אסטרולוגים טוענים: זה המזל הכי נבון בגלגל המזלות

Thoughtful man sitting down. Confusion and overthinking concept.

Mihaela Rosu/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Thoughtful man sitting down. Confusion and overthinking concept.
Mihaela Rosu/istockphoto

פקחים מלידה

לפעמים קל לקלוט את האנשים האינטליגנטים בחדר. תמיד יש להם הערה שנונה להוסיף והם אנשי שיחה נהדרים. אם אי פעם תהיתם מדוע חלק מהאנשים פיקחים באופן טבעי, ייתכן שלתאריך הלידה שלהם יש קשר לזה. מהמקום השישי המכובד ועד המקום הראשון הבלתי מעורער: אלו הם 6 המזלות הכי נבונים בגלגל המזלות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה

Don't be fooled by my size
PeopleImages/istockphoto

מקום 6: מזל עקרב

עקרבים עשויים להיראות שקטים ואולי אפילו קרים, אבל זה רק מוסיף לאופי "המתבונן מהצד" שלהם. הם לא חכמים באופן מסורתי, אבל הם מבינים דברים בעזרת דרך החשיבה הייחודית שלהם. לבני מזל עקרב יש יכולות בלשיות, ולכן הם מקדימים את כולם בשלושה צעדים. הם מסוגלים לחשוף רמזים נסתרים שאנשים רבים מפספסים, מה שמוביל אותם למצוא תשובות ופתרונות מהר יותר מאחרים.

עוד בנושא: המזלות הכי רעילים בגלגל המזלות

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 5: מזל קשת

בני מזל קשת תמיד מוכנים להרפתקאות וחוויות חדשות. מאיפה אתם חושבים שכל הידע שלהם מגיע?  הם בהחלט אנשים שרואים את התמונה הגדולה, ויש להם "באר חוכמה" שהם שואבים ממנה כדי להציע פתרונות גאוניים. הם ידועים בתור הפילוסופים של גלגל המזלות, ולכן זה לא מפתיע שהם מכורים למידע חדש.

עוד בנושא: המזלות הכי כריזמטיים

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 4: מזל דלי

בגלל דרך החשיבה הייחודית של בני מזל דלי, הם ללא ספק האנשים הכי מוזרים בגלגל המזלות. הנטיות המוזרות האלה עשויות לגרום לאחרים לא לשים לב לחכמה שלהם מיד, אבל האמת היא שבני מזל דלי נמצאים צעד אחד לפני כולם. יש להם יכולות מנטליות גבוהות והם יכולים להערים על אחרים הקלות. עם כמה שהם עשויים להיראות מטורפים לחלק מהאנשים, המוח החד שלהם נחוש למצוא פתרונות.

עוד בנושא: המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 3: מזל בתולה

בני מזל בתולה אוהבים לנתח כל מצב. היכולת שלהם להבין דברים היא פנומנלית, ולכן הם גם פותרי בעיות מעולים ויצירתיים. הם נשלטים על ידי מרקורי, כוכב הלכת המפקח על כישורים קוגניטיביים, כך שהפיקחות שלהם גם מאוד מהירה. 

עוד בנושא: במה מתאים לך לעבוד לפי המזל שלך?

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 2: מזל טלה

בני מזל טלה נעים במהירות וחושבים מהר. הם גם עצמאיים להפליא ובטוחים בעצמם, מה שנותן להם יתרון נוסף בכל הנוגע לפיקחות. הם המזל שהכי מושפע מהטבע הראשוני שלו- כאילו הם המציאו את המושג "אינסטינקט". הם נהנים מאנרגיית המזל של מתחילים, אז כל עוד הם עוקבים אחרי תחושות הבטן שלהם בלי לפקפק בעצמם, הם בדרך כלל יקבלו את התוצאה הרצויה להם.

עוד בנושא: המזל הכי מצחיק בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל תאומים

בני מזל תאומים זזים במהירות ולומדים דברים חדשים בקלות, כך שזה לא מפתיע שהם המזל הנבון ביותר. הם כל הזמן צורכים מידע ממקורות שונים ותמיד יש להם מאגר מחשבתי גדול בהיכון. בין אם זה לזכור את הסצנה ההיא בסרט, לזרוק תשובה שנונה או לזכור איך לתקן משהו- המיומנות המנטלית של תאומים והיכולת לראות מגוון תוצאות בבת אחת נותנות להם יתרון. בני מזל תאומים פיקחים בזכות עצמכם, אבל כיוון שהם סוג של זיקית- הם גם יכולים לחקות פיקחות של אנשים אחרים.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה