זו הייתה הדרך של משפחה עשירה אחת לעקוף את פקודת העירייה. ויש אפילו סרטון של המבנה.
מצליחים, עשירים וקמצנים: הסלבס ה"חסכנים" ביותר

The theme is luxury and wealth. Young cat without a tail thoroughbred Mecogon bobtail lies resting on a big bed on a pillow in a Renaissance Baroque interior in France Europe Versailles Palace
Yelizaveta Tomashevska/istockphoto

חיות מחמד מפונקות

כאשר מכניסים לראשונה חתול הביתה, זה נורמלי לדאוג ולעשות מה שצריך בשביל שהחתול ירגיש בבית. למשל, אפשר לקנות כמה צעצועים ומיטת חתולים נחמדה. אבל אם אתם עשירים ו"חתול הגזע הנדיר הסופר יקר" החדש שלכם נראה קצת מוטרד, אתם שולחים אותו במטוס פרטי לאחוזה שלכם באגם כדי שיצא "לחופשה בשמש". העוזר לשעבר הוסיף שאותה משפחה גערה במשרת אחרי שקנה להם סבון בכלי פלסטיק, והרי זה לא ידידותי לסביבה.
לראות כדי להאמין: גזעי חתולים נדירים שלא הכרתם

Businesswoman with crossed arms near airplane jet
AVI stock/istockphoto

הם לא מבינים מה זה אומר "לא לקבל בדיוק את מה שהם רוצים"

כשאדם עשיר לא מקבל את מה שהוא רוצה, מה הוא עושה? משתמש Reddit אחד שעובד "עבור נשותיהם של אנשים עשירים" מסביר שהעשירים יותר מבולבלים מאשר כועסים. "הם כל כך לא רגילים שלא נותנים להם בדיוק את מה שהם רוצים, שהם לא מבינים מה קורה כשאומרים להם שהם לא יכולים לקבל משהו". לדבריו, זה פשוט מוזר ומבלבל עבורם.
השפלות, אלימות: סלבס שהתעמרו בעובדים שלהם

Honolulu Hawaii from Above
Art Wager/istockphoto

חופשה מאולתרת

בעוד שרוב הסיפורים בשרשור עשויים לגרום לכם לרצות לקרוא למהפכה הכוללת גיליוטינה, לכמה משתמשי Reddit היו דברים מחמיאים לומר על הבוסים המגה עשירים שלהם. מטפלת לשעבר שיתפה שההורים שאלו אותה אם היא רוצה לנסוע להוואי על חשבונם. נכון, זה גם היה נוח להם - הזוג היה צריך מישהו שישמור על הילדים הקטנים - אבל הם גם נתנו למטפלת 5,000 דולר בשביל הוצאות והרבה זמן פנוי. "למעשה הוזמנתי לחגיגת סיום התיכון של הבת הבכורה, כי היא החשיבה אותי חברה".
עוד בנושא: אלו הנופים היפים בעולם

Elegant woman looking at the camera while holding her puppy
jacoblund/istockphoto