אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי שנוא והמזל הכי אהוב בגלגל המזלות

bar fight

nullplus/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
bar fight
nullplus/istockphoto

מהמזל הכי אהוב - ועד המזל הכי שנוא

יש כמה מזלות שזוכים למוניטין רע על לא עוול בכפם. בעוד שלכל המזלות יש תכונות טובות ורעות, הסטריאוטיפים השליליים לא תמיד מוצדקים, אבל זה לא משנה את העובדות: להלן דירוג של 12 המזלות, מהמזל האהוב ביותר ועד המזל השנוא ביותר. איפה אתם ממוקמים? המשיכו לקרוא.
עוד בנושא: זה המזל שאסור לכם להתחתן איתו

Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 12 והמזל האהוב ביותר בגלגל המזלות: מזל קשת

המזל האהוב ביותר הוא מזל קשת. נכון, הדעות האינטנסיביות שלהם כל הזמן משתנות והתנועה שלהם במרחב מתמדת, מה שאומר שקשה להישאר איתם באותו מקום מבחינה אינטלקטואלית, רגשית או פיזית. עם זאת, האופטימיות שלהם מדבקת. הם מתייחסים לדברים השליליים בחיים כלקח ומאמינים שהדברים יסתדרו. הם כריזמטיים באופן טבעי, ואם תבלו מספיק זמן איתם, תמצאו את עצמכם מסתכלים על חצי הכוס המלאה בדיוק כמוהם.
עוד בנושא: זה המזל עם הכי הרבה מזל

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 11: מזל סרטן

והמזל השני האהוב ביותר הוא מזל סרטן. הרבה אנשים חושבים שסרטנים הם רגישים מדי, ולפעמים בצדק. מנגד, הרגישות הזו הופכת אותם למתוקים ותומכים, או במילים אחרות - לאנשים שרוצים להיות חברים שלהם. מה גם שהסרטנים הם מטפלים מצוינים עם אינסטינקטים אימהיים יוצאי דופן.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 10: מזל דגים

והמזל השלישי הכי אהוב הוא מזל דגים. הדגים הרגשיים נוטים להזדהות עם כל מה ומי שסביבם, אבל לא כולם רוצים אמפתיה כל הזמן. לעיתים, הדגים יציעו תובנה לגבי המצב שלכם, גם אם לא ביקשתם. ועדיין, הדגים מציעים הארות לקרובים אליהם, כך ששווה להקשיב להם ולהיות חברים שלהם. 

עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 9: מזל דלי

הדליים קצת מוזרים וקשים להבנה. הם עצמאיים מאוד ולעתים קרובות אינם מצליחים לראות נקודות מבט של אחרים. זה מתסכל גם אותם, מכיוון שזה גורם להם להרגיש כמו שני אנשים שונים, עם ערכים הפוכים לחלוטין. אבל הדיכוטומיה של בני מזל דלי הופכת אותם לייחודיים. למרות שזה יכול להיות קשה, כדאי לכם ללמוד משני הצדדים של הדליים כי זה ילמד אתכם לשלוט באמביוולנטיות שלכם. מצד אחד, הדליים מלמדים על פרגמטיות ויציבות, ומצד שני - הם מקדמים חדשנות ואינדיבידואליות. 

עוד בנושא:זה המזל הכי נבון בגלגל המזלות

Goat
JimSchemel/istockphoto

מקום 8: מזל גדי

אנשים חושבים שהגדיים רציניים מדי. תוסיפו לזה את העובדה שהגדיים כמעט ולא מתחשבים בדעותיהם של אחרים כשזה נוגע למקום העבודה. כן, לגדיים יש לפעמים מוניטין של "פארטי פופרים" שמוציאים את כל הכיף מהחדר. עם זאת, תחושת האחריות שלהם מניעה תהליכים. הם לא מפחדים ממחויבות והם מאסטרים של שיפור עצמי. למרות שהנוקשות שלהם לא תמיד מתאימה למסיבות, מישהו כאן צריך להתמודד עם הדברים הקשים, אז יש גם הרבה על מה להודות להם. 

עוד בנושא: זה המזל עם הסיכוי הכי גדול להתעשר

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 7: מזל מאזניים

ובאופן לא מפתיע, בני מזל מאזניים ממוקמים איפשהו באמצע. המאזניים ידועים בכך שהם רואים את שני הצדדים של כל ויכוח, מה שיכול לגרום להם להיראות חסרי החלטיות. בנוסף, האובססיה שלהם ליוקרה ואסתטיקה יכולה להרגיש שטחית. עם זאת, אין דומה לדיפלומטיה של המאזניים. המאזניים מלאי התובנות מסוגלים לתקשר בצורה יעילה, הם יודעים לשים את האחרים במקום הראשון והם פותרי בעיות מהוללים.
עוד בנושא: זה המזל שמשקר הכי טוב

Cape Buffalo and Yellow Billed Oxpecker, Ngorongoro Crater, Tanzania Africa שור
Kenneth Canning/istockphoto

מקום 6: מזל שור

בני מזל שור נתפסים לעתים קרובות כעקשנים ומשעממים. הגישה שלהם לחיים לא יצירתית, ייחודית או ידידותית. נוסף על כך, השוורים מאוד מקובעים בדרכם ומשאירים מעט מאוד מקום לספונטניות. מנגד, היציבות שלהם הופכת את החיים לטובים יותר. ברגע שהרווחתם את האמון של השוורים, הם תמיד יעמדו לצידכם. הם אולי לא אנשי חזון, אבל הם עוזרים לחברים שלהם לראות את המטרות שלהם. חוץ מזה, יש להם טעם משובח. 

