אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי רעיל בגלגל המזלות

Boss Blaming Female Executive

AndreyPopov/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Boss Blaming Female Executive
AndreyPopov/istockphoto

רעילות מולדת

אנשים רעילים נוטים להיות מרוכזים בעצמם, מניפולטיביים ודורסניים- וחלק מהתכונות הללו יכולות להיות קשורות למזל האסטרולוגי שלהם. בעוד שלכל אחד יש את הנפילות שלו, למזלות הבאים יש נטייה להתנהג בצורה רעילה באופן קבוע. אלו 6 המזלות הרעילים ביותר.

עוד בנושא: המזלות הכי מצחיקים

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

מקום 6: מזל עקרב

לעקרבים יש מוניטין רע על היותם שיפוטיים וקרים. הם נשלטים על ידי מאדים - כוכב התוקפנות - והם לא מפחדים להיות "לא נעימים". הם מסתכלים על החיים באופן ציני ונוטים להסתכל על חצי הכוס הריקה. לעתים קרובות הם עשויים להתלונן ולהוריד אחרים עם הגישה התבוסתנית שלהם. עם זאת, זה לא רק שהם נוטים לראות את הדברים השליליים בחיים. הם גם עשויים לחפש פגמים בתוכניות או רעיונות של אדם אחר בניסיון לעורר ויכוח, ואין דבר כזה מחלוקת פשוטה עם מזל עקרב.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 5: מזל דלי

בני מזל דלי הם המורדים של גלגל המזלות, מה שאומר שהם לא מפחדים לעשות בלאגן. למעשה, נראה שהם נהנים לטלטל מצבים חברתיים כדי להשיג את מטרתם. הם אוהבים לדבר על אחרים, להעמיד אנשים במקומם ולהיות קרביים. בני מזל דלי יודעים שהם חכמים, והם יעשו כל שביכולתם כדי לוודא שכולם ידעו זאת.

עוד בנושא: המזלות הכי נקמנים בגלגל המזלות

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 4: מזל סרטן

כידוע, בני מזל סרטן רגישים מאוד. זה הופך אותם לחברים מצוינים, אם אתם בצד שלהם. עם זאת, יש להם צד אפל יותר שהם מסתירים מתחת לפני השטח. בעוד שמזלות אחרים מתעמתים ישירות עם הבעיות שלהם, בני מזל סרטן נוטים לבטא כעס באמצעות מצבי רוח קשים והתנהגות פאסיבית - אגרסיבית. מה גם שלא בטוח שתצליחו לזהות כשהם מתנהגים כך, כי לבני מזל סרטן יש נטייה חזקה לשחק את הקורבן בכל הזדמנות אפשרית.

עוד בנושא: זה המזל הכי צבוע בגלגל המזלות

Goat
JimSchemel/istockphoto

מקום 3: מזל גדי

בני מזל גדי מאוד נחושים ומעשיים. עם זאת, כשהדברים לא מסתדרים להם, הם עקשנים וקרים רגשית באותה מידה. הם לא מפחדים להשתמש בכל מה שיש להם כדי לגרום ליריביהם להרגיש חסרי משמעות. הם יכולים להיות אכזריים ולבטל אנשים באמצעות המילים שלהם. אז, אם אתם עושים משהו לא נכון, מזל גדי יודיע לכם. תחושת העליונות המנופחת שלהם יכולה להוביל להתנהגות תובענית, ניהול מיקרו וחוסר יכולת להודות כשהם טועים.

עוד בנושא: במה מתאים לך לעבוד לפי המזל שלך?

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 2: מזל טלה

בני מזל טלה הם נועזים, חוצפנים ורועשים- תכונות חיוביות סך הכל. עם זאת, המסיבה שלהם עלולה להגיע למקומות לא נעימים אם הם מרגישים תחרות. בני מזל טלה מתגאים בכך שהם הטובים ביותר בכל מה שהם עושים. הם מהירים במילים קשות, אבל איטיים בהתנצלויות. הם מצפים להערצה נצחית מחברים, בני זוג ובני משפחה. זה אומר שהם לא חוששים להתרברב ולדבר על אחרים כדי להשליט את הדומיננטיות שלהם. לא משנה באיזה מצב הם נמצאים, הם רוצים שכל העיניים יהיו עליהם. ואם הם אי פעם מרגישים חוסר ביטחון לגבי מיקומם בקבוצה, הם יעשו כל שביכולתם כדי להטות את מאזן הכוחות בחזרה לטובתם.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Target קשת
Sjo/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל קשת

למרות שלקשתים יש הרבה קסם אישי, הם חברים לא אמינים. אל תצפו שהם תמיד יעזרו לכם או יגיעו לאירועים חשובים בחייכם: בני מזל קשת מאוד אנוכיים כשזה נוגע לזמן שלהם. ובמקרה שהם כן יגיעו, הם יוודאו שהם במרכז תשומת הלב. הקנאה של בני מזל קשת זורחת כשאחרים עומדים באור הזרקורים, אז תמיד יהיה להם צורך להוכיח כמה הם מעניינים, מוכשרים ומגניבים יותר מהסובבים אותם.

עוד בנושא: המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות