אסטרולוגים טוענים: זה המזל שמשקר הכי טוב

Evil banker

CHBD/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Evil banker
CHBD/istockphoto

שקרנים מלידה

גם אם אתם חושבים שיש לכם אינטואיציה מאוד חזקה, יש אנשים שקשה עד בלתי אפשרי לדעת אם הם משקרים. אולי זה בגלל הקסם האישי שלהם, האדיבות, או שפשוט הם גורמים לנו להתעלם מהאפשרות הזאת. אף אחד לא רוצה להאמין שמישהו שזה עתה פגש, שלא לדבר על אדם אהוב, הוא שקרן. אז אילו מזלות יודעים לשקר הכי טוב? המשיכו לקרוא.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Cape Buffalo and Yellow Billed Oxpecker, Ngorongoro Crater, Tanzania Africa שור
Kenneth Canning/istockphoto

מקום 6: מזל שור

הנה החדשות הטובות: בין כל 6 המזלות ברשימה זו, בני מזל שור משקרים הכי פחות. החדשות הרעות? כשהם כן משקרים, יש להם את הסיכוי הכי גבוה להיצמד לסיפור שהם המציאו, עד הסוף המר. מצד אחד, המוסר של בני מזל שור חשוב להם מאוד. עם זאת, אם הם מאמינים ששקר יעזור להם להגיע למטרה, הם ישקרו. טיפ: אם אתם מנסים להתעמת עם בני מזל שור על כך שהם משקרים- הם יכחישו בכל תוקף, אז ודאו שיש לכם הוכחות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Granulated thick-tailed scorpion, Kalahari desert, South Africa
EcoPic/istockphoto

מקום 5: מזל עקרב

כמו עם בני מזל שור, אתם צריכים להיות מוכנים כשאתם מתמודדים עם מזל עקרב ששיקר לכם. לבני מזל עקרב יש את היכולת להגיד לאנשים בדיוק מה שהם רוצים לשמוע. הם מלאי קסם אישי והם יודעים איך להשתמש במילים כדי להערים על אחרים.

עוד בנושא: זה המזל הכי מושך בגלגל המזלות


Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 4: מזל סרטן

בני מזל סרטן יודעים להשתמש ברגישות שלהם לטובתם- אף אחד לא יודע איך לסובב סיפור ולהפנות את האצבע המאשימה לצד השני כמוהם. כאשר דוחקים אותם לפינה עם האמת, בני מזל סרטן ימנעו מלהודות באשמה או יתפרצו כדי להסיט את תשומת הלב.

עוד בנושא: זה המזל הכי נקמן וקטנוני

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 3: מזל אריה

לבני מזל אריה יש כישרון לדרמטיות, וזה בדיוק מה שנותן להם יתרון כשזה נוגע לשקרים. האריות הגאים מעדיפים להמשיך ולשקר כדי להגן על האגו שלהם מאשר להודות שהם שיקרו. ברגע שהם החליטו לשקר, הם ישקיעו את כל האנרגיה שלהם כדי להפוך את הגרסה המומצאת שלהם ל"אמיתית".

עוד בנושא: המזלות הכי כריזמטיים בגלגל המזלות


Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 2: מזל בתולה

לבני מזל בתולה יש את כל הערמומיות והשנינות שצריך כדי להיות שקרנים מקצועיים. מה שמייחד אותם זה העין החדה שלהם לפרטים והיכולת שלהם לחשוב ולענות במהירות. למעשה, הם טובים בלשקר בדיוק באותה מידה שהם טובים בלזהות שקרים של אחרים.

עוד בנושא: זה המזל הכי צבוע בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

ובמקום הראשון: מזל תאומים

בני מזל תאומים יודעים לדבר ולהתאים את המילים שלהם לכל סיטואציה, ואם המצב מאלץ אותם לשקר או לשחק את תפקיד "פרקליט השטן"- הם יעשו את זה כמו מקצוענים. עם זאת, בני מזל תאומים לא בהכרח נוטים לשקר יותר ממזלות אחרים, אבל כשהם עושים זאת- עובדה ובדיה יתמזגו יחד.

עוד בנושא: זה המזל הכי נבון בגלגל המזלות