הסלבס שיצאו לאחרונה מהארון, ואולי פספסתם

Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy

Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy by GabboT (CC BY-SA)

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy
Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy by GabboT (CC BY-SA)

הכוכבים שיצאו מהארון

בכל הנוגע להחלטה אם לצאת או להישאר בארון, תמיכה משפחתית יכולה למלא תפקיד מכריע, וזה נכון במיוחד בערים או מדינות בהן זה מרגיש פחות בטוח. הסלבס הבאים הוכיחו לעולם שיציאה מהארון יכולה להיות חוויה חיובית מאוד. המשיכו לקרוא.

למה מתאהבים? עובדות מפתיעות על אהבה

Noah Schnapp speaking at the 2017 San Diego Comic-Con International in San Diego, California.
Noah Schnapp speaking at the 2017 San Diego Comic-Con International in San Diego, California. by Gage Skidmore (CC BY-SA)

נואה שנאפ

בינואר 2023, נואה פרסם סרטון עם סאונד של אישה שאומרת “אתם יודעים מה זה אף פעם לא היה?” ומעל הוא כתב, “כשאמרתי לבסוף למשפחה ולחברים שלי שאני הומו אחרי שפחדתי במשך 18 שנים בארון, כל מה שהם אמרו לי היה ‘אנחנו יודעים’”. לשחקן היה חשוב לשלוח מסר חיובי לאחרים שאולי נאבקים ביציאה מהארון.

איפה קמרון דיאז? זה מה שעושים היום הסלבס שנעלמו מהוליווד

Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy
Bella Ramsey at the 2022 TIFF Premiere of Catherine Called Birdy by GabboT (CC BY-SA)

בלה רמזי

כוכבת The Last Of Us חשפה לאחרונה בראיון לניו טיימס שהיא מזדהה כג'נדר פלואיד. "אני מניחה שהמגדר שלי תמיד היה מאוד "נזיל". לא הייתי חושבת על אם מישהו יקרא לי "את" או "אתה", אבל ידעתי שכשקוראים לי "אתה", זה מרגש אותי. בטפסים המציעים את האפשרות, רמזי מסמנת "א-בינארי", ולגבי כינויי גוף, היא הצהירה שאין לה העדפה. "אני לא אוהבת לבחור מגדר אחד, אבל מבחינת כינויי גוף, לא באמת אכפת לי."

עוד בנושא: הסלבס שלא הביאו ילדים לעולם מסבירים למה

Bretman Rock
Bretman Rock by © bretmanrock / Instagram (CC BY)

ברטמן רוק

בסרטון שפורסם ב-25 בפברואר 2023, ברטמן רוק דיברו על זהותם המגדרית הא-בינארית. "אני מזדהה עם כל הכינויים. לא רק 'הם', אלא עם כולם". רוק דנו בעבר על זהותם הא-בינארית בשיחה עם דמי לובאטו בשנת 2021, והצהירו שהם מרגישים שיש להם "2 נשמות" המורכבות משני הצדדים - הגברי והנשי. הם גם דיברו על האופן שבו השפה שלהם השפיעה על זהותם, ואמרו, "אין לנו באמת 'הוא' או 'היא', אז במובן מסוים תמיד היינו א-בינארי. אפילו סבתא שלי תמיד הייתה מציגה אותי לכל החברים שלה ואומרת, 'זה הנכד החתיך והיפה שלי' ומקשרת אותי למילים נשיות וגם למילים גבריות. אז אני מרגיש שתמיד הייתי א-בינארי, למען האמת."

עוד בנושא: סלבס שהיופי שלהם הוא תוצאה של שילוב מוצאים אתני

Official press photo for Diplo (Thomas Wesley Pentz), taken 2014
Official press photo for Diplo (Thomas Wesley Pentz), taken 2014 by mtheory LLC (CC BY-SA)

דיפלו

בפודקאסט של אמילי רטקאוסקי, דיפלו דיבר על המיניות שלו ועל חוויות העבר שלו עם גברים. כשנשאל על נטייתו המינית, ענה: "אני לא הומו". הוא הסביר שהוא נמשך יותר לאנרגיה ואווירה של אנשים מאשר למגדר שלהם ושהוא מאמין שהחברה מתחילה לקבל מיניות ג'נדר פלואידית.

