אסטרולוגים טוענים: זה המזל שיתקע לכם סכין בגב

Sneaky, sly, scheming young woman plotting something

SIphotography/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Sneaky, sly, scheming young woman plotting something
SIphotography/istockphoto

חסרי מצפון מלידה

אחד הדברים הכי פוגעים שאפשר לחוות הוא בגידה על ידי מישהו שאוהבים. אלו מאיתנו שסומכים יותר מדי על אנשים, מוצאים את עצמם נפגעים כשמישהו שהחשיבו לחבר מתגלה כשקרן מניפולטיבי. האם יש סימנים מעידים שצריך לשים לב אליהם? זה נושא לכתבה אחרת, אבל עד אז: אלו המזלות עם הסיכוי הכי גדול לדקור אתכם בגב.
עוד בנושא: זה המזל הכי אהוב והמזל הכי שנוא

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 6: מזל קשת

לפעמים כדאי להיזהר מקשתים, כיוון שהם נוטים להיות חסרי סבלנות ולא דיפלומטים. הקשתים אוהבים לחשוב בגדול ולא יכולים לוותר על ההזדמנות לתרום את חלקם לסיפור עסיסי, גם על חשבון אחרים. דוגמה מהחיים? לינדה טריפ הקשתית שבגדה במוניקה לוינסקי.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 5: מזל דגים

ייתכן שגם אם הדגים לא ממש מחבבים אתכם, הם עדיין יהיו ידידותיים. בנוגע לחברים קרובים, אכפת להם מאוד, אבל הם יכולים גם להיעלם. יחד עם כל זה, הם מלאי חמלה, מה שמוריד את הסיכוי שהם ידקרו אתכם בגב. אבל צריך לזכור שלדגים יש את התחפושות הטובות ביותר והם לחלוטין המרגלים של גלגל המזלות. הם יכולים לשנות את הצבע שלהם בכל עת.
לפי נתונים סטטיסטיים: אלו המזלות שבוגדים הכי הרבה

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 4: מזל בתולה

לבני ובנות מזל בתולה יש את היכולת להיות ביקורתיים, קצת קרי לב ורכלנים, עם בזיק קטן של רשעות. הם יכולים להתהפך לא מעט, ויש להם יכולת להתנתק מרגש עמוק מדי אם זה מה שהם מעדיפים. בקיצור, אתם לא רוצים להכיר מקרוב את הצד האפל שלהם.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 3: מזל תאומים

בני מזל תאומים ידועים לשמצה בחוסר החלטיות ובחוסר עקביות שלהם. האישיות הדו-פרצופית שלהם תיכנס לפעולה דווקא ברגע שאתם הכי פחות מצפים לו. למרות שהם שנונים ומקסימים, אין להם בעיה להעליב אתכם מאחורי הגב (או לפלרטט עם בן הזוג) בהתראה של רגע. הם יכולים להיות החברים הכי טובים ברגע אחד, ואז למכור את אמא שלכם ברגע השני.
עוד בנושא: עובדות הזויות על תאומים

Goat
JimSchemel/istockphoto

מקום 2: מזל גדי

לגדיים הממושמעים יש את היכולת להיות קרים כקרח כשיש להם מטרה מול הפנים. ממש לא אכפת להם במי הם פוגעים כשהם בדרך לפסגה. גם אל תצפו מהגדיים להחזיר לכם טובה. הם ישכחו מי אתם ברגע שהם ישיגו את מבוקשם. בכללי, יש להם נטייה להשתמש ואז לזרוק.
עוד בנושא: זה המזל עם הסיכוי הכי גדול להפוך לרוצח סדרתי

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

והמזל עם הסיכוי הכי גדול לתקוע לכם סכין בגב: מזל עקרב

עקרבים הם המניפולטיביים ביותר ובעלי הסיכוי הכי גדול לתקוע לקרובים להם סכין בגב. הם מסוכנים כי הם לא פטפטנים, אז אתם אף פעם לא תדעו מה הם באמת חושבים. וכשהעוקץ שלהם נשלף, זה כואב. בקיצור, שמרו על הגב שלכם וזכרו: עקרבים טובים בלהשיג סודות על כולם ולהחזיק בהם אם (וכאשר) יהיה צורך במנת נקמה קרה.
למה אנשים שונאים את מזל עקרב? אלו הסיבות

Sneaky, sly, scheming young woman plotting something
SIphotography/istockphoto

עוד מצ'יפיזם