אסטרולוגים מזהירים: אלו המזלות הכי מסוכנים בגלגל המזלות

Hacker standing alone in dark room

FOTOKITA/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
Hacker standing alone in dark room
FOTOKITA/istockphoto

סכנה מולדת

יש אנשים שממש לא כדאי להסתבך איתם. אלו שיתקעו לכם סכין בגב או שלא יהיה להם אכפת ללכלך את הידיים בשביל האינטרסים שלהם, גם אם זה אומר להדרדר לחיי פשע. אסטרולוגים דירגו את כל המזלות - מהמזל הכי פחות מסוכן ועד המזל הכי מסוכן בגלגל המזלות. ממי להיזהר? המשיכו לקרוא.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Cape Buffalo and Yellow Billed Oxpecker, Ngorongoro Crater, Tanzania Africa שור
Kenneth Canning/istockphoto

מקום 12 (הכי פחות מסוכן): מזל שור

בני מזל שור מעדיפים לעשות פיקניק בפארק מאשר לטרוח ולרצוח מישהו. זה לא שאין בהם זעם; למעשה, כל השוורים שומרים טינה באופן שגרתי. רק שהם מעדיפים להתעשר מאשר להתנקם. רכוש וכסף חשובים לשוורים, והביטוי האפל ביותר של אנרגיה זו הוא חמדנות ועצלנות. ברני מיידוף, לצורך העניין, הוא בן מזל שור.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 11: מזל סרטן

הסרטנים הם אנשים חומלים, אינטואטיביים וטיפוליים, כך שזה לא מפתיע שהם בין המזלות הפחות מסוכנים. הצד הכי אפל של הסרטנים קשור למניפולציה רגשית. דוגמה מהחיים האמיתיים? פיטר פופוף, בן מזל סרטן שהיה "מרפא" אנשים בעזרת כוח האמונה.
עוד בנושא: זה המזל שיודע לשקר הכי טוב

Balance Scale Against Multi-Colored Sky מאזניים
zennie/istockphoto

מקום 10: מזל מאזניים

אמנם בני ובנות מזל מאזניים נמצאים בצד הטוב של הרשימה הזו, אבל גם להם, כמו לכל מזל, יש צד אפל. מבחינת תכונות מסוכנות, למאזניים יש מוסר עבודה מינימלי והם מעדיפים לא ללכלך את ידיהם או לשבור ציפורן בשביל להשיג את מה שהם רוצים. דוריס פיין, גנבת היהלומים, הייתה בת מזל מאזניים.
עוד בנושא: זה המזל הכי קנאי בגלגל המזלות

Baby Sheep close up טלה
tracielouise/istockphoto

מקום 9: מזל טלה

בני מזל טלה אולי כריזמטיים, מלאי תעוזה ולהט, אבל הם גם רוצים להיות במקום הראשון, תמיד, ובכל מחיר. המאפיונר ג'ו גאלו (ג'ו המשוגע) הוא דוגמה קלאסית לבן מזל טלה מסוכן במיוחד.
עוד בנושא: זה המזל הכי כריזמטי בגלגל המזלות

Lion pulling a funnny face. Animal tongue and canine teeth. אריה
Ian Dyball/istockphoto

מקום 8: מזל אריה

יהירות היא החטא האהוב על האריות, ורבים מהם יעשו מאמצים רבים כדי לשמר את המראה המלכותי שלהם. אולי אף אריה לא לקח את הרצון להיות "הכי" רחוק יותר מהרוזנת אליזבת באטורי. באטורי, שחששה שיופייה דועך, החלה לרצוח בנות מקומיות ולצרוך את דמן, מתוך אמונה שהוא מכיל את סם הנעורים.
עוד בנושא: הרוצחים הסדרתיים האכזריים בהיסטוריה

Goat
JimSchemel/istockphoto
Target קשת
Sjo/istockphoto

מקום 6: מזל קשת

הקשתים נמצאים במקום טוב באמצע. הקשתים האופטימיים אוהבים כיף, הרפתקאות, חיפוש מתמיד, התרחבות, טיולים בעולם... בדיוק כמו ברון הסמים הקולומביאני, פבלו אסקובר, שנכנס לרשימת הגברים העשירים בעולם של פורבס במשך שבע שנים רצופות והפך את עיר הולדתו, מדיין, לבירת הרצח העולמית.
עוד בנושא: זה המזל הכי עצוב בגלגל המזלות