עוד בנושא: זה המזל שאסור להתחתן איתו

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 5: מזל טלה

אנשים חושבים שהטלאים הם קנאים ובעלי טמפרמנט. ובאמת, הטבע הילדותי של בני מזל טלה יכול להיות מתסכל. שינויי מצב הרוח שלהם מביאים אותם למקומות קטנוניים, מתגוננים ורגשיים. בכללי, עדיף לשמור מרחק כשהם עצבניים. במציאות, הטלאים הם פשוט מאוד להוטים כשזה נוגע לרגשות, והישירות שלהם יכולה להיות מרעננת. אין להם זמן לדיפלומטיה. אם הם מחבבים אתכם - הם יגידו לכם. הם לא נוטרים טינה והתשוקה הלוהטת שלהם מביאה שמחה לכל מקום אליו הם הולכים. עד שמשהו מעצבן אותם.

עוד בנושא:זה המזל עם הסיכוי הכי גבוה להפוך לרוצח סדרתי

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 4: מזל בתולה

השיפוטיות של בני מזל בתולה מרחיקה מהם אנשים. הם אוהבים "לתקן" אחרים ולעזור להם להפוך לגרסה טובה יותר של עצמם. כל זה נראה נהדר בתיאוריה, אבל עם הזמן, זה יכול להרגיש כאילו שום דבר לא מספיק להם. כאילו האנשים הקרובים להם לא מספיקים להם. אבל האמת היא שפשוט מאוד אכפת להם. בני מזל בתולה טובי לב מטבעם, והרצון שלהם לעזור לאנשים לצמוח נטוע רק לעתים רחוקות באי שביעות רצון מרושעת. הסוד הוא פשוט לא לקחת את ההערות שלהם באופן אישי.
עוד בנושא: זה המזל הכי קנאי בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 3: מזל אריה

אנחנו מתקרבים לצד השחור של הרשימה, והמזל השלישי השנוא ביותר הוא מזל אריה. אנשים פחות מחבבים את בני ובנות מזל אריה בגלל הדרמה והיהירות שלהם. האריות רוצים להרגיש שהעולם סובב סביבם, וכאשר תשומת הלב הזו לא נענית, הם הופכים מתוסכלים והטבע הלוהט, התוקפני והטמפרמנטי שלהם יוצא החוצה. הרבה אנשים מרגישים שהאריות אובססיביים לעצמם ולא מוכנים להקשיב לדעות של אחרים. מנגד, הטבע הלוהט שלהם הופך אותם למנהיגים וחברים מדהימים. היכולת שלהם להתבלט אומרת שהם יגנו על הקרובים להם גם במצבים שדורשים המון אומץ. הם גם אולי האנשים הכי נדיבים בגלגל המזלות.

עוד בנושא: זה המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

המזל השני השנוא ביותר: מזל עקרב

אנשים חושבים שהעקרבים הם אנשים קרים ומניפולטיביים שרק מחכים לעקוץ את הסובבים אותם. בנוסף, הם מעולים להפליא בקליטת רמזים רגשיים, מה שיכול להפוך את האינטראקציות איתם לפולשניות וחטטניות. עם זאת, בני ובנות מזל עקרב הם מתוקים ומודעים רגשית. אף אחד לא מגלם את הביטוי "מים שקטים חודרים עמוק" יותר טוב מעקרב. הם מרגישים דברים בצורה אינטנסיבית, אבל משתמשים בהתנהגותם השלווה וההומור הקטלני כמנגנון הגנה לבאר הרגש שנמצאת בתוכם. אם תבלו איתם מספיק זמן, תגלו מאזינים סבלניים, אמפתיים ונפלאים. 

למה אנשים שונאים את מזל עקרב? אלו הסיבות הכי נפוצות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

והמזל השנוא ביותר בגלגל המזלות: מזל תאומים

תאומים נחשבים אנשים דו-פרצופיים ולא אמינים. התאומים משתנים כדי להתאים את עצמם לכל אדם איתו הם מדברים. זה גורם לאחרים להרגיש שהם לעולם לא יוכלו באמת לסמוך על התאומים, כך שזה לא פלא שמזל תאומים הוא המזל השנוא ביותר בגלגל המזלות. אבל במציאות, בני מזל תאומים הם סתגלנים וספונטניים. בגלל יכולות התקשורת החדות שלהם, יש להם כישרון טבעי לראות תהליכי חשיבה של אחרים. זה לא אומר שהם חסרי נאמנות או שאין להם עקרונות משלהם. הם פשוט מתאימים את האישיות שלהם כדי לגרום לכל אדם להרגיש בנוח להיפתח מולם. ואולי הדבר הכי חשוב? כיף איתם.
עוד בנושא: עובדות מוזרות על תאומים

bar fight
nullplus/istockphoto