בחרו צבע - וגלו מה זה אומר על האישיות שלכם

מה הצבע האהוב עליכם אומר על האישיות שלכם

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
מה הצבע האהוב עליכם אומר על האישיות שלכם

אדום, סגול, כתום, לבן, שחור, כחול, צהוב, ירוק או ורוד

צבעים ששאתם בוחרים על בסיס יומי יכולים להגיד עליכם משהו. לדוגמה, אם אתם אוהב ללבוש בגדים אדומים, ייתכן שזה קשור להיותכם אנשים דומיננטיים. אבל מתברר שבבחירת צבעים יש הרבה מעבר. אדום, סגול, כתום, לבן, שחור, כחול, צהוב, ירוק או ורוד. בחרו את הצבע האהוב עליכם מבין הצבעים הללו וגלו מה זה אומר על האישיות לכם.

עוד בנושא: זה מה שהמזל הסיני שלכם אומר עליכם

Modern red abstract background paper shine and layer element vector for presentation design. Suit for business, corporate, institution, party, festive, seminar, and talks.
Salman Alfa/istockphoto

אדום

כן, לצבע האדום יש אסוציאציות של תוקפנות ודומיננטיות, וכך גם לאנשים שלובשים אדום. חוקרים מצאו שלספורטאים שלובשים צבע אדום יש סיכוי של 5% יותר לזכות. זה גורם להגברת קצב הלב והטסטוסטרון, וכתוצאה מכך לבישת בגדים אדומים יכולה לשפר את הביצועים. ממצא מעניין אחר הוא שמלצריות במדים אדומים מקבלות יותר טיפים. בנוסף, מחקרים אישרו כי צבע אדום מושך גברים. אז אם תרצו שישימו לב אליכם, לבשו אדום.
עוד בנושא: דברים מושכים שגברים עושים בלי שהם מודעים לזה

Modern Abstract Purple Background
mammuth/istockphoto

סגול

סגול קשור למלוכה ולטקסים מלכותיים. מעבר לזה, מדובר בצבע שמותיר רושם של קסם ופנטזיה על אנשים. סגול ממריץ יצירתיות ומביא שלווה, אך יחד עם זאת, הוא קשור לרגישות גבוהה. כך גם לגבי האנשים שאוהבים סגול.
עוד בנושא: איזה מקצוע הכי מתאים לך לפי המזל שלך

Orange abstract gradient background
Dimitris66/istockphoto

כתום

אם אתם אוהבים את הצבע הכתום ומשתמשים בו הרבה, אתם כנראה אנשים מאוד אנרגטיים. מתברר שמשתמשים בכתום עבור תרופות מסויימות כיוון שהוא יוצר אפקט ממריץ. מדובר בצבע עוצמתי וחזק שיכול להיות קשור לסביבה חברתית תוססת. הכתום גם מביא איתו ריגוש ואנרגיה, ולכן קבוצות ספורט רבות משתמשות בו עבור המדים שלהן.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

White gradient wallpaper. White to grey gradient background.
Judyjump/istockphoto

לבן

אנשים שאוהבים צבע לבן מעוניינים בתחושת סיפוק. הם נוטים להיות מאורגנים, הגיוניים ומכווני פרטים בעבודה. צבע לבן יכול להיות קשור גם לעצמאות ביצירה ולתחושה של טוהר ופשטות.
עוד בנושא: זה המזל הכי אהוב בגלגל המזלות

Black metal steel plate and metallic texture on dark background with shiny pattern stainless material surface. 3D rendering.
Lemon_tm/istockphoto

שחור

שחור זה צבע של גבולות ושל סמכות. כצבע, הוא מעורר חוזק, אלגנטיות, רשמיות ומסתורין. שחור משקף פרקטיות וריאליזם לעולם, ולכן הוא משמש הרבה אנשים עם קוד לבוש במקום העבודה שלהם. אדם שאוהב שחור יכול להיות מישהו שחושק בשליטה ובעצמאות.
עוד בנושא: אלו הרוצחים הסדרתיים הכי אכזריים בהיסטוריה

Abstract Blurred Colorful Background
Ali Kahfi/istockphoto

כחול

אנשים שאוהבים כחול הם אידיאליסטים, אמינים ואוטונומיים שמגלים התחשבות בעבודה יצירתית. הם שמים לב לפרטים, נוטים לפרפקציוניזם, ובעלי נימוסים ללא דופי. מומחים טוענים שמגייסים עשויים לחפש מועמדים שלובשים בגדים כחולים לעבודות שכוללות הרבה מתח.
עוד בנושא: זה המזל הכי עצוב בגלגל המזלות

Yellow Background Empty Room Studio with shelf. Yellow Gallery room with copy space, Abstract minimal design use for backdrop shooting for products presentation on Summer holiday promotion or Sales
Annandistock/istockphoto

צהוב

אנשים שבוחרים בצהוב אוהבות הרפתקאות. אם לבן עוסק בעצמאות, אז צהוב עוסק בחופש. צהוב יכול להעיד על הומור, ספונטניות, אופטימיות ותשוקה. אנשים שאוהבים צהוב נוטים להיות יצירתיים, אך אימפולסיביים.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Abstract green pastel watercolor stains background on watercolor paper textured for design templates invitation card
mongkol konkamol/istockphoto

ירוק

אנחנו מקשרים ירוק לכסף וירקות, אבל חוקרים אומרים שאנשים שבוחרים בירוק אוהבים להיות בחוץ ושיש להם רצון חזק לביטחון. ירוק עשוי להיות קשור להצלחה, וכאפקט פיזי, הוא מעורר רוגע. מלבד זה, מדובר בצבע ואישיות מרעננת, ויש שמקשרים לצבע הירוק צמיחה, למידה ובריאות.
עוד בנושא: דברים שאתם מכניסים למדיח למרות שאסור

Pink paper texture background
tomograf/istockphoto

ורוד

ורוד קשור לאי תוקפנות, אז כנראה שלא תראו פושע בחליפה ורודה. ורוד ידוע גם כצבע יעיל לוויסות מצבי רוח ומי שלובש אותו יכול להשרות רוגע על אחרים. האסוציאציות העיקריות שהוורוד יוצר הן אהבה, רגישות, נדיבות וטוב לב. כמו כן, צבע זה יכול לעורר רצון להגן על האדם שלובש אותו.
עוד בנושא: סוגי נשים שאסור להתחתן איתן

מה הצבע האהוב עליכם אומר על האישיות שלכם