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

מקום 5: מזל עקרב

אולי ציפיתם שהעקרבים יהיו בין המקומות הראשונים, אבל הם יאלצו להסתפק במקום החמישי. הביטויים האפלים והמסוכנים ביותר של העקרבים כוללים פרנויה, מיניות רעילה, אובססיה, שתלטנות ורדיפה אחר כוח בכל מחיר. לבני מזל עקרב יש את המיומנות לפתות ולהשתמש באנשים אחרים בשביל להשיג את מבוקשם, בדיוק כמו צ'ארלס מנסון, אחד העקרבים הכי נודעים לשמצה.
עוד בנושא: המזל הכי שנון בגלגל המזלות

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

מקום 4: מזל דלי

בני ובנות מזל דלי נשלטים על ידי אורנוס, כוכב המהפכה והאינדיבידואליזם. לא סתם הם פורצי הדרך של גלגל המזלות. "סנדקית הקוקאין", גריזלדה בלנקו, הייתה בת מזל דלי שהפכה לחלוצה אמיתית בתעשייה הנשלטת על ידי גברים. פעם אחת היא תכננה לחטוף את ג'ון קנדי ​​ג'וניור במטרה להשתחרר ממשפט על רצח. נשמע כמו משהו שרק מזל דלי יחשוב עליו.
עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

Senior sisters with matching leopard outfits תאומים
ajr_images/istockphoto

מקום 3: מזל תאומים

התאומים הם דואליים. האנשים האלה פעם חמים, פעם קרים, פעם נחמדים - ופעם ממש מסוכנים. דוגמה נהדרת לרוצחת ממזל תאומים היא סאדא אבה. אבה הייתה המאהבת של קיצ'יזו אישידו. שבוע לפני הרצח, זוג המאהבים שכר חדר, שם הם בילו שבוע שלם בשכרות ויחסי מין שכללו חנק אירוטי. לאחר שאבה חנקה את המאהב שלה למוות, היא חתכה את איבר המין שלו וכתבה עם הדם הודעת אהבה. אם היו עושים עליה סרט - היא הדמות הזו ששונאים ואוהבים בו זמנית. תאומים קלאסי.
הגודל משנה? עובדות מרתקות על יחסי מין

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 2: מזל דגים

הדגים הם רגישים ומתוקים, אבל מתחת לקשקשים האלו יכולים להסתתר אנשים שממש לא כדאי להתעסק איתם. מאיפה להתחיל? ג'ון ויין גייסי, ריצ'רד רמירז, איילין וורנוס, אוסמה בן לאדן, דניס ראדר, אדולף אייכמן, אוטיס טול... לעיתים קרובות, הדגים נסוגים לעולם הפנטזיה. הם נוטים לייאוש ולטינה עמוקה שיכולה להתפתח לפנטזיות אלימות של נקמה או שליטה.
עוד בנושא: איזה מקצוע הכי מתאים לך לפי המזל שלך

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

והמזל המסוכן ביותר בגלגל המזלות: מזל בתולה

אחד הדברים שהופכים את בני מזל בתולה למסוכנים, זה שהסיכוי שהם יתפסו בעקבות פשע שואף לאפס. האופי המדויק והקפדני שלהם מושלם לטיוח ולניקוי זירות פשע, בעוד שהאנרגיה המשתנה שלהם הופכת את ההסתגלות לגורמי לחץ כמו אשמה וחרטות לבריזה קלילה. איך להיפטר מגופה? תתייעצו עם בני מזל בתולה. הם ייקחו את כל הסודות והשלדים שלהם לקבר. רוצח בן מזל בתולה (שכן נתפס) הוא אד גיין. בין היתר, גיין יצר בגדים מעור אדם - שאריות קורבנותיו. גיין שימש השראה לסרטים "פסיכו", "שתיקת הכבשים" ו"המנסרים של טקסס".
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Hacker standing alone in dark room
FOTOKITA/istockphoto

עוד מצ'יפיזם