אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי עצוב בגלגל המזלות

sad asian chinese senior woman at home portrait

Edwin Tan/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
sad asian chinese senior woman at home portrait
Edwin Tan/istockphoto

עצבות מולדת

אושר וחיוכים הם ממש לא נחלת כולם. אנשים מסוימים עוברים את החיים בגישה של חצי הכוס הריקה ולא מצליחים למצוא שמחה בכלום. יכול להיות שהם פשוט במצב רוח רע, אבל אסטרולוגים אומרים שבמקרים מסוימים ההורסקופ שלהם קשור לזה. מהמזלות שנוטים למלנכוליה ועד המזל האומלל ביותר - אלו המזלות הכי עצובים בגלגל המזלות.
עוד בנושא: זה המזל הכי שלילי בגלגל המזלות

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 6: מזל דגים

קשה להיות מאושרים כשאתם תמיד בורחים מהמציאות, וזה בדיוק מה שהדגים נוטים לעשות. הם אמנם מוצאים שמחה בדמיון שלהם, אבל זה לא מספיק. הם גם נוטים להקריב את עצמם למען אחרים, ואז לבכות בגלל זה. אולי הם מודעים לזה, אבל נראה שהם לא מצליחים להשתחרר מהדפוס הלא בריא הזה. למרות שהם עשויים להיראות שמחים בהתפרצויות קצרות, הם בדרך כלל מדוכדכים.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Goat
JimSchemel/istockphoto

מקום 5: מזל גדי

לגדיים יש סטנדרטים גבוהים וציפיות מכולם, כולל עצמם. אבל הצורך הזה להצליח יכול לגזול מהם שמחה. מצד אחד, מטרות ופעולות ממוקדות זה דבר טוב. מצד שני, כששום דבר לעולם לא מספיק טוב עבורכם - זה עלול לגרום לאומללות. הגדיים המקורקעים והארציים כמעט ולא לוקחים סיכונים כי הם מפחדים להיכשל. ללכת תמיד על בטוח יכול למנוע מהם רגעים מרגשים ומשמחים.
עוד בנושא: זה המזל עם הסיכוי הכי גבוה להפוך לרוצח סדרתי

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 4: מזל בתולה

כמו מזל גדי, גם לבני מזל בתולה יש סטנדרטים לא מציאותיים עבור אחרים ועבור עצמם - הם הפרפקציוניסטים של גלגל המזלות, וזו הסיבה שהם אף פעם לא באמת מאושרים. כשהרף כל כך גבוה, לא משנה מה הם עושים או כמה קשה הם עובדים, זה תמיד יכול להיות טוב יותר. ללא מקום לבלגן או לספונטניות בחייהם, חוסר השמחה נוכח ואמיתי.
עוד בנושא: אלו המזלות שיבגדו בכם, ואלו שישארו נאמנים

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 3: מזל סרטן

הסרטנים תמיד שמים אנשים אחרים במקום הראשון. כשאתם כל הזמן נותנים ולעולם לא מקבלים - זה די מתיש ומייאש. הסרטנים נחושים להיות הדבק שמחזיק את כולם ביחד. יש הרבה לחץ שמגיע עם התפקיד הזה, שיכול להשאיר אותם בתחושת אומללות וחוסר סיפוק. כשהם מרגישים אומללות או פגיעה, הסרטנים נסוגים לתוך הקונכייה שלהם ולא תמיד מוציאים דברים החוצה.
עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

מקום 2: מזל עקרב

רגשות כל כך אינטנסיביים כמו של העקרבים מובילים לאומללות. אם הם נפגעים, הפצע עמוק, במיוחד אם הם נבגדו על ידי מישהו קרוב אליהם. מצד אחד הם נורא סגורים; מצד שני, הם רוצים שיאהבו אותם בדיוק כמו את שאר המזלות. יש להם נטייה להיאחז בדברים מהעבר יותר מדי זמן, וזה בעצם מזין את האומללות שלהם. עקרבים הם מומחים בספיגת "אנרגיה רעה" של אנשים אחרים, גם אם הם לא מודעים לכך. זה יכול לכבול אותם לאנרגיה כבדה שכנראה לא שייכת להם וגורמת לגל של אומללות.

עוד בנושא: זה המזל הכי רגיש בגלגל המזלות

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

והמזל העצוב ביותר בגלגל המזלות: מזל טלה

בני מזל טלה תמיד הולכים אחרי מה שהם רוצים. אם הם לא משיגים את מה הם רוצים, הם מתנהגים כמו ילדים עצבניים וחסרי סבלנות. הם רואים רק את המטרה הסופית ולא את המסע בדרך לשם, מה שבסופו של דבר הופך אותם למזל הכי אומלל. בני ובנות מזל טלה תמיד בדרכים, כך שהאטה לשם הנאה מהרגעים הקטנים בחיים לא ממש קיימת בראש שלהם. זה לא שהם לא יודעים להיות שמחים, אבל אל תתפלאו אם הם נוטים להזעיף פנים.
עוד בנושא: זה המזל שאסור לכם להתחתן איתו

sad asian chinese senior woman at home portrait
Edwin Tan/istockphoto