אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי אסרטיבי בגלגל המזלות

Successful businesswoman in suit with arrogant expression

ajr_images/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Successful businesswoman in suit with arrogant expression
ajr_images/istockphoto

תמיד מקבלים את מה שהם רוצים

בכל הנוגע לאופן שבו אנו מתמודדים עם החיים, אסרטיביות - בניגוד לתוקפנות או התנהגות פסיבית אגרסיבית - נחשבת לגישה הבריאה ביותר. לאנשים אסרטיביים נוח ללכת לבוס שלהם ולבקש העלאה בשכר או להתעמת עם חבר לגבי נושאים פחות נעימים. והם יטפלו במצבים האלו בצורה רצינית, אך מכבדת. מה גורם לאנשים מסוימים להיות כל כך בטוחים בעצמם? לדברי אסטרולוגים, זה עשוי להיות קשור למזל שלהם. מהמזלות שנולדו עם ביטחון ועד המזל שתמיד יודע לדרוש את מה שמגיע לו - אלו המזלות הכי אסרטיביים בגלגל המזלות.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 6: מזל סרטן

אולי תופתעו למצוא את הסרטנים ברשימה הזו מכיוון שיש להם מוניטין של אנשים פסיבים-אגרסיבים, אבל כשהם רוצים משהו או צריכים לתמוך במישהו, הם בפנים עד הסוף. סרטנים הם נשמות רגישות וחומלות ולפעמים הם מתקשים לבטא את עצמם. עם זאת, כשהם מוצאים את קולם ועומדים על מה שהם מאמינים בו, הם יכולים להיות מאוד עוצמתיים. הם איתנים במיוחד כשהם מרגישים שנעשה עוול לאחד מיקיריהם.
עוד בנושא: זה המזל הכי פסיבי-אגרסיבי

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 5: מזל דגים

הדגים העדינים יכולים להפתיע עם גל של ביטחון עצמי, במיוחד כשזה נוגע ליצירת חברים ולרדיפה אחר מערכות יחסים. הדגים הם אנשים אדיבים שמדברים ברכות, אבל יש להם גם אינטואיציה חזקה. האינסטינקט הזה גורם להם להרגיש ביטחון בעצמם, כך שהם לא מפחדים להידחות על ידי בני זוג פוטנציאליים. זה ממש לא יגרום להם להיסגר ולפחד בהמשך. הם אסרטיביים בכל הנוגע לדעותיהם ואמונותיהם. הם אולי לא נראים שתלטנים או דורסניים, אבל הם כמעט אף פעם לא נסוגים כשהם רוצים משהו.
עוד בנושא: זה המזל הכי רגיש בגלגל המזלות

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 4: מזל טלה

הטלאים הם מנהיגים שאוהבים לאתגר את עצמם ולנסות דברים חדשים. מכיוון שהם מרגישים שהם נולדו להיות אלו שאחראים על הכל, הם כמעט ולא נסוגים מעימותים, מה שמעניק להם גישה אגרסיבית ואימפולסיבית לחיים. הם גם לא מפחדים מקצת תחרות, שעוזרת להם להישאר ממוקדים במטרות שלהם. והם פותרי בעיות טובים, אז הם יודעים מה לעשות במצבים מבלבלים.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 3: מזל אריה

בדומה למזל טלה, גם האריות נולדו לשלוט. הם אוהבים להיות באור הזרקורים ולעתים קרובות הם מאמצים התנהגות פיקודית שמבטיחה שכל העיניים נשואות אליהם. הם לא חושבים פעמיים לפני שהם באים בדרישה, כי זה גורם להם להרגיש מיוחדים. האריות הם אינדיבידואלים בעלי רצון חזק ונחוש שתמיד נראה שהם משיגים את מה שהם רוצים - עד כדי כך שהם מעוררים ביטחון גם באחרים.
עוד בנושא: זה המזל הכי רעיל בגלגל המזלות

Goat
JimSchemel/istockphoto

מקום 2: מזל גדי

נראה שבני ובנות מזל גדי לא סובלים מחוסר ביטחון כי הם עסוקים מדי בתכנונים שלהם להשתלט על העולם. הם מונעים מאמביציה ורצון למעמד ולהצלחה, כך שאין להם בעיה ללכת אחרי מה שהם רוצים. מכיוון שהם מנהיגים טבעיים שנותנים השראה לאחרים עם הביטחון והנחישות שלהם, הם לא בורחים מעימותים, אלא מתמודדים עם בעיות באופן חזיתי. אבל למרות שהביטחון הזה תמיד מתבטא במקום העבודה, הוא לא תמיד מתורגם לתרחישים חברתיים.
עוד בנושא: זה המזל הכי אהוב והכי שנוא בגלגל המזלות

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

והמזל הכי אסרטיבי בגלגל המזלות: מזל עקרב

למרות שמדובר במזל מים, העקרבים לא עדינים כמו דגים או סרטנים. מדובר באנשים אינטנסיביים שלא מפחדים ממכשולים ויעשו כל מה שנדרש כדי להגיע למטרות שלהם. הרבה מזה קשור לאופן שבו הם משתוקקים לכוח. הם גם פועלים בצורה שקטה, כך שאולי לא תשימו לב לאסרטיביות שלהם. מניפולציה רגשית היא המומחיות שלהם, אז אולי אתם משחקים במשחק שלהם בלי לדעת בכלל.
למה אנשים שונאים את מזל עקרב? אלו הסיבות

Successful businesswoman in suit with arrogant expression
ajr_images/istockphoto