למה לא אוהבים אותם? אלו 5 התכונות הכי קשות של מזל עקרב

Scorpius

Maksym Dovgodko/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Scorpius
Maksym Dovgodko/istockphoto

כל מה שלא רציתם לדעת על מזל עקרב

לבני מזל עקרב יש מוניטין קצת בעייתי, ולא תמיד בצדק (אבל לפעמים כן). מזל עקרב ידוע ביכולות הדיבור החלקלקות שלו, בשמירה על קור רוח תחת לחץ ונאמנות אובססיבית במערכות יחסים. אבל לפני שאתם נכנסים למערכת יחסים זוגית עם בני מזל עקרב, יש כמה דברים שכדאי לדעת על מה שמסתתר מאחורי ההתנהגות המפתה שלהם. המשיכו לקרוא כדי לגלות את חמש התכונות הגרועות ביותר של מזל עקרב.  

עוד בנושא: זה המזל הכי רעיל בגלגל המזלות

Couple in the kitchen argue
milan2099/istockphoto

עקרבים גאוותנים

למרות שהם לא שחצנים כמו מזלות אחרים, לעקרבים יש אגו לא קטן. תחושת הביטחון העצמי הזו יכולה להיות ראויה להערצה לפעמים. מצד שני, זה כמעט בלתי אפשרי לשכנע אותם שהם טועים או אשמים. אז אם אתם מחכים להתנצלות ממזל עקרב, אתם תמשיכו לחכות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה

I dont care. Portrait of doubtful negative curly hair afro american girl cant choose answer solve trouble shrug shoulders hold hands hesitate wear beautiful outfit isolated blue color background
Deagreez/istockphoto

לעקרבים יש סודות

לעקרבים יש רבדים רבים באישיות ובחיים שלהם. הם נוטים להסתיר את הרגשות והמניעים האמיתיים שלהם כדי שיוכלו לראות מה אחרים עושים לפני שהם פועלים בעצמם. הם יסתירו לעתים קרובות מידע או ישקרו על ידי השמטה במסווה של אובייקטיביות. זה שהם שותקים בנוגע לנושא מסוים לא אומר שאין להם מה להגיד.

עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Couple rejection of a woman in her first date
AntonioGuillem/istockphoto

עקרבים משחקים אותה קשים להשגה

לעקרבים יש אווירה של מסתורין שהופכת אותם למאוד מושכים, אבל הגישה הזו יכולה להקשות בהיכרות אחד על אחד. זה יכול לקחת להם חודשים ואפילו שנים עד שהם נפתחים בפני מישהו חדש ומספרים מה הם באמת מרגישים. זה יכול לגרום לאנשים מסוימים לתהות אם הם אי פעם ידעו את האמת שחבריהם העקרבים מסתירים. אחת הדרכים לעודד תקשורת פתוחה יותר איתם היא לא ללחוץ עליהם לשתף לפני שהם מוכנים להיכנס לעומק.

התאמת מזלות: עם איזה מזל אסטרולוגי הכי כדאי לך להיות בזוגיות?

Sneaky scheming young man plotting something wants to screw someone
SIphotography/istockphoto

עקרבים ערמומיים

עקרבים לא מאמינים בגישה של "לסלוח ולשכוח" כמו מזלות מים אחרים. הם עשויים לחייך במתיקות ולהגיד לכם שהכל נסלח, אבל במציאות הם מחכים לזמן הנכון להכות. אם הם חושבים שלא הייתם נאמנים, הם לא יפחדו לשחק התקפי ולהתפרץ קודם.

עוד בנושא: זה המזל הכי רעיל בגלגל המזלות

Angry woman
Ben-Schonewille/istockphoto

עקרבים נתונים למצבי רוח שונים

מצד אחד, עקרבים הם מאוד אמינים כבני זוג. מצד שני, זה יכול להוביל לשינויים תכופים במצב הרוח שלהם. בניגוד למזלות אחרים שחושפים את רגשותיהם, בני מזל עקרב נוטים לסגת אל תוך עצמם כאשר הדברים הופכים קשים. ולמרות שלעקרבים יש חוש הומור אפל נהדר, הם גם נוטים לפסימיות. זה אומר שתצטרכו לנווט בין הרגשות המשתנים שלהם ולכבד את הצורך שלהם להיות לבד לפעמים. זוגיות או חברות עם עקרב זה לא לבעלי לב חלש; זה יכול לגבות מחיר רגשי. אבל לעתים קרובות זה שווה את המאמץ. אם תצליחו לעבור את חוסר האמון והספקנות הראשוניים שלהם, תתוגמלו בקשר רגשי ועמוק שנבנה על נאמנות וכבוד הדדי.

עוד בנושא: מחשבון אהבה נומרולוגי