הסלבס שהתחתנו והתגרשו הכי הרבה פעמים

Elizabeth Taylor

Wikipedia / Public Domain

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Elizabeth Taylor
Wikipedia / Public Domain

הרי את מקודשת. וגם את

יש אנשים, סלבס בעיקר, שלא משנה כמה פעמים הם יתגרשו - הם ימשיכו להאמין במוסד הנישואין. להלן הסלבס שהתחתנו הכי הרבה פעמים, ובשביל להגיד משהו חיובי - וגרמו לנו להאמין שתמיד יש תקווה לאהבה.

עוד בנושא: הסלבס שהצהירו שהם לעולם לא יתחתנו והסבירו גם למה

Elizabeth Taylor
Wikipedia / Public Domain

אליזבת טיילור

טיילור התחתנה 8 פעמים עם 7 בעלים שונים: יורש רשת בתי המלון קונרד הילטון, המפיק מייק טוד, השחקנים אדי פישר, מייקל וילדינג וריצ'רד ברטון, הפוליטיקאי ג'ון וורנר ועובד הבניין לארי פורטנסקי. לברטון בר המזל היא נישאה פעמיים - והתגרשה ממנו פעמיים. לטיילור נולדו שני בנים עם וילדינג, בת עם טוד ובת נוספת עם ברטון.

עוד בנושא: סימנים שהגירושים קרבים

The 2010 Drama League Awards Nomination Announcement at Sardi's - April 20, 2010
The 2010 Drama League Awards Nomination Announcement at Sardi's - April 20, 2010 by Drama League (CC BY)

קלסי גראמר

כוכב פרייז'ר היה נשוי למדריכת הריקודים דורין אלדרמן, איתה יש לו בת. הוא היה נשוי במשך שנה לחשפנית לי-אן קשאני, שלטענת גראמר היא כיוונה אקדח לראשו במהלך ויכוח על נושא הגירושין. בשנת 1997 נשא גראמר לאישה את קמיל דונטצ'י, דוגמנית עירום לשעבר, ולשניים נולדו בת ובן. אישתו הנוכחית היא הדיילת קייט וולש, איתה יש לו 3 ילדים. סך הכל יש לו 7 ילדים, לא כולם מנשים אליהן היה נשוי.

עוד בנושא: סלבס שעברו ילדות טראומטית ולא היה לכם מושג

Larry King at Celebrity Fight Night XXIII in Phoenix, Arizona
Larry King at Celebrity Fight Night XXIII in Phoenix, Arizona by Gage Skidmore (CC BY-SA)

לארי קינג

בדומה לטיילור, גם לארי קינג היה נשוי 8 פעמים ל-7 נשים שונות. כשהוא נפטר בינואר השנה, הוא עדיין היה נשוי לאשתו האחרונה, שון סאות'וויק, אבל הם היו פרודים והוא אפילו הגיש בקשה לגט. בין נשותיו הקודמות היו אהובתו מימי התיכון, שחקנית, שפנפנת פלייבוי לשעבר, אשת עסקים ועוזרת הפקה. אגב, קינג בגד באשתו האחרונה עם אחותה הצעירה.

עוד בנושא: הפרידות הכי כואבות של הסלבס


Celebrities Are Just Like (Some Of) Us
Tinseltown/shutterstock

פמלה אנדרסון

אנדרסון הייתה נשואה בעבר למתופף טומי לי, איתו נולדו לה שני בנים. לאחר מכן, התחתנה עם המוזיקאי קיד רוק ובפעם השלישית והרביעית נישאה לשחקן הפוקר ריק סלומון. אנדרסון התחתנה עם שומר הראש שלה, דן הייהרסט, בדצמבר האחרון והוא בעלה הנוכחי. בנוסף, היו שמועות שאנדרסון התחתנה גם עם המפיק ג'ון פיטרס, אבל אנדרסון טענה שהנישואים לא היו חוקיים.

Alex Rodrigez and Jennifer Lopez
SharpShooter/ DepositPhotos

ג'ניפר לופז

לופז הייתה נשואה לאוג'ני נואה, שהיה אז מלצר, לרקדן כריס ג'אד ולזמר מארק אנתוני. כיום ג'ניפר מאורסת לשחקן הבייסבול לשעבר, אלכס רודריגז, שצפוי להיות בעלה הרביעי. למי שאולי לא זוכר, לופז הייתה אמורה להינשא גם לבן אפלק ב-2003, אבל החתונה בוטלה כמה שעות לפני האירוע.

