אסטרולוגים טוענים: זה המזל שאתם לא יכולים לסמוך עליו

Woman with long nose isolated on grey wall background. Liar concept. Human face expressions, emotions, feelings

SIphotography/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Woman with long nose isolated on grey wall background. Liar concept. Human face expressions, emotions, feelings
SIphotography/istockphoto

לא אמינים בעליל

לא משנה כמה אנחנו מנסים, לפעמים נמצא את עצמנו מבטיחים הבטחות שאנחנו לא יכולים לקיים. ובכל זאת, יש אנשים שהם הרבה פחות מהימנים מאחרים. זה לא הופך את זה לפחות מתסכל כמובן, אבל יכולה להיות סיבה מפתיעה מאחורי ההתנהגות הזו - כמו המזל האסטרולוגי שלהם. מהמזלות שנוטים לעופף ולשכוח מחוייבויות ועד המזל שפשוט אי אפשר לסמוך עליו - אלו המזלות הכי פחות אמינים בגלגל המזלות.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 6: מזל מאזניים

מאזניים מסמלים איזון, אבל הם לפעמים לוקחים על עצמם יותר מדי דברים ממה שהם באמת יכולים, מה שעלול להפוך אותם ללא אמינים. מה גם שאם תבקשו ממאזניים לעשות משהו, יש סיכוי גבוה שהם ישכחו - אז תזכירו להם. בין אם הם פשוט נתנו למשהו לחמוק מדעתם או שהם לא מוכנים להשקיע את העבודה הקשה, אל תסמכו עליהם שיעמדו במילה שלהם. תמיד עדיף שתהיה לכם תוכנית גיבוי אם אתם מסתמכים על מאזניים.
עוד בנושא: זה המזל הכי שנון בגלגל המזלות

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 5: מזל בתולה

בני מזל בתולה לא תמיד מציבים גבולות ועלולים, די בקלות, לקחת על עצמם יותר מדי משימות והבטחות. במקום להודות שהם עמוסים ומתקשים, הם יתעצבנו בשקט ויתנהגו באופן פסיבי-אגרסיבי. בעבודה, הם ייאבקו עם העמידה בלוחות זמנים; בחיים האישיים שלהם, הם יקבעו יותר מדי תוכניות וישכחו שהם קבעו אותן.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 4: מזל אריה

אריות הם אנשים הפכפכים, והם נאבקים להתמקד בכל דבר אחר מלבד עצמם. אתם תמיד יכולים לסמוך עליהם שהם יגיעו למסיבה או אירוע חברתי, אבל כשזה נוגע לטובות אישיות - במיוחד אם זה בסופ"ש - אל תבנו עליהם. האמת הפשוטה היא שאי אפשר להכריח אריות לעשות שום דבר שהם לא רוצים. הם יעזרו רק אם יוצא להם משהו מזה.
עוד בנושא: זה המזל הכי אגוצנטרי

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 3: מזל קשת

קשתים נוטים להיות חסרי אחריות, עסוקים בעצמם וקלי דעת. הם הראשונים לברוח כשצריך להתמודד עם מצב קשה. הקשתים חסרי משמעת עצמית והם נוטים להפסיק באמצע דברים בגלל שעמום. לעתים קרובות הם שוכחים את המחוייבויות שלהם וידועים לשמצה באיחור והחמצת פגישות, מה שעלול להיות מתסכל ולא נוח עבור אחרים.
עוד בנושא: זה המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 2: מזל דגים

דגים ידועים בתור החולמים בהקיץ של גלגל המזלות, וזה מגיע עם הרבה שכחה. לעתים קרובות הם יסכימו לתוכניות או להתחייבויות מבלי להבין את הפרטים במלואם. זה לא שלדגים לא אכפת: זה שהם פועלים במציאות משלהם, מה שאומר שהם פחות אמינים במציאות של שאר האנשים. אלא אם כן אתם מוכנים לשלוח להם מספר תזכורות, יש סיכוי טוב שכל מה שתבקשו מהם יחמוק מראשם.

עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

והמזל שאסור לסמוך עליו: מזל תאומים

מזל תאומים הוא המזל הכי פחות אמין. מכיוון שהתאומים ידועים לשמצה באישיות הדו-פרצופית שלהם, הם יגידו לכם דבר אחד ואז יעשו דבר אחר, וישאירו אתכם מבולבלים לגבי הצד שלכם בסיפור. צפו מהם להשתעמם בקלות רבה ולבטל תוכניות שהתחייבו אליהם רק כי צץ משהו מעניין יותר. יציבות? לא כאן.
עוד בנושא: עובדות הזויות על תאומים

Woman with long nose isolated on grey wall background. Liar concept. Human face expressions, emotions, feelings
SIphotography/istockphoto

עוד מצ'יפיזם