אסטרולוגים קובעים: זה המזל הכי פחות פופולרי בגלגל המזלות

It's been a long day

PeopleImages/istockphoto

צ'יפיזם הוא מגזין עצמאי. ייתכן שנרוויח עמלה במידה ותבצעו רכישות דרך הקישורים שלנו. לקרוא עוד
It's been a long day
PeopleImages/istockphoto

לא נולדו פופולריים

יש אנשים שלא מעניין אותם להכיר חברים. הם מעדיפים להתמקד בעצמם ובמטרות שלהם ואין להם צורך להיות במרכז תשומת הלב. אז זה הגיוני שהם לא יהיו הראשונים או השניים ברשימת המוזמנים של אף אחד. למה הם כאלו? בחלק מהמקרים, זה קשור למזל האסטרולוגי שלהם. מהמזלות שלא ממש מסתדרים עם אנשים אחרים ועד המזל הכי D-List - אלו המזלות הכי פחות פופולריים בגלגל המזלות.
עוד בנושא: זה המזל הכי כפוי טובה בגלגל המזלות

Cape Buffalo and Yellow Billed Oxpecker, Ngorongoro Crater, Tanzania Africa שור
Kenneth Canning/istockphoto

מקום 6: מזל שור

אנשים ממזל שור לא מוכנים להיות גמישים או סתגלנים במצבים חברתיים, מה שיכול לגרום להם להיראות משעממים, צפויים או חסרי עניין. יש להם דעה על כל דבר - גם כשהם לא בקיאים בנושא - והם יעמדו איתן באמונותיהם. הם לא פתוחים לשמוע נקודות מבט אלטרנטיביות, מה שבהחלט יכול ליצור רושם רע. השוורים גם עלולים להיות נוקשים מדי עם תחומי העניין והשגרה שלהם מכדי לטרוח להתעדכן בטרנדים חברתיים משתנים, כך שיכול להיות להם קשה למצוא מכנה משותף עם אנשים חדשים.
עוד בנושא: זה המזל הכי מניפולטיבי בגלגל המזלות

Crab close up, Cuba סרטן
Delpixart/istockphoto

מקום 5: מזל סרטן

הירח מעניק לסרטנים את העומק הרגשי העצום ואת האינטואיציה החדה שלהם. מנגד, הירח גם גורם להם למצבי רוח משתנים והפכפכים, מה שעלול להרחיק מהם אנשים. יש להם צורך להרגיש נחוצים ושיחבבו אותם, אבל לפעמים הם יכולים להיראות תלותיים או נדבקים יתר על המידה - אפילו עם אנשים שהם בקושי מכירים.
עוד בנושא: זה המזל הכי שנון בגלגל המזלות

Animals דגים
balhash/istockphoto

מקום 4: מזל דגים

דגים עשויים להיות לא פופולריים מכיוון שלעתים קרובות אנשים לא מצליחים להבחין בהם. הדגים מבלים זמן רב בעולם הקטן שלהם וייתכן שלא נמצאים במלואם ברגע הנוכחי. ההתבוננות המופנמת והמתמדת גורמת לדגים להיראות מרוחקים ומוזרים. למרות הנגישות שלהם, הרבה פעמים אנשים לא יודעים על מה לדבר איתם, מה שגורם לחוסר נוחות עבור שני הצדדים. לדגים יש דרך מצחיקה לתת למחשבות ולמילים שלהם להיסחף לנושאים שונים לגמרי באמצע המשפט, ולא כולם מצליחים להתחבר למישהו שנראה כל כך תלוש.
עוד בנושא: זה המזל הכי עצוב בגלגל המזלות

Image of Our Lady of Graces בתולה
Sidney de Almeida/istockphoto

מקום 3: מזל בתולה

בני מזל בתולה ידועים כמעשיים ומקורקעים. הם אוהבים להיות צודקים והם יודיעו שהם צודקים - ולא כולם מתחברים לתכונה הזו. הם מרוכזים בתוצאות, וזה יכול לגרום להם להיראות קצת רציניים או מרוחקים. בנוסף, הם לא אוהבים לצאת מאזור הנוחות שלהם והם לא מנסים להכיר חברים חדשים. בגדול, הפרפקציוניזם שלהם לא נותן להם נקודות במחלקת הפופולריות.
עוד בנושא: זה המזל שיודע לשקר הכי טוב

Roasted scorpion עקרב
Chalabala/istockphoto

מקום 2: מזל עקרב

העקרבים יכולים להיות קצת "יותר מדי" עבור אנשים מסוימים. העוצמה שלהם יכולה להיות אינטנסיבית, במיוחד עבור אלו שלא מכירים אותם. עקרבים גם נוטים להסתיר את רגשותיהם האמיתיים ויכולים להיתפס כסגורים או פרנואידים, מה שיכול להקשות על אחרים להתקרב אליהם. בגלל זה הם לא בדיוק האנשים הכי פופולריים בחדר. לעתים קרובות, אנשים הולכים מהם ולא אליהם.
למה אנשים שונאים את מזל עקרב? אלו הסיבות

Woman holding leaky bucket with water on light grey background, closeup דלי
Liudmila Chernetska/istockphoto

והמזל הכי פחות פופולרי: מזל דלי

בני מזל דלי הם סוג של חידה מכיוון שהם באמת יכולים להסתדר עם סוגים שונים של אנשים, אבל הם מעדיפים לפעול לבד. אישיותם האקסצנטרית והנטיה להתבודד הן שהופכות אותם למזל הכי לא פופולרי. אם הם יצטרכו לעבוד בקבוצות יהיה להם נעים, אבל זה יהיה ברור שיש להם קול בראש שמעדיף לא להיות שם. למרות שהם לא בהכרח גסי רוח, אנשים לא עומדים בתור כדי ליצור איתם קשר. בנוסף, יש להם נטייה למרוד בכל דבר קונבנציונלי - ולפעמים אנשים פשוט רוצים תחושה של נורמליות. לסיכום, הדליים לובשים את המוזרות שלהם בגאווה, ואינם צריכים שאחרים יאהבו אותם.
עוד בנושא: זה המזל הכי חכם בגלגל המזלות

It's been a long day
PeopleImages/istockphoto

עוד מצ'יפיזם