עוד בנושא: סלבס שהתחתנו עם מעריצים

James Cameron speaking at the 2016 San Diego Comic-Con International (July 21–24) in San Diego, California.
James Cameron speaking at the 2016 San Diego Comic-Con International (July 21–24) in San Diego, California. by Gage Skidmore (CC BY-SA)

ג'יימס קמרון

ג'יימס קמרון התחתן עם שרון ויליאמס, המפיקה גייל אן הורד, הבימאית קת'רין ביגלו וכוכבת 'שליחות קטלנית', לינדה המילטון. לפני 20 שנים הוא נישא לאישתו הנוכחית, סוזי איימיס, אותה פגש על הסט של 'טיטניק'. איימיס, למי שלא זוכר, היא השחקנית שגילמה את נכדתה של רוז.


Thornton with The Boxmasters, 2007
Thornton with The Boxmasters, 2007 by Beatrice Murch (CC BY)

בילי בוב תורנטון

בילי התחתן 6 פעמים. נישואיו הראשונים היו למליסה לי גטלין (שנתיים), אחר כך לטוני ורנס (שנתיים), סינתיה ויליאמס (גם שנתיים), פיאטרה צ'ורניאק (4 שנים), אנג'לינה ג'ולי (3 שנים) ואישתו הנוכחית, קוני אנגלנד (טפו טפו טפו).

עוד בנושא: הסיבות הכי נפוצות לפרידה וגירושין


Melanie Griffith on the 'magenta carpet' at Life Ball 2013 at the square in front of the city hall of Vienna, Vienna, Austria.
Melanie Griffith on the 'magenta carpet' at Life Ball 2013 at the square in front of the city hall of Vienna, Vienna, Austria. by Manfred Werner (Tsui) (CC BY-SA)

מלאני גריפית'

השחקנית מלאני גריפית הייתה נשואה ארבע פעמים: לדון ג'ונסון (חצי שנה), סטיבן באואר (6 שנים), שוב לג'ונסון (הפעם 7 שנים) ולאנטוניו בנדרס (18 שנים). אגב, השחקנית דקוטה ג'ונסון היא הבת שלה ושל דון ג'ונסון. כן, זאת מ-50 גוונים של אפור.

עוד בנושא: הסרטים הגרועים בהיסטוריה

A Dinosaur Skull — Nicolas Cage
Andrea Raffin/shutterstock

ניקולס קייג'

קייג' היה נשוי לשחקנית פטרישיה ארקט, לליסה מרי פרסלי (הבת של), למאפרת אריקה קויקה ולמלצרית אליס קים. הנישואים הקצרים ביותר שלו היו עם קויקה - הם התחתנו בלאס וגאס וביקשו לבטל את הנישואים לאחר ארבעה ימים. אגב, לילד שלו מקים הוא קרא קל-אל, על שם סופרמן.

עוד בנושא: ילדי הסלבס עם השמות הכי מוזרים


Photo of Richard Pryor.
Photo of Richard Pryor. by Alan Light (CC BY)

ריצ'רד פריור

הקומיקאי ריצ'רד פריור היה נשוי שבע פעמים ל-5 נשים. נשותיו של פריור היו פטריסיה פרייס, שלי בונוס, הדוגמנית והשחקנית דבורה מק'גווייר, מעצבת הפנים ג'ניפר לי והשחקנית פלין בליין. פריור היה נשוי לבליין ולג'ניפר לי פעמיים ונולדו לו 7 ילדים ממערכות יחסים שונות, כולל נישואיו עם פרייס, בונוס ובליין.

Martin Scorsese
Peabody Awards/wikimedia.org

מרטין סקורסזה

הבמאי מרטין סקורסזה התחתן חמש פעמים: עם לרין מארי ברנן, הסופרת ג'וליה קמרון, השחקנית איזבלה רוסליני, המפיקה ברברה דה פינה והעורכת הלן שרמרהורן מוריס - לה הוא נשוי עד היום.  יש לו ילדים מברנן, קמרון ומוריס.