עוד בנושא: הסלבס שעברו ילדות טראומטית ולא היה לכם מושג

Richard Armitage speaking at the 2014 WonderCon, for "Into the Storm" film, at the Anaheim Convention Center in Anaheim, California. Please attribute to Gage Skidmore if used elsewhere.
Richard Armitage speaking at the 2014 WonderCon, for "Into the Storm" film, at the Anaheim Convention Center in Anaheim, California. Please attribute to Gage Skidmore if used elsewhere. by Gage Skidmore (CC BY-SA)

ריצ'רד ארמיטאג'

ארמיטאג' דיבר לאחרונה בראיון על הסצנות האינטימיות בסדרה 'אובססיה' ועל חייו האישיים. השחקן הבריטי חשף כי יש לו בן זוג, וזו למעשה הפעם הראשונה בה הוא דיבר בפומבי על המיניות שלו. במהלך הראיון, ארמיטאג' דן בסצנות האינטימיות בסדרה, והזכיר כלאחר יד את בן זוגו, כשאמר, "דיברנו על זה. הרגעתי אותו שהכל יהיה בסדר ושדואגים לנו."

Ava Phillippe
Ava Phillippe by © avaphillippe / Instagram (CC BY)

אווה פיליפ

אווה פיליפ, הבת של ריס וית'רספון וריאן פיליפ, השתתפה בסשן שאלות בסטורי באינסטגרם שלה. במהלך הסשן, מעריץ שאל אותה על העדפותיה המיניות. בתגובה, אווה שיתפה שהיא נמשכת לאנשים, ללא קשר למין שלהם. התגובה הכללית שלה זכתה לתשומת לב ותגובות חיוביות מהמעריצים.

טריוויה: נסו לנחש מי ההורים המפורסמים של האנשים הבאים

Time's Up event at the 2018 Tribeca Film Festival (Tribeca Talks: Time's Up). A series of talks/performances about Time's Up/sexual harassment. Cynthia Erivo during the Reclaiming the Narrative panel.
Time's Up event at the 2018 Tribeca Film Festival (Tribeca Talks: Time's Up). A series of talks/performances about Time's Up/sexual harassment. Cynthia Erivo during the Reclaiming the Narrative panel. by Rhododendrites (CC BY-SA)

סינתיה אריבו

סינתיה אריבו דיברה על הדו-מיניות שלה בגיליון אוגוסט 2022 של ווג הבריטי. השחקנית הדגישה שאנשי קהילת הלהט"ב עדיין מרגישים צורך להצדיק ולהסביר מדוע מגיע להם שוויון. אריבו הדגישה את החשיבות של יצירת סביבה בטוחה ומקבלת שתאפשר לאנשים לבטא את עצמם באופן מלא ולאמץ את זהותם האמיתית. הערותיה שפכו אור על המאבק המתמשך למען זכויות להט"ב ועוררו הדים בקרב הקוראים.

בחירת הגולשים: הדמויות הנשיות הכי חזקות ומעוררות השראה על המסך

Malone at the 2013 San Diego Comic Con
Malone at the 2013 San Diego Comic Con by Gage Skidmore (CC BY-SA)

ג'נה מאלון

ג'נה מאלון שיתפה באינסטגרם את מסע הגילוי העצמי והחקירה של המיניות שלה. בפוסט שלה, היא הביעה רצון להשתמש במילים כדי להדריך אותה במקום להגדיר אותה. מאלון דנה בחקר פאנסקסואליות, ספיוסקסואליות ופוליאמוריה כמונחים שהרגישו מתאימים יותר לביטוי האישי שלה. הפוסט שלה עודד אחרים לאמץ את מסע הגילוי העצמי שלהם ואת השימוש בשפה כדי לבטא את זהותם.

Alexander Lincoln
Alexander Lincoln by © alexander_lincoln / Instagram (CC BY)
Josie Jay Totah

ג'וזי טוטה

ג'וזי טוטה יצאה בפומבי כאישה טרנסג'נדרית בשנת 2018, ושיתפה את המסע שלה במאמר שפורסם ב'טיים'. במאמר דיברה טוטה על החשיבות של להיות נאמנה לעצמה, וקבעה שהסתרת האני האמיתי שלה אינה בריאה. היא מקווה שהמעריצים יקבלו אותה כפי שהיא וישתמשו בכינויי הגוף המועדפים עליה - היא ואת.

עוד בנושא: סלבס שלא ידעתם שהם אבות חד הוריים